WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Natasza Urbańska - Muszę odejść: nowy singiel i teledysk na ESKA.pl. Natasza nie odchodzi a wraca! [VIDEO] - Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej: Muszę odejść. Jak wypada w nowym singlu? Posłuchaj i zobacz [VIDEO]

Natasza Urbańska - Muszę odejść: nowy singiel i teledysk na ESKA.pl. Natasza nie odchodzi a wraca! [VIDEO]

RSS 10/11/2013 10:21 Komentarze

Natasz Urbańska Muszę odejść, czyli swoim nowym singlem na jesień 2013, odwrotnie niż wskazuje tytuł piosenki, wraca na rynek muzyczny. Klip zadebiutował na YouTube 9 listopada a my serwujemy go do zobaczenia na ESKA.pl!

Natasza Urbańska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Natasza Urbańska - Muszę odejść: nowy singiel i teledysk na ESKA.pl. Natasza nie odchodzi a wraca! [VIDEO]
Natasza Urbańska Muszę odejść promuje nowym teledyskiem. Wideo do najnowszego singla wokalistki premierowo pojawiło się na YouTube 9 listopada 2013 roku.

Wcześniej fani piosenkarki mogli nacieszyć oczy klipem zza kulis powstawania nagrania do Muszę odejść. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tego klipu! :) - napisała Natasza na swoim Facebooku chwaląc się gotowym teledyskiem.

Ten zaskakuje ciekawą konwencją - opowiedziana historia nie biegnie zgodnie ze wskazówkami zegra, a stopniowo zdradza wydarzenia wcześniejsze. Jest zmysłowo i bardzo kobieco, co podkreślają internauci w komentarzach pod wideo.


Tekst do Muszę odejść napisała Zofia Kondracka a za muzykę odpowiada Seweryn Krajewski. Kawałek zapowiada solowym album Urbańskiej. Jak podoba się Wam jej nowy singiel i teledysk? Dajcie znać w komentarzach i Eskowym czacie.


Zobacz Muszę odejść - Natasza Urbańska!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
YouTube: 5 najlepszych występów w amerykańskim The Voice!
0

YouTube: 5 najlepszych występów w amerykańskim The Voice!

Występy w The Voice na YouTube mają milionową popularność! Top 5 wykonań z amerykańskiej wersji programu z największą liczba odsłon w serwisie do sprawdzenia już teraz - oczywiście na ESKA.pl
27/09/2016 13:57
Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016

Wyniki LOTTO z 27.09.2016 mogą komuś przynieść szczęście i życie jak z bajki. Sprawdź, jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 27 września 2016. To może właśnie Ciebie czeka życie gwiazd!
27/09/2016 13:53
Lilly Hates Roses koncerty z utworami The Smiths w 5 miastach
0

Lilly Hates Roses koncerty z utworami The Smiths w 5 miastach

Lilly Hates Roses, jeden z najwszechstronniejszych i najbardziej nieprzewidywalnych polskich projektów ostatnich lat, rusza w nietuzinkową trasę, podczas której pragnie złożyć hołd długoletnim idolom - zespołowi The Smiths i ich legendarnej płycie The Queen Is Dead.
27/09/2016 13:42
Liga Mistrzów 27.09.2016 - TERMINARZ, MECZE
0

Liga Mistrzów 27.09.2016 - TERMINARZ, MECZE

Liga Mistrzów 2016 rozkręca się na dobre! Jakie mecze LM zobaczymy 27.09.2016?  O której oglądać mecze i kiedy zagra Legia? Sprawdź terminarz Ligi Mistrzów jeżeli chcesz być na bieżąco!
27/09/2016 13:26
Katy Perry nago pójdzie do urny! Czy cel jest słuszny?
0

Katy Perry nago pójdzie do urny! Czy cel jest słuszny?

Katy Perry nago pójdzie do urny! Ma nadzieję, że w taki sposób wspomoże Hillary Clinton. I to wcale nie jest żart! Przekonajcie się o tym na ESKA.pl! 
27/09/2016 13:20
Polski Justin Bieber - wokalista, który najbardziej pasuje do roli Justina! [SONDA]
0

Polski Justin Bieber - wokalista, który najbardziej pasuje do roli Justina! [SONDA]

Polski Justin Bieber to pojęcie, które często przewija się w sieci. Postanowiliśmy więc sprawdzić, który wokalista z polskiej sceny muzycznej najlepiej pasuje do tej roli! Zdecydujcie już teraz biorąc udział w naszej sondzie!
27/09/2016 13:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA