Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Natasza Urbańska - Muszę odejść: nowy singiel i teledysk na ESKA.pl. Natasza nie odchodzi a wraca! [VIDEO] - Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej: Muszę odejść. Jak wypada w nowym singlu? Posłuchaj i zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Natasza Urbańska - Muszę odejść: nowy singiel i teledysk na ESKA.pl. Natasza nie odchodzi a wraca! [VIDEO]

RSS 10/11/2013 10:21 Komentarze 0

Natasz Urbańska Muszę odejść, czyli swoim nowym singlem na jesień 2013, odwrotnie niż wskazuje tytuł piosenki, wraca na rynek muzyczny. Klip zadebiutował na YouTube 9 listopada a my serwujemy go do zobaczenia na ESKA.pl!

Natasza Urbańska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Natasza Urbańska - Muszę odejść: nowy singiel i teledysk na ESKA.pl. Natasza nie odchodzi a wraca! [VIDEO]
Natasza Urbańska Muszę odejść promuje nowym teledyskiem. Wideo do najnowszego singla wokalistki premierowo pojawiło się na YouTube 9 listopada 2013 roku.

Wcześniej fani piosenkarki mogli nacieszyć oczy klipem zza kulis powstawania nagrania do Muszę odejść. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tego klipu! :) - napisała Natasza na swoim Facebooku chwaląc się gotowym teledyskiem.

Ten zaskakuje ciekawą konwencją - opowiedziana historia nie biegnie zgodnie ze wskazówkami zegra, a stopniowo zdradza wydarzenia wcześniejsze. Jest zmysłowo i bardzo kobieco, co podkreślają internauci w komentarzach pod wideo.


Tekst do Muszę odejść napisała Zofia Kondracka a za muzykę odpowiada Seweryn Krajewski. Kawałek zapowiada solowym album Urbańskiej. Jak podoba się Wam jej nowy singiel i teledysk? Dajcie znać w komentarzach i Eskowym czacie.


Zobacz Muszę odejść - Natasza Urbańska!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Pogoda na pierwszy weekend sierpnia 2015. Zobaczcie, jaka pogoda 1 i 2 sierpnia 2015. Sun Is Up?
0

Pogoda na pierwszy weekend sierpnia 2015. Zobaczcie, jaka pogoda 1 i 2 sierpnia 2015. Sun Is Up?

Pogoda na 1 i 2 sierpnia 2015 weekend otwierający miesiąc potraktuje dużą dawką Słońca. Pogoda w pierwszy weekend sierpnia 2015 rozpocznie oficjalnie powrót upalnego lata. Zobaczcie już teraz szczegóły prognozy pogody na początek sierpnia 2015. Sun Is Up i będzie przypiekać!
31/07/2015 22:26
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
31/07/2015 21:18
Powstanie Warszawskie: o której godzina W w 71. rocznicę? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Powstanie Warszawskie: o której godzina W w 71. rocznicę? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
31/07/2015 21:17
One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika
0

One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika

One Direction - Drag Me Down pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika jest już gotowy. Jak brzmi nowa piosenka boysbandu po odejściu Zayna? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
31/07/2015 20:55
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online. Gdzie oglądać stream NA ŻYWO?
0

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online. Gdzie oglądać stream NA ŻYWO?

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin na żywo już 31 lipca o 20:30. Sprawdź gdzie oglądać na żywo, w telewizji i stream online. Meczl Lechia Pogoń może być hitem w TV i online.
31/07/2015 17:16
Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert w internecie do zobaczenia za darmo
0

Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert w internecie do zobaczenia za darmo

Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert jednego z najbardziej popularnych polskich muzyków ostatnich miesięcy trafiło do sieci. Już teraz możecie obejrzeć koncert autora hitu Następna Stacja. Czy wszystkie utwory Taco są dobre?
31/07/2015 16:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska