WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO] - Ray Kelly czyli śpiewający ksiądz z kolejnym wykonaniem, tym razem zaśpiewał You Raise Me Up!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO]: śpiewający ksiądz, ksiądz śpiewa na ślubie, ray kelly, śpiewający ksiądz you raise me up, jak się nazywa ksiądz który śpiewa

Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO]

RSS 12/04/2014 18:21 Komentarze 0
Śpiewający ksiądz z Irlandii – Ray Kelly, dzięki swojemu wykonaniu utworu Leonarda Cohena Hallelujah stał się nową gwiazdą Internetu. Okazuje się, że nagrano więcej jego występów! Zobaczcie jak śpiewa You Raise Me Up!
Śpiewający ksiądz z kolejnym wykonaniem Śpiewający ksiądz z Irlandii, Ray Kelly z kolejnym video - zobacz jak śpiewa You Raise Me Up / fot. fragment klipu / YouTube
Ilustracja do artykułu: Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO]
Śpiewający ksiądz to nowa sensacja Internetu. W sumie nie ma nic zaskakującego w tym, że księża śpiewają, ale nie każdy potrafi robić to tak jak Ray Kelly.  Nagranie z jego wyjątkowym, poruszającym wykonaniem Hallelujah Leonarda Cohena obiegło sieć i w niedługim czasie osiągnęło olbrzymią oglądalność liczoną w milionach odsłon na YouTube. Jak się okazuje to nie jedyne takie video, a ksiądz okazał się być… profesjonalistą.

>>> Zakonnica śpiewa w The Voice Of Italy: jak wykonuje kawałek Alicii Keys?

Ray Kelly, po oszałamiającej karierze jaką zrobiło video, został odnaleziony przez dziennikarzy brytyjskiego BBC. Okazało się, że jest profesjonalnym wokalistą i właśnie kończy pracę nad swoim trzecim studyjnym albumem. Powołanie duszpasterskie, jak widać, może trafić na każdego.

Ray Kelly zdradził, że swój talent postrzega jak dar i uważa, że powinien się nim dzielić z wiernymi. A Wy kupilibyście sobie płytę takiego księdza?
 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9 odcinek 5. Kto wystąpi w show? Zobacz fragmenty występów! [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 odcinek 5. Kto wystąpi w show? Zobacz fragmenty występów! [VIDEO]

Must Be The Music 9 odcinek 5 już w niedzielę, 19 kwietnia o 20:05 na antenie Polsatu. Kto wystąpi w kolejnym castingowym odcinku muzycznego talent show? Zobacz zapowiedzi i fragmenty występów!
19/04/2015 15:43
Must Be The Music 2015 odc. 5: polska Conchita Wurst na scenie. Kto kryje się pod tym przebraniem? [VIDEO]
0

Must Be The Music 2015 odc. 5: polska Conchita Wurst na scenie. Kto kryje się pod tym przebraniem? [VIDEO]

Must Be The Music 2015 odc. 5: już w najbliższą niedzielę 19 kwietnia 2015 roku na scenie show zobaczymy polską Conchitę Wurst. Kto kryje się pod tym pseudonimem? Jaką piosenkę w Must Be The Music 9 zaśpiewa polska Conchita Wurst. 
19/04/2015 15:43
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
0

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
19/04/2015 12:10
Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]
0

Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]

Adam Kraśko odpadł z Celebrity Splash! Najpopularniejszy rolnik w Polsce odpadł w półfinale. Natomiast Saszan nadal radzi sobie znakomicie i ma pewny udział w finale. Kto jeszcze będzie skakał za tydzień, w odcinku, z 25 kwietnia?
19/04/2015 10:48
Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]
0

Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]

Mateusz Matti Jakubiec w emitowanym 18 kwietnia odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprezentował się w roli Stevena Tylera - wokalisty grupy Aerosmith. To właśnie jego wersja I Don't Wanna Miss A Thing, wzruszającej ballady z filmu Armageddon, przyniosła mu najwięcej punktów i zwycięstwo w odcinku. Zobacz video z fragmentem występu!    
19/04/2015 10:29
Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]
0

Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]

Pośladki Amber Rose możemy podziwiać tym razem w teledysku do piosenki Milk Milk Lemonade. Kawałek Amy Schumer - z którą Amber całowała się na MTV Movie Awards 2015 - to parodia klipów rozpływających się nad kobiecymi pupami. Czy Amber Rose w wideo do Milk Milk Lemonade pokazała, że potrafi śmiać się sama z siebie?
18/04/2015 20:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska