WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Natasza Urbańska - Muszę odejść: nowy singiel i teledysk na ESKA.pl. Natasza nie odchodzi a wraca! [VIDEO] - Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej: Muszę odejść. Jak wypada w nowym singlu? Posłuchaj i zobacz [VIDEO]

Natasza Urbańska - Muszę odejść: nowy singiel i teledysk na ESKA.pl. Natasza nie odchodzi a wraca! [VIDEO]

RSS 10/11/2013 10:21 Komentarze

Natasz Urbańska Muszę odejść, czyli swoim nowym singlem na jesień 2013, odwrotnie niż wskazuje tytuł piosenki, wraca na rynek muzyczny. Klip zadebiutował na YouTube 9 listopada a my serwujemy go do zobaczenia na ESKA.pl!

Natasza Urbańska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Natasza Urbańska - Muszę odejść: nowy singiel i teledysk na ESKA.pl. Natasza nie odchodzi a wraca! [VIDEO]
Natasza Urbańska Muszę odejść promuje nowym teledyskiem. Wideo do najnowszego singla wokalistki premierowo pojawiło się na YouTube 9 listopada 2013 roku.

Wcześniej fani piosenkarki mogli nacieszyć oczy klipem zza kulis powstawania nagrania do Muszę odejść. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tego klipu! :) - napisała Natasza na swoim Facebooku chwaląc się gotowym teledyskiem.

Ten zaskakuje ciekawą konwencją - opowiedziana historia nie biegnie zgodnie ze wskazówkami zegra, a stopniowo zdradza wydarzenia wcześniejsze. Jest zmysłowo i bardzo kobieco, co podkreślają internauci w komentarzach pod wideo.


Tekst do Muszę odejść napisała Zofia Kondracka a za muzykę odpowiada Seweryn Krajewski. Kawałek zapowiada solowym album Urbańskiej. Jak podoba się Wam jej nowy singiel i teledysk? Dajcie znać w komentarzach i Eskowym czacie.


Zobacz Muszę odejść - Natasza Urbańska!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!
0

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Finał Pucharu Polski 2016: Lech Poznań - Legia Warszawa - to pojedynek, który 2 maja 2016 wzbudzi w każdym ogromne emocje. Czy transmisja z meczu dostępna będzie za darmo? Jeśli tak, to gdzie w telewizji, a gdzie w internecie? Na te pytania odpowiedzieliśmy na ESKA.pl!
02/05/2016 09:58
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]
0

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie zagrał ekscytujący koncert w ramach trasy promującej platynowy album "The Original High". Nie obyło się bez zabawnego akcentu. Reakcja Adama? Oceńcie sami.
01/05/2016 23:24
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie
0

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online po polsku będzie dostępna wkrótce po światowej premierze. ESKA.pl pokazuje jak legalnie obejrzeć nowy sezon Gry o Tron 2016. 
01/05/2016 20:46
Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM
0

Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM

Bars and Melody w hicie twenty one pilots - Stressed Out. Zobacz teledysk!
01/05/2016 17:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 09:58

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

01/05/2016 23:24

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

01/05/2016 20:46

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA