Dzień Dziecka 2020: Oto najlepsze dzielnice dla dzieci w Białymstoku [RANKING]

2020-06-01 9:55 hz

W której dzielnicy Białegostoku warunki do wychowywania dzieci są najlepsze? Gdzie jest wystarczająca liczba żłobków, przedszkoli i szkół? Na te i inne pytania odpowiada ranking najlepszych dzielnic dla dzieci w Białymstoku przygotowany przez Otodom. Na jego podstawie przyjrzeliśmy się, które osiedla w mieście są najbardziej przyjazne dzieciom. Szczegóły na bialystok.eksa.pl.

Dzień Dziecka 2020: Najlepsze dzielnice dla dzieci w Białymstoku

- Białystok otrzymał od swoich mieszkańców bardzo wysoką notę za infrastrukturę dla dzieci - czytamy w rankingu. - Aż pięć dzielnic zostało ocenionych na więcej niż cztery punkty na pięć możliwych. O tak dobrej opinii wśród respondentów zadecydowała przede wszystkim oferta edukacyjna. W zgodnej opinii ankietowanych w Białymstoku zarówno szkół, jak i przedszkoli oraz żłobków jest pod dostatkiem.

Które licea w Białymstoku są najlepsze? Jest najnowszy ranking szkół [LISTA]

Portal OtoDom postanowił sprawdzić, gdzie najlepiej żyje się białostoczanom, którzy mają dzieci. Zasięgnął opinii 1500 osób i na ich podstawie wyciągnął wnioski. Które dzielnice okazały się najbardziej przyjazne dzieciom, a gdzie nie mają one co robić ze względu na brak rozrywki?

Jak dorośli wspominają swój dzień dziecka?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Białystok. Gdzie najlepiej mieszkać z dziećmi?

Białostoczanie wskazali, że w swoim mieście chętnie zobaczyliby więcej miejsc i instytucji, w których można ciekawie spędzić czas z dzieckiem. Zdaniem ankietowanych w stolicy Podlasia wciąż jest ich zbyt mało. Białystok wypada bardzo dobrze na tle innych 12 miejscowości, które objął Ranking Dzielnic Otodom 2020. Zajął w nim 3. miejsce, ze średnim wynikiem 3,87. Wyprzedziły go tylko Katowice (3,96) i Poznań (3,89). Najgorzej w takim zestawieniu wypadła Bydgoszcz, gdzie poziom zadowolenia sięga tylko 3,65 punktu na pięć możliwych.

Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na Filmowy Dzień Dziecka online [BILETY]

Jakie są najlepsze dzielnice dla dzieci w Białymstoku? Przekonaj się, przechodząc do naszej galerii.

Dzień Dziecka 2020. Ranking miast najbardziej przyjaznych dzieciom w Polsce
Autor: Otodom.pl Dzień Dziecka 2020. Ranking miast najbardziej przyjaznych dzieciom w Polsce