Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2015: jak dobrze napisać egzamin? ESKA.pl podpowiada Relax, Take It Easy! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2015: ostatnie rady przed 1 kwietnia. Gotowi zmierzyć się z testem? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: jak dobrze napisać egzamin? ESKA.pl podpowiada Relax, Take It Easy! [VIDEO]

RSS 26/03/2015 13:50 Komentarze 0

Kiedy jest sprawdzian szóstoklasisty 2015? Egzamin dla uczniów szkoły podstawowej zbliża się nieubłaganie. Na ESKA.pl serwujemy datę sprawdzianu szóstoklasistów 2015 i podpowiadamy, jak dobrze go napisać. Zobacz, jak przygotować się na przed sprawdzianem szóstoklasistów i pamiętaj - Relax, Take It Easy!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2015: jak dobrze napisać egzamin? ESKA.pl podpowiada Relax, Take It Easy! [VIDEO]
Kiedy jest sprawdzian szóstoklasisty 2015 wie każdy, kto będzie musiał go rozwiązać. Data sprawdzianu szóstoklasisty to 1 kwietnia 2015 roku - właśnie tego dnia uczniowie zmierzą się z egzaminem na koniec podstawówki. Jak dobrze napisać sprawdzian szóstoklasisty?. ESKA.pl na kilka dni przed testem serwuje kilka podpowiedzi, co można zrobić, aby zdobyć dużą liczbę punktów.

Powtórki na kilka dni przed sprawdzianem szóstoklasistów powinny objąć te rzeczy, z którymi mamy największy problem. Jeśli to np. geometria, to warto poświęcić jej jeden dzień nie mieszając wiadomości z innych dziedzin. Pamiętajmy jednak, że na dzień przed sprawdzianem szóstoklasistów nie powinniśmy się uczyć, tylko trochę się wyluzować i odpocząć. 31 marca 2015 dla każdego ucznia klas szóstych uznajemy więc za wolny od dodatkowej nauki - najlepiej nam zrobi, jeśli spędzimy go na świeżym powietrzu!

Wbrew pozorom to, co trzeba zrobić, żeby dobrze napisać sprawdzian szóstoklasistów nie jest trudne. Czytajmy dokładnie polecenia - warto zrobić to nawet dwa razy, w zadaniach matematycznych nie skreślamy obliczeń. Z kolei jeśli czegoś nie potrafimy, zostawmy to na sam koniec.

>>> Wielkanoc 2015 - życzenia na święta i wierszyki. Sprawdź ściągę!

Najważniejsza zasada to jednak zero stresu. Dlatego też dla wszystkich piszących w 2015 roku sprawdzian szóstoklasisty mamy piosenkę od MIKA. Pamiętajcie Relax, Take It Easy i życzymy powodzenia.


Zobacz Relax, Take It Easy - MIKA!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Seven Festival odwołany - co się stało? Co z biletami na Seven Festival?
0

Seven Festival odwołany - co się stało? Co z biletami na Seven Festival?

Seven Festival odwołany? Wygląda na to, że zaplanowany na 10-12 lipca 2015 festiwal rockowy w Węgorzewie nie odbędzie się. Dowiedz się więcej
30/06/2015 22:16
Lotto WYNIKI z 30 czerwca 2015: sprawdź wyniki losowania Lotto i przekonaj się, czy jesteś jak Rich Girl [VIDEO]
0

Lotto WYNIKI z 30 czerwca 2015: sprawdź wyniki losowania Lotto i przekonaj się, czy jesteś jak Rich Girl [VIDEO]

Lotto - wyniki losowania z 30.06.2015 zostaną ogłoszone o 21:40. Na ESKA.pl znajdziesz szczęśliwe numery losowania Lotto z 30 czerwca 2015. Sprawdź wyniki Lotto i posłuchaj Rich Girl 
30/06/2015 21:48
Lotto WYNIKI 30.06.2015. Po trafieniu w kumulacji LOTTO 7 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lotto WYNIKI 30.06.2015. Po trafieniu w kumulacji LOTTO 7 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wyniki najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w wtorek 30.06.2015. Do zgarnięcia jest pula 7 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym żyje się najlepiej? Sprawdź na ESKA.pl 
30/06/2015 21:47
Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me - filmiki z teledysku to hity internetu [VIDEO]
0

Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me - filmiki z teledysku to hity internetu [VIDEO]

Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me to jeden z gorących muzycznych hitów, który rozgrzeje wakacyjne imprezy. Teledysk do Watch Me powstał z filmów nadsyłanych przez internautów. Nie brakuje w nim hitów sieci
30/06/2015 15:48
Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]
1

Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]

Liga Światowa 2015: gdzie oglądać mecz Polska - USA online i w TV? Kolejny mecz polskich siatkarzy odbędzie się 4 i 5 lipca 2015. Polska - USA: o której godzinie włączyć telewizor, by nie przegapić starcia polskich siatkarzy? Sprawdź na ESKA.pl 
30/06/2015 14:55
HIT INTERNETU: 18 milionów wyświetleń, 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]
0

HIT INTERNETU: 18 milionów wyświetleń, 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]

Mała dziewczynka i jej ciężarna mama tańczą do bardzo chwytliwej piosenki. Widzieliśmy to tysiąc razy? Pewnie tak, jednak coś chyba jest w tym akurat filmie, że użytkownicy Facebooka zdecydowali się podać go dalej już ponad pół miliona razy!    
30/06/2015 14:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska