Caroline Derpienski szokuje w programie „Damy i wieśniaczki”. Modelka w tym stroju sprzątała oborę!

i

Autor: akpa.pl; Instagram/TTV Caroline Derpienski szokuje w programie „Damy i wieśniaczki”. Modelka w tym stroju sprzątała oborę!

Caroline Derpienski

Caroline Derpienski szokuje w programie „Damy i wieśniaczki”. Modelka w tym stroju sprzątała oborę!

2023-10-02 15:25

Caroline Derpienski skutecznie potrafi utrzymać uwagę mediów na swojej osobie. Modelka z Białegostoku, która na co dzień pracuje i mieszka w Miami, wzięła udział w programie „Damy i wieśniaczki”. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie pewna czynność, którą Derpienski wykonała w różowym szlafroku.

Caroline Derpienski w programie „Damy i wieśniaczki”

„Damy i wieśniaczki” to program, który swą popularnością dorównuje serialowi „Rolnicy. Podlasie”. Widzowie w każdym odcinku mogą zobaczyć, jak kobiety żyjące w luksusie muszą przenieść się na wieś i tam spróbować życia. Ale już nie w luksusie, a w miejscowych warunkach. Dzięki temu w każdym odcinku dochodzi do zabawnych, a niekiedy nawet kuriozalnych scen.

W ostatnim programie wzięła udział również Caroline Derpienski. Premierę zobaczycie w środę na antenie TTV.

Derpienski w różowym szlafroku sprząta oborę

Co zrobiła celebrytka z Białegostoku? Na nagraniu zapowiadającym odcinek widzimy, że modelka spróbuje życia na wsi. Co będzie musiała zrobić? Wozić taczką gnój z obory, tłuc mięso i robić obiad, ale najważniejsze: pracować w pocie czoła w oborze w różowym szlafroczku.

Najnowszy odcinek na pewno dostarczy sporo emocji, a o Derpienski znowu powinno być głośno. Trzeba przyznać celebrytce, że udział w tak popularnym programie jest idealnym sposobem na podtrzymanie uwagi mediów po tym, jak jej konflikt z Anetą Glam jeszcze nie przycichł.

Widzowie zachwyceni występem Caroline Derpieński u Kuby Wojewódzkiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE