Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sopot TOPTrendy 2013: Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie + parodia Stachursky'ego i Cugowskiego! [VIDEO] - Sopot TOPTrendy 2013: Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie
REKLAMA
REKLAMA

Sopot TOPTrendy 2013: Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie + parodia Stachursky'ego i Cugowskiego! [VIDEO]

RSS 10/06/2013 14:12 Komentarze 0
Ona Tańczy Dla Mnie w wykonaniu kabaretu Paranienormalni było hitem Kabaretonu na Sopot TOPtrendy 2013! Mamy video z tego skeczu!
Sopot TOPtrendy 2013. Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie Sopot TOPtrendy 2013. Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie / fot. Studio 69 / facebook.com/SopotTOPtrendyFestiwal
Ilustracja do artykułu: Sopot TOPTrendy 2013: Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie + parodia Stachursky'ego i Cugowskiego! [VIDEO]
Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie to hit 10. Sopockiej Nocy Kabaretowej 2013! Zobaczcie jak Paranienormalni parodiowali Ona Tańczy Dla Mnie, a przy okazji dwóch znanych wokalistów: Stachursky'ego i Krzysztofa Cugowskiego.

>>> Sprawdź, kto wygrał konkurs "trendy"?
>>> Sopot TOPtrendy 2013 - video z najlepszych występów!

Sopot TOPtrendy 2013. Paranienormalni - Ona Tańczy Dla Mnie:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
HIT INTERNETU: Lionel Richie - Hello: romantyczny teledysk bez muzyki - przeraża!
0

HIT INTERNETU: Lionel Richie - Hello: romantyczny teledysk bez muzyki - przeraża!

Lionel Richie - Hello to jeden z klasyków muzyki pop i jedna z najbardziej romantycznych piosenek, jakie kiedykolwiek napisano, opatrzona równie wzruszającym klipem, opowiadającym o miłości wokalisty do pięknej, niewidomej dziewczyny. Tak myśleliśmy przez ponad 30 lat - Hello ukazało się w 1983 roku. Jednak wyszło na jaw, że gdy obejrzymy klip bez muzyki, a za to z odpowiednio zmontowaną ścieżką dźwiękową, okazuje się on przerażającą historią o prześladowaniu kobiety!      
02/08/2015 17:00
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
02/08/2015 13:02
Tour de Pologne 2015: 1. etap - transmisja w TV. Sprawdź i Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: 1. etap - transmisja w TV. Sprawdź i Watch Me!

Tour de Pologne 2015: 1 etap wyścigu startuje w Warszawie już 2 sierpnia 2015 roku. Gdzie oglądać transmisję na żywo z TdP 2015 w TV i online? Relacja z największego wyścigu kolarskiego w Polsce sama prosi się o Watch Me!
02/08/2015 09:30
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez stolicę pierwszego dnia wyścigu? Które ulice będą wyłączone z ruchu podczas startu TdP 2 sierpnia 2015 roku? Czy przejazd przez centrum Warszawy będzie Impossible? 
02/08/2015 09:19
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me

Tour de Pologne 2015 w Częstochowie: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez centrum miasta. 2 etap wyścigu zahaczy również o Dąbrową Górniczą. Jak wygląda trasa Tour de Pologne 2015 podczas drugiego dnia? Odpowiedź na ESKA.pl 
02/08/2015 09:17
Dawid Kwiatkowski - Afraid. Teledysk z Janją Lesar został ujawniony! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski - Afraid. Teledysk z Janją Lesar został ujawniony! [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski - Afraid to ostatnia piosenka z płyty POP&ROLL do której został nagrany teledysk. Dawid pracuje obecnie nad kolejnym albumem, który ukaże się zapewne jeszcze w tym roku. Klip do Afraid to jego debiut w roli scenarzysty i reżysera, a pomogła mu również występująca w video tancerka Janja Lesar!    
02/08/2015 08:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska