WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO] - Ray Kelly czyli śpiewający ksiądz z kolejnym wykonaniem, tym razem zaśpiewał You Raise Me Up!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO]: śpiewający ksiądz, ksiądz śpiewa na ślubie, ray kelly, śpiewający ksiądz you raise me up, jak się nazywa ksiądz który śpiewa

Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO]

RSS 12/04/2014 18:21 Komentarze 0
Śpiewający ksiądz z Irlandii – Ray Kelly, dzięki swojemu wykonaniu utworu Leonarda Cohena Hallelujah stał się nową gwiazdą Internetu. Okazuje się, że nagrano więcej jego występów! Zobaczcie jak śpiewa You Raise Me Up!
Śpiewający ksiądz z kolejnym wykonaniem Śpiewający ksiądz z Irlandii, Ray Kelly z kolejnym video - zobacz jak śpiewa You Raise Me Up / fot. fragment klipu / YouTube
Ilustracja do artykułu: Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO]
Śpiewający ksiądz to nowa sensacja Internetu. W sumie nie ma nic zaskakującego w tym, że księża śpiewają, ale nie każdy potrafi robić to tak jak Ray Kelly.  Nagranie z jego wyjątkowym, poruszającym wykonaniem Hallelujah Leonarda Cohena obiegło sieć i w niedługim czasie osiągnęło olbrzymią oglądalność liczoną w milionach odsłon na YouTube. Jak się okazuje to nie jedyne takie video, a ksiądz okazał się być… profesjonalistą.

>>> Zakonnica śpiewa w The Voice Of Italy: jak wykonuje kawałek Alicii Keys?

Ray Kelly, po oszałamiającej karierze jaką zrobiło video, został odnaleziony przez dziennikarzy brytyjskiego BBC. Okazało się, że jest profesjonalnym wokalistą i właśnie kończy pracę nad swoim trzecim studyjnym albumem. Powołanie duszpasterskie, jak widać, może trafić na każdego.

Ray Kelly zdradził, że swój talent postrzega jak dar i uważa, że powinien się nim dzielić z wiernymi. A Wy kupilibyście sobie płytę takiego księdza?
 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Znikający followersi z Instagrama - Justin Bieber stracił 3,6 mln obserwujących! O co chodzi? [VIDEO]
0

Znikający followersi z Instagrama - Justin Bieber stracił 3,6 mln obserwujących! O co chodzi? [VIDEO]

Justin Bieber stracił miliony obserwujących na Instagramie i spadł na drugie miejsce najpopularniejszych użytkowników serwisu na rzecz Kim Kardashian. O co chodzi ze znikającymi followersami na Instagramie? Sprawdź szczegóły sprawy na ESKA.pl
19/12/2014 12:32
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystkie materiały u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystkie materiały u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
19/12/2014 12:26
Nowy teledysk Rihanny 2015 nakręcony w Paryżu? Sprawdzamy, co RiRi robiła we Francji 18.12.2014 [VIDEO]
0

Nowy teledysk Rihanny 2015 nakręcony w Paryżu? Sprawdzamy, co RiRi robiła we Francji 18.12.2014 [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny na 2015 rok nakręcony w Paryżu? Tak można wnioskować po tajemniczej wizycie Rihanny we Francji z 18.12.2014 roku. ESKA.pl sprawdza, co Rihanna robiła w Paryżu 18 grudnia z wybranymi przez jej sztab fanami. Mamy dla Was także filmiki ze spotkania wokalistki z wielbicielami. Gotowi przeżyć #R8Experience razem z nami?
19/12/2014 12:15
Film za darmo online: Rodzina Sopranów. Gangsterska premiera na eskaGO! [VIDEO]
0

Film za darmo online: Rodzina Sopranów. Gangsterska premiera na eskaGO! [VIDEO]

Darmowe filmy online oglądaj na eskaGO bez logowania i kompletnie legalnie. Komedie, horrory, filmy akcji - to wszystko i wiele więcej do obejrzenia przez 24 godziny na dobę. Już teraz sprawdź premierę gangsterskiej komedii Rodzina Sopranów.
19/12/2014 11:52
Gorąca 20 Premiera: Axwell & Ingrosso - Something New. Byli członkowie Swedish House Mafia wracają [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Axwell & Ingrosso - Something New. Byli członkowie Swedish House Mafia wracają [VIDEO]

Axwell & Ingrosso - Something New to premiera w Gorącej 20 w piątek 19 grudnia 2014 roku. Duet złożony z dwóch byłych członków Swedish House Mafia atakuje listę przebojów Radia ESKA ze swoim trzecim singlem. Słuchajcie go premierowo na antenie tuż po godz. 18 i oglądajcie lyric video już teraz na ESKA.pl
19/12/2014 11:26
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy soundtrackiem! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy soundtrackiem! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 11:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska