Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO] - Ray Kelly czyli śpiewający ksiądz z kolejnym wykonaniem, tym razem zaśpiewał You Raise Me Up!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO]: śpiewający ksiądz, ksiądz śpiewa na ślubie, ray kelly, śpiewający ksiądz you raise me up, jak się nazywa ksiądz który śpiewa

Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO]

RSS 12/04/2014 18:21 Komentarze 0
Śpiewający ksiądz z Irlandii – Ray Kelly, dzięki swojemu wykonaniu utworu Leonarda Cohena Hallelujah stał się nową gwiazdą Internetu. Okazuje się, że nagrano więcej jego występów! Zobaczcie jak śpiewa You Raise Me Up!
Śpiewający ksiądz z kolejnym wykonaniem Śpiewający ksiądz z Irlandii, Ray Kelly z kolejnym video - zobacz jak śpiewa You Raise Me Up / fot. fragment klipu / YouTube
Ilustracja do artykułu: Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO]
Śpiewający ksiądz to nowa sensacja Internetu. W sumie nie ma nic zaskakującego w tym, że księża śpiewają, ale nie każdy potrafi robić to tak jak Ray Kelly.  Nagranie z jego wyjątkowym, poruszającym wykonaniem Hallelujah Leonarda Cohena obiegło sieć i w niedługim czasie osiągnęło olbrzymią oglądalność liczoną w milionach odsłon na YouTube. Jak się okazuje to nie jedyne takie video, a ksiądz okazał się być… profesjonalistą.

>>> Zakonnica śpiewa w The Voice Of Italy: jak wykonuje kawałek Alicii Keys?

Ray Kelly, po oszałamiającej karierze jaką zrobiło video, został odnaleziony przez dziennikarzy brytyjskiego BBC. Okazało się, że jest profesjonalnym wokalistą i właśnie kończy pracę nad swoim trzecim studyjnym albumem. Powołanie duszpasterskie, jak widać, może trafić na każdego.

Ray Kelly zdradził, że swój talent postrzega jak dar i uważa, że powinien się nim dzielić z wiernymi. A Wy kupilibyście sobie płytę takiego księdza?
 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
WRC Rajd Polski 2015 - playlista do samochodu
0

WRC Rajd Polski 2015 - playlista do samochodu

Rajd Polski 2015 to okazja, żeby poczuć się jak Robert Kubica dzięki muzyce do samochodu. Mamy dla was playlistę hitów do jazdy autem - sprawdź nasze ulubione piosenki do samochodu!
03/07/2015 13:49
Przystanek Woodstock 2015 - program. Sprawdź, kto zagra w line-upie Woodstocku 2015
0

Przystanek Woodstock 2015 - program. Sprawdź, kto zagra w line-upie Woodstocku 2015

Przystanek Woodstock 2015 kto zagra? Program Woodstocku 2015 do sprawdzenia na ESKA.pl. Do dyspozycji festiwalowiczów będą dwie sceny. Bierzemy pod lupę line-up Woodstocku 2015 
03/07/2015 13:26
Gorąca 20: Arsenium - Bella Bella. Nowy singiel byłego członka O-Zone
0

Gorąca 20: Arsenium - Bella Bella. Nowy singiel byłego członka O-Zone

Arsenium - Bella Bella to piątkowa premiera w Gorącej 20. Nowy singiel byłego wokalisty grupy O-Zone opowiada o typowej wakacyjnej miłości. Czy ten kawałek ma szansę stać się hitem tak jak Dragostea Din Tei ponad dekadę temu? Zobacz wesoły teledysk do tego kawałka na ESKA.pl
03/07/2015 13:22
100 dni od odejścia Zayna Malika z One Direction akcja na Twitterze #100DaysSinceZaynLeft
0

100 dni od odejścia Zayna Malika z One Direction akcja na Twitterze #100DaysSinceZaynLeft

Mija 100 dni od odejścia Zayna Malika z One Direction, a fani zespołu wciąż nie mogą pogodzić się z tą decyzją. Jak fani One Direction uczcili tę smutną rocznicę? Na Twitterze powstała akcja #100DaysSinceZaynLeft
03/07/2015 12:29
Robert Kubica w Rajdzie Polski 2015 - sprawdź gdzie oglądać Rajd Polski 2-4 lipca 2015
0

Robert Kubica w Rajdzie Polski 2015 - sprawdź gdzie oglądać Rajd Polski 2-4 lipca 2015

Rajd Polski 2015 - Robert Kubica wystartuje już w ten weekend. W dniach 2-5 lipca 2015 zobaczymy kolejny wielki rajd WRC. Gdzie oglądać transmisję TV na żywo - o której godzinie i na jakim programie będziemy mogli zobaczyć m.in. start Roberta Kubicy? Sprawdźcie szczegóły.
03/07/2015 11:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska