Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2015: jak dobrze napisać egzamin? ESKA.pl podpowiada Relax, Take It Easy! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2015: ostatnie rady przed 1 kwietnia. Gotowi zmierzyć się z testem? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: jak dobrze napisać egzamin? ESKA.pl podpowiada Relax, Take It Easy! [VIDEO]

RSS 26/03/2015 13:50 Komentarze 0

Kiedy jest sprawdzian szóstoklasisty 2015? Egzamin dla uczniów szkoły podstawowej zbliża się nieubłaganie. Na ESKA.pl serwujemy datę sprawdzianu szóstoklasistów 2015 i podpowiadamy, jak dobrze go napisać. Zobacz, jak przygotować się na przed sprawdzianem szóstoklasistów i pamiętaj - Relax, Take It Easy!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2015: jak dobrze napisać egzamin? ESKA.pl podpowiada Relax, Take It Easy! [VIDEO]
Kiedy jest sprawdzian szóstoklasisty 2015 wie każdy, kto będzie musiał go rozwiązać. Data sprawdzianu szóstoklasisty to 1 kwietnia 2015 roku - właśnie tego dnia uczniowie zmierzą się z egzaminem na koniec podstawówki. Jak dobrze napisać sprawdzian szóstoklasisty?. ESKA.pl na kilka dni przed testem serwuje kilka podpowiedzi, co można zrobić, aby zdobyć dużą liczbę punktów.

Powtórki na kilka dni przed sprawdzianem szóstoklasistów powinny objąć te rzeczy, z którymi mamy największy problem. Jeśli to np. geometria, to warto poświęcić jej jeden dzień nie mieszając wiadomości z innych dziedzin. Pamiętajmy jednak, że na dzień przed sprawdzianem szóstoklasistów nie powinniśmy się uczyć, tylko trochę się wyluzować i odpocząć. 31 marca 2015 dla każdego ucznia klas szóstych uznajemy więc za wolny od dodatkowej nauki - najlepiej nam zrobi, jeśli spędzimy go na świeżym powietrzu!

Wbrew pozorom to, co trzeba zrobić, żeby dobrze napisać sprawdzian szóstoklasistów nie jest trudne. Czytajmy dokładnie polecenia - warto zrobić to nawet dwa razy, w zadaniach matematycznych nie skreślamy obliczeń. Z kolei jeśli czegoś nie potrafimy, zostawmy to na sam koniec.

>>> Wielkanoc 2015 - życzenia na święta i wierszyki. Sprawdź ściągę!

Najważniejsza zasada to jednak zero stresu. Dlatego też dla wszystkich piszących w 2015 roku sprawdzian szóstoklasisty mamy piosenkę od MIKA. Pamiętajcie Relax, Take It Easy i życzymy powodzenia.


Zobacz Relax, Take It Easy - MIKA!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]

Young Stars Festival 2015 rusza już 30.05.2015. Impreza odbędzie się na Poznań Arenie. Jak dojechać na Young Stars Festival 2015? O której nastąpi otwarcie bramek? Informacje praktyczne na temat Young Stars Festival 2015 na Eska.pl 
30/05/2015 11:51
Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]
42

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl to plebiscyt, który startuje w połowie maja na 3 tygodnie przed wakacjami. W pierwszym głosowaniu na hit wakacji 2015 mamy dla Was nowości muzyczne na lato 2015 zarówno od polskich artystów jak i zagranicznych wykonawców. Gotowi wybrać piosenki na lato 2015, które przejdą dalej do ostatecznego głosowania w plebiscycie hit lata 2015 czytelników ESKA.pl? Zapraszamy!
30/05/2015 01:31
Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 -  dzień 1: sprawdzamy kto, wystąpi 29.05.2015 w Sopocie. Kwiat polskiej popowej sceny muzycznej uświetni Koncert Platynowy i zagra Hity Sieci. Lista muzycznych gwiazd podczas pierwszego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
29/05/2015 20:40
Kozula spryciula w akcji specjalnie na Dzień Dziecka! Film za darmo na eskaGO! [VIDEO]
0

Kozula spryciula w akcji specjalnie na Dzień Dziecka! Film za darmo na eskaGO! [VIDEO]

  Kozula Spryciula to najpopularniejsza czeska animacja, zwariowana komedia łącząca stylistykę Tima Burtona z humorem jak ze Shreka. Z okazji Dnia Dziecka na eskaGO film można oglądać online za darmo i bez logowania. Do średniowiecznej Pragi przybywa Kuba ze swoją podejrzanie świadomą kozą. Już wkrótce chłopak poznaje uroczą dziewczynę, która pracuje u zegarmistrza. Gdy Hanus wplątuje się w kłopoty, a kara grozi tylko Kasi, Kuba z kozą ruszają na ratunek. Tyle tylko, że zwierzę jest zazdrosne o przyjaciela... Czy Kozula Spryciula stanie się bohaterem? A może Kuba będzie musiał poradzić sobie sam? Sprawdź już teraz! Klikaj w poniższe video i odpalaj film online za darmo i bez logowania. A po więcej wypasionych komedii wchodź na eskaGO – w serwisie udostępniono darmowe filmy z największymi gwiazdami!
29/05/2015 17:01
Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]
0

Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: festiwal muzyczny w Sopocie rusza już 29.05.2015. Na scenie wystąpi cała plejada największych polskich artystów muzycznych. Przygotowania do pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015 zostały zakończone. Jak wygląda przygotowanie festiwalu w Sopocie w liczbach? Sprawdź na ESKA.pl 
29/05/2015 17:01
Boże Ciało 2015 = zamknięte sklepy. Gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało 04.06.2015? Thrift Shops będą nieczynne [VIDEO]
0

Boże Ciało 2015 = zamknięte sklepy. Gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało 04.06.2015? Thrift Shops będą nieczynne [VIDEO]

W Boże Ciało sklepy są zamknięte! Warto o tym pamiętać przed 4 czerwca 2015. To właśnie tego świętujemy Boże Ciało - święto ustawowo wolne od pracy. Zatem, gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało 2015? Sprawdź na ESKA.pl
29/05/2015 17:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska