WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO] - Ray Kelly czyli śpiewający ksiądz z kolejnym wykonaniem, tym razem zaśpiewał You Raise Me Up!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO]: śpiewający ksiądz, ksiądz śpiewa na ślubie, ray kelly, śpiewający ksiądz you raise me up, jak się nazywa ksiądz który śpiewa

Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO]

RSS 12/04/2014 18:21 Komentarze 0
Śpiewający ksiądz z Irlandii – Ray Kelly, dzięki swojemu wykonaniu utworu Leonarda Cohena Hallelujah stał się nową gwiazdą Internetu. Okazuje się, że nagrano więcej jego występów! Zobaczcie jak śpiewa You Raise Me Up!
Śpiewający ksiądz z kolejnym wykonaniem Śpiewający ksiądz z Irlandii, Ray Kelly z kolejnym video - zobacz jak śpiewa You Raise Me Up / fot. fragment klipu / YouTube
Ilustracja do artykułu: Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO]
Śpiewający ksiądz to nowa sensacja Internetu. W sumie nie ma nic zaskakującego w tym, że księża śpiewają, ale nie każdy potrafi robić to tak jak Ray Kelly.  Nagranie z jego wyjątkowym, poruszającym wykonaniem Hallelujah Leonarda Cohena obiegło sieć i w niedługim czasie osiągnęło olbrzymią oglądalność liczoną w milionach odsłon na YouTube. Jak się okazuje to nie jedyne takie video, a ksiądz okazał się być… profesjonalistą.

>>> Zakonnica śpiewa w The Voice Of Italy: jak wykonuje kawałek Alicii Keys?

Ray Kelly, po oszałamiającej karierze jaką zrobiło video, został odnaleziony przez dziennikarzy brytyjskiego BBC. Okazało się, że jest profesjonalnym wokalistą i właśnie kończy pracę nad swoim trzecim studyjnym albumem. Powołanie duszpasterskie, jak widać, może trafić na każdego.

Ray Kelly zdradził, że swój talent postrzega jak dar i uważa, że powinien się nim dzielić z wiernymi. A Wy kupilibyście sobie płytę takiego księdza?
 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polska - Irlandia wynik meczu z 29.03.2015! Polacy wygrali mecz eliminacji do Euro 2016? Czy byliśmy Lucky? [VIDEO]
0

Polska - Irlandia wynik meczu z 29.03.2015! Polacy wygrali mecz eliminacji do Euro 2016? Czy byliśmy Lucky? [VIDEO]

Polska - Irlandia wynik meczu już jest! Czy Polacy utrzymali pierwszą pozycję w grupie D eliminacji do Euro 2016? Czy mecz Polska - Irlandia będzie równie dobry jak mecz z Niemcami z października 2016? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl. Zanim jednak dowiemy się czy Polacy pokonali Irlandczyków w meczu eliminacji do Euro 2016 zobaczcie dotychczasowe wyniki spotkań Polska - Irlandia. 
29/03/2015 22:52
Justin Bieber i Ariana Grande razem na scenie. Bieber dołączył do Grande po - zobacz ich występ [VIDEO]
0

Justin Bieber i Ariana Grande razem na scenie. Bieber dołączył do Grande po - zobacz ich występ [VIDEO]

Justin Bieber i Ariana Grande wystąpili razem na scenie. Idol nastolatek i były partner Seleny Gomez dołączył do Ariany Grande podczas jej koncertu w Miami. Między Bieberem i Arianą Grande na scenie było czuć wyraźną chemię! Zobacz nagranie, na którym Bieber obejmuje Arianę Grandę
29/03/2015 21:56
Mamy Cię odc. 5 - kto zostanie wrobiony? W Mamy Cię z 29.03.2015 zobaczymy m.in. Tomasza Niecika [VIDEO]
0

Mamy Cię odc. 5 - kto zostanie wrobiony? W Mamy Cię z 29.03.2015 zobaczymy m.in. Tomasza Niecika [VIDEO]

Mamy Cię odc. 5 już w najbliższą niedzielę 29.03.2015. Kto zostanie wkręcony w 5. odcinku Mamy Cię? Tym razem czeka nas akcent muzyczny. W żarty Mamy Cię dał się nabrać Tomasz Niecik autor hitu Cztery Osiemnastki. Co będzie musiał zrobić Tomasz Niecik w Mamy Cię 2015? Kto jeszcze zostanie wrobiony? Informacje na temat najbliższego odcinka Mamy Cię na ESKA.pl 
29/03/2015 20:36
Kids Choice Awards 2015: gdzie oglądać w TV i internecie, o której godzinie? Sprawdzamy transmisję gali KCA 2015 [VIDEO]
0

Kids Choice Awards 2015: gdzie oglądać w TV i internecie, o której godzinie? Sprawdzamy transmisję gali KCA 2015 [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015 na żywo w TV lub online zobaczyć chcą na pewno fani nominowanych do nagród gwiazd. ESKA.pl sprawdza, gdzie oglądać Kids Choice Awards 2015 w telewizji i internecie w wersji live. Mamy również dla Was informacje, o której godzinie zaczyna się KCA 2015. Gotowi na transmisję gali Kids Choice Awards 2015 pełną m.in. muzycznych emocji?
29/03/2015 20:09
Kids Choice Awards 2015: wyniki i nominacje w muzycznych kategoriach. Sprawdź, kto wygrał statuetkę [VIDEO]
0

Kids Choice Awards 2015: wyniki i nominacje w muzycznych kategoriach. Sprawdź, kto wygrał statuetkę [VIDEO]

Poznaliśmy wyniki Kids Choice Awards 2015. Sprawdź, kto otrzymał nagrodę w muzycznych kategoriach, w tym dla ulubionej polskiej gwiazdy. Pełna lista zwycięzców i nominowanych już teraz na ESKA.pl
29/03/2015 20:06
Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Będzie Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]
3

Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Będzie Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]

Polska - Irlandia czyli mecz eliminacji do Euro 2016 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29.03.2015. Gdzie i o której rozpocznie się transmisja meczu Polska - Irlandia na żywo? Czy możemy spodziewać się transmisji meczu Polska - Irlandia w telewizji na ogólnodostępnym kanale? Gdzie szukać darmowych streamów do spotkania Polska - Irlandia w internecie? Kocham Cię Jak Irlandię czy nasi górą?    
29/03/2015 20:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska