Czy w tym roku przyjdzie do Ciebie Święty Mikołaj? Sprawdź, czy byłeś grzeczny [QUIZ]

2022-12-07 7:54
Czy w tym roku przyjdzie do Ciebie Święty Mikołaj? Sprawdź, czy byłeś grzeczny [QUIZ]
Autor: pexels.com Zdjęcie ilustrujące

6 grudnia wszyscy w Polsce obchodzimy Mikołajki! To właśnie w tym dniu wiele osób spodziewa się prezentów. Jeśli zastanawiasz się, czy Święty Mikołaj w tym roku do Ciebie przyjdzie, ten artykuł jest dla ciebie! W naszym quizie sprawdzisz, czy byłeś grzeczny i zasłużyłeś na prezenty.

6 grudnia to dla wielu najważniejszy dzień w roku. Właśnie wtedy obchodzimy Mikołajki, a spora część z nas właśnie tego dnia spodziewa się prezentów. Mikołajki to święto ustanowione na pamiątkę świętego Mikołaja. Dziś mniej pamiętamy o jego religijnym wymiarze, bardziej interesują nas właśnie prezenty. Tradycją już stało się żartowanie i wymyślanie najzabawniejszych żartów graficznych na Mikołajki.

Mikołajki 2022. Czy byłeś grzeczny w tym roku?

Wieloletnim zwyczajem z okazji tego święta jest również pisanie listów do Świętego Mikołaja, w których szczególnie dzieci wymieniają upragnione produkty. My w tym tekście skupimy się jednak na sprawdzeniu, czy z okazji Mikołajek 2022 możecie spodziewać się prezentów. Poniżej przygotowaliśmy quiz, w którym sprawdzicie, czy byliście grzeczni.

QUIZ: Czy byłeś grzeczny w tym roku?

Pytanie 1 z 11
Najgorsza rzecz, którą zrobiłeś w tym roku, to:
W Mikołajki przed ratuszem rozbłysła miejska choinka
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE