Dawid Narożny zostanie ojcem po raz drugi? Są nowe doniesienia! [ZDJĘCIA]

2020-07-01 9:31
Dawid Narożny zostanie ojcem po raz drugi? Są nowe doniesienia!
Autor: Instagram Dawid Narożny zostanie ojcem po raz drugi? Są nowe doniesienia!

Dawid Narożny, były mąż Magdy Narożnej jeszcze niedawno związany również z zespołem Piękni i Młodzi, pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem, które wywołało poruszenie wśród fanów. Bardzo wiele wskazuje, że wokalista po raz drugi zostanie ojcem, a jego partnerka, Joanna, może być w ciąży. Szczegóły na bialystok.eska.pl.

Podwójna Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 143! #2xGoraca20 - lista hitów ESKI 02.06.2020

Dawid Narożny ojcem po raz drugi? To prawie pewne! Są nowe doniesienia

Aktualizacja 02.07.2020: Dawid Narożny ojcem po raz drugi! Dziewczynka czy chłopiec?

Piękni i Młodzi od początku 2020 roku nie mają lekko. Najpierw burzliwa kłótnia po sylwestrowym koncercie, a potem drugi rozwód - muzyczny. Drogi Dawida i Magdy Narożnych rozdzieliły się w życiu zawodowym i prywatnym, jednak nie oznacza to, że pozostali sami. Oboje dzielą pomiędzy sobą opiekę nad córką Gabrysią, która w miniony weekend miała swoją Pierwszą Komunię. Oboje także układają sobie życie z nowymi partnerami.

Wybranką serca Dawida jest Joanna. To właśnie z nią najczęściej pokazuje się były wokalista Pięknych i Młodych, publikując zdjęcia w mediach społecznościowych. Jego partnerka nie pozostaje partnerowi dłużna i na swoich profilach również dzieli się wspólnymi chwilami, które spędza z byłym mężem Magdy Narożnej. Czasami są to nie tylko radosne, ale i smutne przeżycia. Jednym z takich była informacja o utraconej ciąży, gdy Dawid i Joanna starali się o dziecko. Teraz bardzo wiele wskazuje na to, że zza chmur wyjrzało słońce, a Dawid Narożny może zostać ojcem po raz drugi!

Zobacz też: Dawid Narożny. Tak żyje były mąż Magdy Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi [ZDJĘCIA]

Dawid Narożny. Jego partnerka Joanna jest w ciąży? 

W mediach społecznościowych wokalisty pojawiło się zagadkowe zdjęcie z Pierwsze Komunii jego córki. Oprócz Gabrysi i Dawida Narożnego widać na nim również Joannę, a także wiele sugerujący podpis:

Komunia Święta to wielka szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka... Możecie mi uwierzyć, że na tym zdjęciu wbrew pozorom jest więcej osób niż mogłoby się wydawać

Takie słowa od razu zwróciły uwagę fanów Dawida na to, że jego partnerka, Asia, prawdopodobnie spodziewa się dziecka. Pod zdjęciem pojawiły się komentarze z gratulacjami:

Gratulacje! Brzuszek pani Joanny już coraz większy
Gratulacje dla przyszłych rodziców
Czyżby kolejne dziecko? Gratuluję

Czy Dawid Narożny zostanie ojcem po raz drugi? Na razie para trzyma swoich fanów w niepewności i nie potwierdza ani nie zaprzecza ich przypuszczeniom. Jeżeli jednak okażą się prawdą, nam również pozostaje pogratulować!

Dawid Narożny będzie ojcem po raz drugi? Są nowe sensacyjne doniesienia [01.07.2020]

W rozmowie z jednym z portali plotkarskich tajemnicza informatorka miała poinformować swoją rozmówczynię o tym, że Joanna, partnerka Dawida Narożnego, faktycznie jest w ciąży. 

- Dawid i Asia spędzali na planie zdjęciowym praktycznie całe dnie, żeby wszystkiego osobiście przypilnować - zdradzała tajemnicza osoba z otoczenia pary. - Nie robili też wielkiej tajemnicy z tego, że Asia jest w ciąży. Pomagała bardzo aktywnie, widać po nich, że są bardzo zakochani i szczęśliwi.

Fani Dawida Narożnego zauważyli również, że na wspólnych zdjęciach Asia zasłania brzuch. Wielu z nich od razu wywnioskowało powód takiego zachowania - partnerka Dawida Narożnego musi być w ciąży!

Według informatorki portalu Plotek, Asia ma być już w 5 miesiącu. Czy to prawda i za kolejnych kilka miesięcy doczekamy się rozwiązania? Na oficjalne informacje w tej sprawie musimy jeszcze poczekać.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE