WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Projekt Lady - odcinek 2. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek - Najlepsze teksty z Projekt Lady 2017

Tagi związane z Projekt Lady - odcinek 2. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek: TVN, Projekt Lady

Projekt Lady - odcinek 2. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek

RSS 19/06/2017 17:05 Komentarze

Projekt Lady w TV już 19 czerwca. Czym w drugim odcinku zaskoczą widzów uczestniczki?

Projekt Lady - odcinek 2. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek Projekt Lady w każdy poniedziałek w TVN / Fot. REPORTER
Ilustracja do artykułu: Projekt Lady - odcinek 2. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek

Drugi odcinek programu Projekt Lady zobaczymy w TVN już w poniedziałek 19 czerwca o godzinie 20:55. Ponownie możemy spodziewać się niewybrednych tekstów uczestniczek, które zamieszkały w Radziejowicach, by zmienić swoje życie i zobaczyć, jak stać się damą. Widzowie z całą pewnością zobaczą na co jeszcze stać uczestniczki Projektu Lady. W drugim odcinku nie zabraknie jednak też łez. Jedna z mentorek, Tatiana Mindewicz-Puacz porozmawia z dziewczynami o ich uczuciach, słabościach i emocjach.

Ponownie usłyszymy też złote myśli dziewczyn, którym jeszcze daleko do bycia damą. Czego możemy spodziewać się tym razem? Najlepsze teksty z odcinka znajdziecie poniżej:

- Dama nie wpier**la. Dama się degustuje - usłyszymy od jednej z uczestniczek.

- Nie beka się w towarzystwie, nie puszcza bąków. Damy tego nie robią, ale ja to robię - stwierdziła Magdalena.

- Normalna dziewczyna, lubię tylko komuś w mordę strzelić - powiedziała o sobie Angelika.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?
0

SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

Jaki jest numer pomocy dla ofiar wichury jaki ogłosiły Caritas Polska i TVP? Jeżeli byliście widzami koncertu charytatywnego Gwiazdy Letniego Nieba 19.08.2017 na pewno znacie już ten numer, ale jeżeli chcecie wiedzieć, pod jaki numer wysłać sms, żeby pomóc ofiarom wichury w Polsce - sprawdźcie szczegóły poniżej.
20/08/2017 21:03
Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?
0

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?
20/08/2017 19:25
Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?
0

Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada letnia 2017 odbędzie się w dniach 19-30 sierpnia w stolicy Tajwanu Tajpej. Gdzie oglądać w TV i ONLINE polskich reprezentantów? Będzie transmisja z tego wydarzenia? Sprawdzamy na ESKA.pl.
20/08/2017 19:12
Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowodnią ci, że jest zwykłym facetem
0

Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowodnią ci, że jest zwykłym facetem

Robert Lewandowski 21 sierpnia świętuje swoje 29 urodziny. Lewy to nie tylko piłka nożna, ale także codzienne obowiązki i praca, które wypełniają jego czas. Zobacz zdjęcia, które pokażą, że najlepszy polski piłkarz poza boiskiem to zwykły facet.
20/08/2017 17:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?
20/08/2017 13:30
Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data
0

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl
19/08/2017 18:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA