Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2015: jak dobrze napisać egzamin? ESKA.pl podpowiada Relax, Take It Easy! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2015: ostatnie rady przed 1 kwietnia. Gotowi zmierzyć się z testem? [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: jak dobrze napisać egzamin? ESKA.pl podpowiada Relax, Take It Easy! [VIDEO]

RSS 26/03/2015 13:50 Komentarze

Kiedy jest sprawdzian szóstoklasisty 2015? Egzamin dla uczniów szkoły podstawowej zbliża się nieubłaganie. Na ESKA.pl serwujemy datę sprawdzianu szóstoklasistów 2015 i podpowiadamy, jak dobrze go napisać. Zobacz, jak przygotować się na przed sprawdzianem szóstoklasistów i pamiętaj - Relax, Take It Easy!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2015: jak dobrze napisać egzamin? ESKA.pl podpowiada Relax, Take It Easy! [VIDEO]
Kiedy jest sprawdzian szóstoklasisty 2015 wie każdy, kto będzie musiał go rozwiązać. Data sprawdzianu szóstoklasisty to 1 kwietnia 2015 roku - właśnie tego dnia uczniowie zmierzą się z egzaminem na koniec podstawówki. Jak dobrze napisać sprawdzian szóstoklasisty?. ESKA.pl na kilka dni przed testem serwuje kilka podpowiedzi, co można zrobić, aby zdobyć dużą liczbę punktów.

Powtórki na kilka dni przed sprawdzianem szóstoklasistów powinny objąć te rzeczy, z którymi mamy największy problem. Jeśli to np. geometria, to warto poświęcić jej jeden dzień nie mieszając wiadomości z innych dziedzin. Pamiętajmy jednak, że na dzień przed sprawdzianem szóstoklasistów nie powinniśmy się uczyć, tylko trochę się wyluzować i odpocząć. 31 marca 2015 dla każdego ucznia klas szóstych uznajemy więc za wolny od dodatkowej nauki - najlepiej nam zrobi, jeśli spędzimy go na świeżym powietrzu!

Wbrew pozorom to, co trzeba zrobić, żeby dobrze napisać sprawdzian szóstoklasistów nie jest trudne. Czytajmy dokładnie polecenia - warto zrobić to nawet dwa razy, w zadaniach matematycznych nie skreślamy obliczeń. Z kolei jeśli czegoś nie potrafimy, zostawmy to na sam koniec.

>>> Wielkanoc 2015 - życzenia na święta i wierszyki. Sprawdź ściągę!

Najważniejsza zasada to jednak zero stresu. Dlatego też dla wszystkich piszących w 2015 roku sprawdzian szóstoklasisty mamy piosenkę od MIKA. Pamiętajcie Relax, Take It Easy i życzymy powodzenia.


Zobacz Relax, Take It Easy - MIKA!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
07/02/2016 19:30
Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku
0

Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku

Dawid Kwiatkowski prezentuje teledysk do Yin Yang ft. HANA. Zobacz, co tym razem przygotował dla swoich fanów Kwiat i sprawdź, o czym jest klip do jego piosenki z płyty Element Trz3ci.
07/02/2016 15:12
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
07/02/2016 14:59
Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16
0

Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16

Skoki Narciarskie 2016: Puchar Świata w Oslo z udziałem polskich skoczków dostarczy nam ogromnych emocji! Przeżyjemy je oglądając transmisje online w internecie i na żywo w telewizji. Czy będą darmowe streamy live? Gdzie oglądać skoki w TV? Sprawdzamy na ESKA.pl!
07/02/2016 14:59
Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki
0

Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki

Dubsmash: czyli aplikacja, która rozbawiła do łez setki tysięcy ludzi na całym świecie! Program na smartfony robi aktualnie ogromną furorę. Co to jest Dubsmash? Jak wysyłać dubsy? Zagadka jest już rozwiązana - oczywiście na ESKA.pl!
07/02/2016 14:58
Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16
0

Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16

Chelsea - Manchester United 7.02.16: transmisja online i na żywo w telewizji z hitu ligi angielskiej - będzie dostępna! Właśnie dlatego niedziela, 7 lutego 2016, będzie niezwykle emocjonująca. Gdzie w TV mecz Chelsea vs Manchester United? Czy będą darmowe streamy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
07/02/2016 13:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA