Jaga przegrała w Wisłą

Autor: Paweł Jakubowski

Jagiellonia Białystok przegrała z Wisłą Płock

2022-03-13 15:51

Trener miał dość remisów i liczył na zwycięstwo. Piłkarze mieli budować twierdzę przy "Słonecznej". Na razie nic z tego. Jagiellonia przegrała z Wisłą Płock 0:1.

Po trzech ostatnich remisowych meczach, wszyscy wypatrywali zwycięstwa Jagiellonii Białystok, tym bardziej, że rywal na wyjazdach spisywał się bardzo słabo. Wiśle Płock jednak wystarczyło sił, aby pokonać nie najlepiej spisująca się w niedzielnym (13.03) meczu ekipę z Białegostoku.

Jaga zaspała na początku spotkania i już od 5 minuty przegrywała po strzale Marko Kolara.

W drugiej połowie "Żółto-Czerwoni" zagrali odważniej, ale nie potrafili trafić do siatki "Nafciarzy".

W końcówce spotkania białostoczanie liczyli na rzut karny pod zderzeniu Pazdana z obrońcą Wisły, ale sędzia po skorzystaniu z VAR-u nie odgwizdał "jedenastki"

Jaga po 25 kolejce PKO Ekstraklasy  zachowa 11 miejsce, ale dystans nad strefą spadkową robi się coraz mniejszy.