WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO] - Nowa piosenka Margaret - Blue Vibes w Muzyką Się Żyje

Tagi związane z Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]: msz, margaret 2017

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

RSS 17/03/2017 13:53 Komentarze

Blue Vibes, czyli nowa piosenka Margaret do filmu Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski to nowość w Muzyką Się Żyje. Sprawdź, co wiemy na temat tego utworu i obejrzyj teledysk z fragmentami wyczekiwanej animacji już teraz - na ESKA.pl.

Nowa piosenka Margaret - Blue Vibes w Muzyką Się Żyje Nowa piosenka Margaret - Blue Vibes w Muzyką Się Żyje / fot. materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Blue Vibes od Margaret to nowość w Muzyką Się Żyje w piątek, 17 marca 2017. Energetyczna piosenka w klimacie elektro-pop powstała specjalnie na potrzeby promocji familijnej komedii animowanej Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski, która w kinach zadebiutuje na ekranach kin w Polsce 26 maja. Autorami anglojęzycznego utworu, poza samą Margaret, są Joakim Buddee, Ingrid Hägglund i Dimitri Stassos. Utwór został wyprodukowany przez Joakima Buddee, czyli autora największych przebojów Margaret, w tym debiutanckiego Thank You Very Much.

Nowa piosenka Margaret - Blue Vibes w Muzyką Się Żyje Radia ESKA

Nowy teledysk Margaret do piosenki Blue Vibes ze scenami z filmu Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski możecie obejrzeć poniżej. Przy okazji przypominamy wam, że w Muzyką Się Żyje Puoteck ma jak zwykle dla was nie tylko porcję najświeższej muzyki i newsów, ale także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
25/06/2017 19:40
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
25/06/2017 19:40
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
25/06/2017 17:15
25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?
0

25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?

25 lat Disco Polo w Polsce to impreza, która 25 czerwca zawita na Stadion Polonii. Kto wystąpi? Przekonajcie się na ESKA.pl - tu pełna lista!
25/06/2017 17:15
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!
0

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl
25/06/2017 17:09
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]
0

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

Wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions było zwieńczeniem pełnej emocji soboty na TLFO 2017. Niemieccy rockmani rozgrzali do czerwoności stadion oświęcimskiego MOSiR-u, a pomogli im w tym wydatnie artyści występujący przed nimi: Kasia Kowalska, LP, Julia Pietrucha, Bisquit, Leski i SMKKPM.
25/06/2017 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA