Gdzie warto pojechać na długi weekend majowy w 2023? Sprawdź najlepsze miejsca na Podlasiu

i

Autor: Marcin Łopienski Na zdjęciu Tykocin - jedno z ciekawszych miast do odwiedzenia na majówkę

Majówka 2023

Gdzie warto pojechać na długi weekend majowy w 2024? Sprawdź najlepsze miejsca na Podlasiu

2024-04-30 9:09

Majówka 2024 to idealny czas na odpoczynek i zwiedzenie wyjątkowych zakątków Polski. W tym roku szczególną uwagę próbujemy zwrócić na Podlasie – niepozorny region, który nie ma dostępu do morza czy gór, ale urzeka swoim klimatem. Gdzie na długi weekend majowy? Sprawdź najlepsze według nas miejsca w województwie podlaskim.

Majówka 2024 – kiedy wypada długi weekend? Ile dni wolnego urlopu trzeba wziąć?

W 2024 r. ulubiony długi weekend Polaków potrwa zdecydowanie dłużej. 1 maja wypada w środę, 3 maja w piątek. W związku z tym wystarczy wziąć wolne na czwartek 2 maja i będzie się miało pięć dni wolnego. A jeśli uda się wziąć urlop również 29 i 30 kwietnia, to wtedy otrzymacie aż dziewięciodniową przerwę od pracy!

ZOBACZ TAKŻE: Memy na majówkę 2023. Te obrazki rozbawią Cię do łez!

Gdzie spędzić majowy weekend na Podlasiu?

Decydując się na to, gdzie w tym roku spędzić majówkę, warto pod uwagę wziąć popularne podlaskie miejscowości. W województwie podlaskim znajdziemy wiele pięknie położonych miast i miasteczek, które zachwycają nie tylko latem, ale również wiosną. To między innymi:

  • Białystok,
  • Białowieża,
  • Tykocin,
  • Augustów,
  • Supraśl,
  • Wigry.

Które podlaskie miejscowości najlepsze na majówkę 2024?

Podlasie to idealne miejsce na majówkę. Piękno przyrody i spokój, to coś, co otrzymasz właśnie podczas urlopy w województwie podlaskim. Doskonała okazja na odpoczynek i relaks. W poniższej galerii sprawdzisz atrakcje w miastach na Podlasiu.