Miss Podlasia

Casting Miss i Mistera Podlasia 2024. Zobacz zdjęcia zza kulis wydarzenia

2023-11-21 15:00

W sobotę (18 listopada) w Białymstoku odbył się pierwszy casting do konkursu na Miss i Mistera Podlasia 2024. Byliśmy na miejscu i przygotowaliśmy dla Was fotorelację zza kulis wydarzenia. Porozmawialiśmy także z uczestnikami przedsięwzięcia.

Casting do Miss i Mistera Podlasia 2024

Od godz. 9:00 w sobotę (18.11) do restauracji Voila przy ul. Akademickiej przybywali chętni, którzy chcieli spróbować swoich sił w konkursie na Miss i Mistera Podlasia.

Jedną z nich była Patrycja. Opowiedziała nam dlaczego zdecydowała się wziąć udział w castingu.

- Chciałam zrealizować swoje cele, marzenia, zacząć pozować, robić sesje zdjęciowe i nawet pójść na modelingowym wybiegu. To trochę stresujące, ale próbuję jak najwięcej takich sytuacji wykorzystywać, by otworzyć się na ludzi i być bardziej śmiała i pewna siebie - powiedziała Patrycja. Dodała, że wydarzenie było także świetną okazją do poznania nowych osób.

CZYTAJ TAKŻE: Tak wyglądała finałowa gala Miss i Mistera Podlasia 2023

Miss i Mister Podlasia. Jakie kryteria trzeba spełniać?

Oprócz niej na castingu pojawiło się również około dwudziestu innych zainteresowanych.

- Było paręnaście pięknych dziewcząt, kilku chłopaków. Kryteria są takie same jak w całej Polsce, ponieważ jesteśmy regionalnym konkursem. Uczestnicy mogą mieć od 18 do 28 lat. Jeśli chodzi o wzrost: dziewczyny minimum 165 cm, chłopcy minimum 175 cm - wyjaśniła współorganizatorka Konkursu Miss Podlasia i Mister Podlasia Elżbieta Lichanów.

Casting Miss Podlasia. Dlaczego warto wziąć udział?

Na castingu pojawiła się także obecna Miss Podlasia. Na miejscu wspierała mniej doświadczone kandydatki.

- Bądźcie naturalne od początku do końca, pokazujcie siebie, bo prawda zawsze się obrania. W trakcie przygotowań do finału wszystko wychodzi. Poznałam tutaj mnóstwo osób, mam grubszą skórę, ale naprawdę warto. Polecam każdemu, bo jak nie teraz to kiedy - podkreśliła Miss Podlasia 2023 Julia Roszko.

CZYTAJ TAKŻE:  Młodzieżowe Słowo Roku 2023. Co oznaczają najpopularniejsze słowa w Polsce?

Wytłumaczyła też dlaczego warto brać udział w tego typu wydarzeniach i opowiedziała o swoich planach na przyszłość. Zaznaczyła, że sama czeka na przyszły rok, kiedy to będzie startować w ćwierćfinałach Miss Polski.

- Przez to, że zostałam Miss Podlasia mam wcześniejsze informacje o organizowanych pokazach i szansę na wzięcie udziału w nich. Jestem studentką architektury i chcę się w tym kierunku rozwijać. To była przygoda i samo wzięcie udziału w castingu to było przekroczenie swoich barier, a zostanie Miss było wisienką na torcie i właśnie pokazało mi, że może powinnam kontynuować tę przygodę, jeśli dostałam taką szansę - podsumowała ubiegłoroczna Miss Podlasia.

To nie ostatnia szansa na podbicie świata piękna i mody. Drugi casting odbędzie się 2 grudnia o godziny 9:00 w tym samym miejscu.

Miss Polski zachwyca na konkursie Miss Universe. Zdobędzie koronę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE