Hity ze sprawdzianów i kartkówek. Te odpowiedzi uczniów bawią do łez! [GALERIA]

2022-06-24 7:28

Uczniowie w końcu doczekali się upragnionych wakacji 2022. Z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/22 przygotowaliśmy ich najzabawniejsze odpowiedzi ze sprawdzianów i kartkówek. Trzeba przyznać, że ostatnie dziewięć miesięcy dało uczniom mocno w kość!

Rok szkolny 2021/22 właśnie dobiegł końca. Uczniowie i uczennice skończyli dziesięć miesięcy nauki. W tym czasie największą zmorą uczniów byli nauczyciele. To oni sprawdzali ich wiedzę za pomocą sprawdzianów, kartkówek, odpowiedzi ustnych i egzaminami. Każdy, kto właśnie dzisiaj skończył rok szkolny wie, jak ciężki to był czas. I co ciekawe, nie tylko dla uczniów, ale dla nauczycieli również. W końcu to oni sprawdzali te wszystkie klasówki, a nie zawsze spotykali się z wiedzę na odpowiednim poziomie. Uczniowie często jej braki próbowali nadrabiać kreatywnością. Na zdjęciach wybranych przez z nas zobaczycie najzabawniejsze próby odpowiedzi. Ostrzegamy na wstępie: wybraliśmy same hity!

Śniadowo, Kleczkowo (woj. podlaskie). Sławomir D. umarł w celi, wcześniej zamordował Marlenę. Tak po latach wyglądają groby sprawcy i ofiary