Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sopot TOPTrendy 2013: Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie + parodia Stachursky'ego i Cugowskiego! [VIDEO] - Sopot TOPTrendy 2013: Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie
REKLAMA
REKLAMA

Sopot TOPTrendy 2013: Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie + parodia Stachursky'ego i Cugowskiego! [VIDEO]

RSS 10/06/2013 14:12 Komentarze 0
Ona Tańczy Dla Mnie w wykonaniu kabaretu Paranienormalni było hitem Kabaretonu na Sopot TOPtrendy 2013! Mamy video z tego skeczu!
Sopot TOPtrendy 2013. Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie Sopot TOPtrendy 2013. Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie / fot. Studio 69 / facebook.com/SopotTOPtrendyFestiwal
Ilustracja do artykułu: Sopot TOPTrendy 2013: Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie + parodia Stachursky'ego i Cugowskiego! [VIDEO]
Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie to hit 10. Sopockiej Nocy Kabaretowej 2013! Zobaczcie jak Paranienormalni parodiowali Ona Tańczy Dla Mnie, a przy okazji dwóch znanych wokalistów: Stachursky'ego i Krzysztofa Cugowskiego.

>>> Sprawdź, kto wygrał konkurs "trendy"?
>>> Sopot TOPtrendy 2013 - video z najlepszych występów!

Sopot TOPtrendy 2013. Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
ESKA Music Awards 2015 - BILETY po ile, gdzie, kiedy. Sprawdź jak pójść z nami na Eska Music Awards
0

ESKA Music Awards 2015 - BILETY po ile, gdzie, kiedy. Sprawdź jak pójść z nami na Eska Music Awards

Chcecie zdobyć bilety na Eska Music Awards 2015? Pozwolą wam dołączyć do nas na gali wręczenia nagród, połączonej jak zwykle z koncertami największych gwiazd muzycznych. Gdzie kupić bilety na Eska Music Awards, kiedy i po ile. Dowiedz się więcej!
02/07/2015 22:51
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Zespół. Kto został nominowany? [VIDEO]
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Zespół. Kto został nominowany? [VIDEO]

ESKA MUSIC AWARDS 2014 - Najlepszy Zespół. Kto powalczy o Wasze głosy? W konkurencji o prestiżową statuetkę zmierzą się 4 grupy, które nagrały największe hity ostatnich miesięcy!    
02/07/2015 22:42
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Artysta. Kto walczy o statuetkę? [VIDEO]
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Artysta. Kto walczy o statuetkę? [VIDEO]

Najlepszy Artysta na ESKA Music Awards 2015 - sprawdź, kto walczy o ten tytuł! Wasze głosy będzie próbowało zdobyć czterech autorów największych hitów minionych miesięcy!    
02/07/2015 22:01
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - ESKA TV Award Najlepsze Video. Kto ma szansę na wyróżnienie? [VIDEO]
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - ESKA TV Award Najlepsze Video. Kto ma szansę na wyróżnienie? [VIDEO]

ESKA MUSIC AWARDS 2014 - ESKA TV Award. Sprawdź, które z zeszłorocznych klipów mają szansę na nagrodę dla najlepszego teledysku!    
02/07/2015 22:00
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - jak głosować? [VIDEO]
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - jak głosować? [VIDEO]

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - jak głosować? Takie pytanie zadają sobie fani, którzy chcieliby, żeby to właśnie ich ulubione gwiazdy zdobyły statuetki EMA 2015. Na ESKA.pl podpowiadamy, jak to zrobić - i jakie nagrody można przy okazji zgarnąć!
02/07/2015 22:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

54
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska