WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Sopot TOPTrendy 2013: Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie + parodia Stachursky'ego i Cugowskiego! [VIDEO] - Sopot TOPTrendy 2013: Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie
REKLAMA
REKLAMA

Sopot TOPTrendy 2013: Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie + parodia Stachursky'ego i Cugowskiego! [VIDEO]

RSS 10/06/2013 14:12 Komentarze 0
Ona Tańczy Dla Mnie w wykonaniu kabaretu Paranienormalni było hitem Kabaretonu na Sopot TOPtrendy 2013! Mamy video z tego skeczu!
Sopot TOPtrendy 2013. Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie Sopot TOPtrendy 2013. Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie / fot. Studio 69 / facebook.com/SopotTOPtrendyFestiwal
Ilustracja do artykułu: Sopot TOPTrendy 2013: Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie + parodia Stachursky'ego i Cugowskiego! [VIDEO]
Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie to hit 10. Sopockiej Nocy Kabaretowej 2013! Zobaczcie jak Paranienormalni parodiowali Ona Tańczy Dla Mnie, a przy okazji dwóch znanych wokalistów: Stachursky'ego i Krzysztofa Cugowskiego.

>>> Sprawdź, kto wygrał konkurs "trendy"?
>>> Sopot TOPtrendy 2013 - video z najlepszych występów!

Sopot TOPtrendy 2013. Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
30/10/2014 10:07
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Teledysk One Direction do Night Changes: kiedy premiera i czym zaskoczy? [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Night Changes: kiedy premiera i czym zaskoczy? [VIDEO]

Nowy teledysk One Direction do Night Changes będzie najprawdopodobniej drugim klipem 1D na 2014 rok. Skąd pewność, że do Night Changes powstaje wideo, kiedy możemy spodziewać się premiery i czym zaskoczy nagranie? Wszystko o teledysku do Night Changes One Direction na ESKA.pl!
30/10/2014 13:48
Holy Wins - co to jest? To odpowiedź na Halloween? Sprawdź, na czym polega bal w stylu Wszyscy Święci Balują W Niebie [VIDEO]
0

Holy Wins - co to jest? To odpowiedź na Halloween? Sprawdź, na czym polega bal w stylu Wszyscy Święci Balują W Niebie [VIDEO]

Holy Wins - czyli odpowiedź na Halloween. Na czym polega Holy Wins? Kto i gdzie organizuje przemarsze Holy Wins? Jeżeli Holy Wins odbędzie się w Waszej szkole, a Wy nadal nie wiecie, co to jest Holy Wins - przeczytajcie artykuł na ESKA.pl. Tutaj znajdziecie garść informacji na temat balów i przemarszów Holy Wins 2014.
30/10/2014 13:45
5 sposobów na Halloween 2014 od chłopaków z 5 sposobów na... This is Halloween! [VIDEO]
0

5 sposobów na Halloween 2014 od chłopaków z 5 sposobów na... This is Halloween! [VIDEO]

Halloween Party 2014 - co robić w Halloween? Jak przygotować się do imprezy halloweenowej? Jak wyciąć najbardziej efektowaną dynię? Oraz jakie przebranie halloweenowe zrobi największe wrażenie na uczestnikach Halloween party? Tuż przed Halloween 2014 podpatrujemy chłopaków z 5 sposobów na, a wszytko przy dźwiękach utworu This is Halloween
30/10/2014 13:45
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]
1

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

This is Halloween 214: pranki, które mrożą krew w żyłach i te... które są całkiem zabawne. Sprawdź nasz subiektywny ranking przerażających pranków, które swego czasu stały się hitami internetu. Co oprócz Mutant Giant Spider Dog i ducha dziewczynki w windzie są w stanie wymyślić ludzie? Tuż przed 31 października wrzucamy ranking halloweenowych pranków. Nie róbcie tego w domu!
30/10/2014 13:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]