WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Projekt Lady - odcinek 2. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek - Najlepsze teksty z Projekt Lady 2017

Tagi związane z Projekt Lady - odcinek 2. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek: TVN, Projekt Lady

Projekt Lady - odcinek 2. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek

RSS 19/06/2017 17:05 Komentarze

Projekt Lady w TV już 19 czerwca. Czym w drugim odcinku zaskoczą widzów uczestniczki?

Projekt Lady - odcinek 2. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek Projekt Lady w każdy poniedziałek w TVN / Fot. REPORTER
Ilustracja do artykułu: Projekt Lady - odcinek 2. Najbardziej żenujące teksty uczestniczek

Drugi odcinek programu Projekt Lady zobaczymy w TVN już w poniedziałek 19 czerwca o godzinie 20:55. Ponownie możemy spodziewać się niewybrednych tekstów uczestniczek, które zamieszkały w Radziejowicach, by zmienić swoje życie i zobaczyć, jak stać się damą. Widzowie z całą pewnością zobaczą na co jeszcze stać uczestniczki Projektu Lady. W drugim odcinku nie zabraknie jednak też łez. Jedna z mentorek, Tatiana Mindewicz-Puacz porozmawia z dziewczynami o ich uczuciach, słabościach i emocjach.

Ponownie usłyszymy też złote myśli dziewczyn, którym jeszcze daleko do bycia damą. Czego możemy spodziewać się tym razem? Najlepsze teksty z odcinka znajdziecie poniżej:

- Dama nie wpier**la. Dama się degustuje - usłyszymy od jednej z uczestniczek.

- Nie beka się w towarzystwie, nie puszcza bąków. Damy tego nie robią, ale ja to robię - stwierdziła Magdalena.

- Normalna dziewczyna, lubię tylko komuś w mordę strzelić - powiedziała o sobie Angelika.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?
0

Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?

Ed Sheeran w Polsce? Artysta przedłuża trasę promująca album Divide. Co z długo wyczekiwanym koncertem w Polsce?
27/06/2017 17:05
Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu
0

Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu

Tour de France 2017 wystartuje już 1 lipca. Ilu Polaków pojedzie w wyścigu? Sprawdzajcie na ESKA.pl
27/06/2017 16:12
Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?
0

Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?

Belfer 2 - znamy coraz więcej szczegółów drugiego sezonu serialu. Sprawdź, kto się znalazł w obsadzie i kiedy będą nowe odcinki najpopularniejszego polskiego serialu ostatnich lat. 
27/06/2017 16:06
Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście
0

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.
27/06/2017 15:24
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017
0

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?
27/06/2017 15:22
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?
0

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl
27/06/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA