WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Natasza Urbańska - Muszę odejść: nowy singiel i teledysk na ESKA.pl. Natasza nie odchodzi a wraca! [VIDEO] - Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej: Muszę odejść. Jak wypada w nowym singlu? Posłuchaj i zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Natasza Urbańska - Muszę odejść: nowy singiel i teledysk na ESKA.pl. Natasza nie odchodzi a wraca! [VIDEO]

RSS 10/11/2013 10:21 Komentarze 0

Natasz Urbańska Muszę odejść, czyli swoim nowym singlem na jesień 2013, odwrotnie niż wskazuje tytuł piosenki, wraca na rynek muzyczny. Klip zadebiutował na YouTube 9 listopada a my serwujemy go do zobaczenia na ESKA.pl!

Natasza Urbańska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Natasza Urbańska - Muszę odejść: nowy singiel i teledysk na ESKA.pl. Natasza nie odchodzi a wraca! [VIDEO]
Natasza Urbańska Muszę odejść promuje nowym teledyskiem. Wideo do najnowszego singla wokalistki premierowo pojawiło się na YouTube 9 listopada 2013 roku.

Wcześniej fani piosenkarki mogli nacieszyć oczy klipem zza kulis powstawania nagrania do Muszę odejść. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tego klipu! :) - napisała Natasza na swoim Facebooku chwaląc się gotowym teledyskiem.

Ten zaskakuje ciekawą konwencją - opowiedziana historia nie biegnie zgodnie ze wskazówkami zegra, a stopniowo zdradza wydarzenia wcześniejsze. Jest zmysłowo i bardzo kobieco, co podkreślają internauci w komentarzach pod wideo.


Tekst do Muszę odejść napisała Zofia Kondracka a za muzykę odpowiada Seweryn Krajewski. Kawałek zapowiada solowym album Urbańskiej. Jak podoba się Wam jej nowy singiel i teledysk? Dajcie znać w komentarzach i Eskowym czacie.


Zobacz Muszę odejść - Natasza Urbańska!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl