WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO] - Ray Kelly czyli śpiewający ksiądz z kolejnym wykonaniem, tym razem zaśpiewał You Raise Me Up!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO]: śpiewający ksiądz, ksiądz śpiewa na ślubie, ray kelly, śpiewający ksiądz you raise me up, jak się nazywa ksiądz który śpiewa

Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO]

RSS 12/04/2014 18:21 Komentarze 0
Śpiewający ksiądz z Irlandii – Ray Kelly, dzięki swojemu wykonaniu utworu Leonarda Cohena Hallelujah stał się nową gwiazdą Internetu. Okazuje się, że nagrano więcej jego występów! Zobaczcie jak śpiewa You Raise Me Up!
Śpiewający ksiądz z kolejnym wykonaniem Śpiewający ksiądz z Irlandii, Ray Kelly z kolejnym video - zobacz jak śpiewa You Raise Me Up / fot. fragment klipu / YouTube
Ilustracja do artykułu: Śpiewający ksiądz nazywa się Ray Kelly i jest profesjonalistą! Zobacz kolejne nagranie z jego udziałem! [VIDEO]
Śpiewający ksiądz to nowa sensacja Internetu. W sumie nie ma nic zaskakującego w tym, że księża śpiewają, ale nie każdy potrafi robić to tak jak Ray Kelly.  Nagranie z jego wyjątkowym, poruszającym wykonaniem Hallelujah Leonarda Cohena obiegło sieć i w niedługim czasie osiągnęło olbrzymią oglądalność liczoną w milionach odsłon na YouTube. Jak się okazuje to nie jedyne takie video, a ksiądz okazał się być… profesjonalistą.

>>> Zakonnica śpiewa w The Voice Of Italy: jak wykonuje kawałek Alicii Keys?

Ray Kelly, po oszałamiającej karierze jaką zrobiło video, został odnaleziony przez dziennikarzy brytyjskiego BBC. Okazało się, że jest profesjonalnym wokalistą i właśnie kończy pracę nad swoim trzecim studyjnym albumem. Powołanie duszpasterskie, jak widać, może trafić na każdego.

Ray Kelly zdradził, że swój talent postrzega jak dar i uważa, że powinien się nim dzielić z wiernymi. A Wy kupilibyście sobie płytę takiego księdza?
 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl