Ci obecni powołani przez Michała Probierza kadrowicze grali kiedyś w Jagiellonii Białystok. To wielkie nazwiska!

i

Autor: PAP/Leszek Szymański Na zdjęciu Michał Probierz

Jagiellonia Białystok

Ci obecni powołani przez Michała Probierza kadrowicze grali kiedyś w Jagiellonii Białystok. To wielkie nazwiska!

2023-11-18 14:15

Michał Probierz obecnie jest trenerem reprezentacji Polski, ale kiedyś prowadził m.in. Jagiellonię Białystok. Podczas swojej przygody z żółto-czerwonymi szkoleniowiec wypromował dziesiątki piłkarzy, którzy trafili do reprezentacji Polski. Dziś Probierz współpracuje z nimi w reprezentacji Polski. O jakie nazwiska chodzi? Sprawdź w naszej galerii.

Michał Probierz trenerem reprezentacji Polski został 20 września 2023 roku. Jego głównym zadaniem jest awans na Mistrzostwa Europy w 2024 roku, ale po słabych wynikach poprzedniego selekcjonera oraz wpadki w meczu z Mołdawią bezpośrednia promocja może być trudna. Dlatego na najbliższy kluczowy pojedynek z Czechami Probierz powołał najlepszych możliwych piłkarzy. W gronie powołanych znaleźli się byli piłkarze Jagiellonii Białystok. Mało tego, niektórych do profesjonalnego futbolu wprowadzał właśnie Michał Probierz! 

Piłkarze Jagiellonii Białystok w reprezentacji Polski

9 listopada selekcjoner powołał kadrę na kluczowy w walce o awans do Mistrzostw Europy w 2024 roku. Na liście, również tej dowołaniowej, znalazło się kilka piłkarzy, którzy wcześniej reprezentowali barwy Jagiellonii Białystok. Niektórzy z nich to prawdziwe gwiazdy polskiej piłki! W galerii poniżej sprawdzisz, o których zawodników chodzi. 

Polska - Mołdawia. Czas na rewanż za kompromitację! Co zrobi Probierz? | Futbologia Extra
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE