WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sprawdzian szóstoklasisty 2015: jak dobrze napisać egzamin? ESKA.pl podpowiada Relax, Take It Easy! [VIDEO] - Sprawdzian szóstoklasisty 2015: ostatnie rady przed 1 kwietnia. Gotowi zmierzyć się z testem? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: jak dobrze napisać egzamin? ESKA.pl podpowiada Relax, Take It Easy! [VIDEO]

RSS 26/03/2015 13:50 Komentarze 0

Kiedy jest sprawdzian szóstoklasisty 2015? Egzamin dla uczniów szkoły podstawowej zbliża się nieubłaganie. Na ESKA.pl serwujemy datę sprawdzianu szóstoklasistów 2015 i podpowiadamy, jak dobrze go napisać. Zobacz, jak przygotować się na przed sprawdzianem szóstoklasistów i pamiętaj - Relax, Take It Easy!

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Sprawdzian szóstoklasisty 2015: jak dobrze napisać egzamin? ESKA.pl podpowiada Relax, Take It Easy! [VIDEO]
Kiedy jest sprawdzian szóstoklasisty 2015 wie każdy, kto będzie musiał go rozwiązać. Data sprawdzianu szóstoklasisty to 1 kwietnia 2015 roku - właśnie tego dnia uczniowie zmierzą się z egzaminem na koniec podstawówki. Jak dobrze napisać sprawdzian szóstoklasisty?. ESKA.pl na kilka dni przed testem serwuje kilka podpowiedzi, co można zrobić, aby zdobyć dużą liczbę punktów.

Powtórki na kilka dni przed sprawdzianem szóstoklasistów powinny objąć te rzeczy, z którymi mamy największy problem. Jeśli to np. geometria, to warto poświęcić jej jeden dzień nie mieszając wiadomości z innych dziedzin. Pamiętajmy jednak, że na dzień przed sprawdzianem szóstoklasistów nie powinniśmy się uczyć, tylko trochę się wyluzować i odpocząć. 31 marca 2015 dla każdego ucznia klas szóstych uznajemy więc za wolny od dodatkowej nauki - najlepiej nam zrobi, jeśli spędzimy go na świeżym powietrzu!

Wbrew pozorom to, co trzeba zrobić, żeby dobrze napisać sprawdzian szóstoklasistów nie jest trudne. Czytajmy dokładnie polecenia - warto zrobić to nawet dwa razy, w zadaniach matematycznych nie skreślamy obliczeń. Z kolei jeśli czegoś nie potrafimy, zostawmy to na sam koniec.

>>> Wielkanoc 2015 - życzenia na święta i wierszyki. Sprawdź ściągę!

Najważniejsza zasada to jednak zero stresu. Dlatego też dla wszystkich piszących w 2015 roku sprawdzian szóstoklasisty mamy piosenkę od MIKA. Pamiętajcie Relax, Take It Easy i życzymy powodzenia.


Zobacz Relax, Take It Easy - MIKA!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
"Jak ymienić literz", "Jak odwrócić ekran" i inne komputerowe żarty na Prima Aprilis. Zobacz jak łatwo wkręcić znajomych na Prima Aprilis 2015
0

"Jak ymienić literz", "Jak odwrócić ekran" i inne komputerowe żarty na Prima Aprilis. Zobacz jak łatwo wkręcić znajomych na Prima Aprilis 2015

"Jak ymienić literz" to jedna z najdziwniejszych fraz jakie pojawiają się wśród pytań do Google. To efekt przypadku, lub świetnego prostego żartu, który możecie wykorzystać na Prima Aprilis. Sprawdźcie 5 prostych kawałów primaaprilisowych do szkoły, biura i domu.
01/04/2015 07:02
Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]
0

Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]

Prima Aprilis tuż tuż. Czy przygotowaliście już żarty na 1 kwietnia 2015? Pomysły na żarty na Prima Aprilis znajdziecie na ESKA.pl. Przeczytajcie, zanim sami dacie się wkręcić. 
01/04/2015 07:02
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: o której godzinie jaki egzamin? Sprawdź, z czego będzie test i posłuchaj Check It Out [VIDEO]
1

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: o której godzinie jaki egzamin? Sprawdź, z czego będzie test i posłuchaj Check It Out [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 coraz bliżej. Kiedy i o której godzinie uczniowie rozpoczną pisanie? Sprawdź, jakie przedmioty obowiązują w czasie dwóch części sprawdzianu. Śledzenie szczegółów testu na ESKA.pl umili Wam przebój Check It Out
01/04/2015 07:01
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: co zabrać. Co można, a czego nie można wnieść na salę? It's The Final Countdown [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: co zabrać. Co można, a czego nie można wnieść na salę? It's The Final Countdown [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 zbliża się wielkimi krokami. Tuż przed rozpoczęciem egzaminu na koniec podstawówki warto sprawdzić, co można ze sobą zabrać, a czego nie na sprawdzian szóstoklasisty. Zasady przed nadchodzącym egzaminie uległy zmianie? Czy w tym roku na salę można wnieść ze sobą kalkulator? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi dot. najważniejszych spraw związanych z najważniejszym sprawdzianem w szkole podstawowej 
01/04/2015 07:01
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]
1

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - co będzie na teście? To pytanie zadają sobie piszący. Czy można liczyć na przecieki ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015? Wielu uczniów marzy chociaż o informacjach z języka polskiego: opowiadanie, opis a może list.... ESKA.pl sprawdza, co w trawie piszczy!
01/04/2015 07:01
Druga część 50 twarzy Greya: Madonna zagra Mrs. Robinson! Dobry wybór? Pasuje do Jamiego Dornana? [VIDEO]
0

Druga część 50 twarzy Greya: Madonna zagra Mrs. Robinson! Dobry wybór? Pasuje do Jamiego Dornana? [VIDEO]

Madonna zagra w drugiej części 50 twarzy Greya! Rola Mrs. Robinson dla Królowej Popu to pierwsze oficjalne ogłoszenie przygotowane przez producentów Ciemniejszej strony Greya, które zostało rozesłane w specjalnym materiale prasowym pod koniec marca 2015 roku. Co wiemy o Madonnie grającej Mrs. Robinson? Sceny z udziałem wokalistki mogą przebić te przypisane głównym bohaterom!
01/04/2015 02:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska