Cira x Kubik - Poza Czasem. Niesamowity klimat prosto z Białegostoku [WIDEO]

2020-11-02 9:41
Cira x Kubik - Poza Czasem
Autor: Youtube - kadr z klipu Cira x Kubik - Poza Czasem - kadr z klipu

W sieci pojawił się klip do najnowszego tytułowego utworu duetu Cira x Kubik (raper, producent). "Poza czasem" to niezwykle klimatyczna, apokaliptyczna wizja świata, gdzie nic nie jest takie, jakim znamy je na co dzień. Sprawdźcie teledysk na ESKA Białystok!

W Dniu Wszystkich Świętych, 1 listopada, swoją premierę miał najnowszy singiel białostockiego duetu Cira x Kubik "Poza Czasem". Klip i utwór promują tytułowe wydawnictwo rapera i producenta, które ukazać się ma jeszcze w tym roku. Podobnie jak kawałku "Zabiliśmy świat" panowie zabierają nas w podróż do apokaliptycznego świata, gdzie przestają działać znane nam powszechnie prawa natury i fizyki.

Cira x Kubik - Poza Czasem. Premiera klipu na Youtube

Klip i utwór są kontynuacją wspomnianego wcześniej numeru "Zabiliśmy świat" - mrocznego i brudnego obrazu końca świata, do którego doprowadziła ludzkość. "Poza czasem" klimatem i fabułą nawiązuje do popularnych filmów sci-fi (np. "Matrixa), a obraz doskonale komponuje się z tajemniczym bitem Kubika i stonowaną nawijką Ciry. 

Sprawdźcie klip i numer "Poza Czasem" poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE