WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+] - Piosenka o Putinie

Tagi związane z Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+]: maleńczuk piosenka o putinie, maciej maleńczuk piosenki, maciej maleńczuk youtube, maciej maleńczuk psychodancing

Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+]

RSS 13/03/2014 16:03 Komentarze
Maciej Maleńczuk - Vladimir. Kontrowersyjny polski artysta nagrał utrzymaną w rytmach dance/elektro piosenkę o prezydencie Putinie! Co go zainspirowało? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO 18+, zawiera wulgaryzmy]
maciej maleńczuk - vladimir / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+]
Maciej Maleńczuk - Vladimir. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich artystów nagrał utrzymaną w rytmach dance/elektro piosenkę o prezydencie Putinie! Z tekstu jawnie wynika, że wokalista znany z występów nie tylko solowych, ale także z zespołami Homo Twist, Pudelsi i Psychodancing, jest na prezydenta Rosji wyjątkowo wkurzony...

>>> Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Rodacy!

Od dwóch miesięcy prześladuje mnie refren „Vladimir Vladimir”.
Chcąc pozbyć się natręta stworzyłem owo dzieło.
W obecnej sytuacji pragnę podzielić się nim z całym narodem, aby wzmóc Jego Ducha i Siłę Bojową.
Jednocześnie chcąc osłabić morale wroga, utwór jest po rosyjsku, a raczej „po rusku”, co zwiększa siłę rażenia.
Każdy walczy jak potrafi, ja walczę pieśnią i słowem, wznoszę więc okrzyk „Ni ch***!”
Powinni zrozumieć.
Nic lepiej nie odzwierciedla w tym momencie mojej postawy, zaś „Ni ch***!” powinno być dziś na ustach wszystkich.

Maleńczuk mówi „NI CH***!” -
takiej treści obwieszczenie znalazło się na oficjalnym fanpage Maleńczuka.

Zobacz i posłuchaj na ESKA.pl. Uwaga, tekst zawiera wulgaryzmy!

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 36: piosenka Trzy korony. Sobota i Matheo dla zawodników KSW!
0

KSW 36: piosenka Trzy korony. Sobota i Matheo dla zawodników KSW!

KSW 36 - piosenka Trzy korony została stworzona dla zawodników gali! Motywujący utwór pojawił się wraz z teledyskiem, w którym wystąpił m.in. Michał Materla! Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
30/09/2016 22:04
KSW 37 bilety: gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?
0

KSW 37 bilety: gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?

KSW 37 w Krakowie z walką Pudzianowski vs Popek - gdzie i w jakiej cenie kupić bilety na grudniową galę? Sprawdź, ile kosztują wejściówki na 37. edycję Konfrontacji Sztuk Walki na Eska.pl.
30/09/2016 21:52
ESKA TV, 8TV, Nowa TV, Hip Hop TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016
0

ESKA TV, 8TV, Nowa TV, Hip Hop TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016

ESKA TV schodzi z z naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), ustępując miejsca nowemu kanałowi 8TV z tej samej grupy - ZPR. Na którym kanale znajdziesz ESKA TV, 8TV, Nowa TV i Hip Hop TV?
30/09/2016 21:44
KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016
0

KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016

KSW 36 - streamy w internecie i na żywo transmisja w telewizji już 1 października 2016! Czy KSW live tym razem będzie za darmo? Efekty naszego poszukiwania sprawdzicie na ESKA.pl!
30/09/2016 19:46
Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]
0

Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]

Grizzlee i Sztoss prezentują kawałek Talent! To mieszanka reggae i hip-hopu produkcja, która może być internetowym hitem. Utrzymaną w wyjątkowym klimacie piosenkę publikujemy na ESKA.pl! Ocieniajcie >>
30/09/2016 16:25
Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]
0

Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]

Popek przekonuje, że jego życie jest jak sen! Piosenka garażowa pojawiła się w internecie i cieszy się dużą popularnością. O tym, że raper żyje, jak król przekonujemy na ESKA.pl!
30/09/2016 16:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA