WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+] - Piosenka o Putinie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+]: maleńczuk piosenka o putinie, maciej maleńczuk piosenki, maciej maleńczuk youtube, maciej maleńczuk psychodancing

Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+]

RSS 13/03/2014 16:03 Komentarze 0
Maciej Maleńczuk - Vladimir. Kontrowersyjny polski artysta nagrał utrzymaną w rytmach dance/elektro piosenkę o prezydencie Putinie! Co go zainspirowało? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO 18+, zawiera wulgaryzmy]
maciej maleńczuk - vladimir / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+]
Maciej Maleńczuk - Vladimir. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich artystów nagrał utrzymaną w rytmach dance/elektro piosenkę o prezydencie Putinie! Z tekstu jawnie wynika, że wokalista znany z występów nie tylko solowych, ale także z zespołami Homo Twist, Pudelsi i Psychodancing, jest na prezydenta Rosji wyjątkowo wkurzony...

>>> Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Rodacy!

Od dwóch miesięcy prześladuje mnie refren „Vladimir Vladimir”.
Chcąc pozbyć się natręta stworzyłem owo dzieło.
W obecnej sytuacji pragnę podzielić się nim z całym narodem, aby wzmóc Jego Ducha i Siłę Bojową.
Jednocześnie chcąc osłabić morale wroga, utwór jest po rosyjsku, a raczej „po rusku”, co zwiększa siłę rażenia.
Każdy walczy jak potrafi, ja walczę pieśnią i słowem, wznoszę więc okrzyk „Ni ch***!”
Powinni zrozumieć.
Nic lepiej nie odzwierciedla w tym momencie mojej postawy, zaś „Ni ch***!” powinno być dziś na ustach wszystkich.

Maleńczuk mówi „NI CH***!” -
takiej treści obwieszczenie znalazło się na oficjalnym fanpage Maleńczuka.

Zobacz i posłuchaj na ESKA.pl. Uwaga, tekst zawiera wulgaryzmy!

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9 odc. 6 z 26.04.2015? Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 odc. 6 z 26.04.2015? Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Must Be The Music 9. odcinek 6 z 26.04.2015 - kto odpadł a kto przeszedł dalej? Jak poszło uczestnikom kolejnego odcinka Must Be The Music. Sprawdź na ESKA.pl 
26/04/2015 21:57
Mamy Cię 2015: Dawid Kwiatkowski w odcinku z 26.04.2015 - w co został wkręcony Kwiat? [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015: Dawid Kwiatkowski w odcinku z 26.04.2015 - w co został wkręcony Kwiat? [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski w Mamy Cię - odcinek z idolem nastolatek został wyemitowany w dniu 26.04.2015. W co został wkręcony Dawid Kwiatkowski? 
26/04/2015 20:27
Kim jest Dawid Kwiatkowski? Czy ma dziewczynę, ile ma lat, czy Michał Kwiatkowski to jego brat? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]
5

Kim jest Dawid Kwiatkowski? Czy ma dziewczynę, ile ma lat, czy Michał Kwiatkowski to jego brat? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski, 17-latek, stał się gwiazdą już nie tylko internetu. Piosenki Dawida Kwiatkowskiego na YouTube mają już setki tysięcy odsłon, a liczba jego fanów na Facebooku dobija do 200 tysięcy! Tak właśnie zaczynał Justin Bieber. Poznajcie bliżej Dawida Kwiatkowskiego.
26/04/2015 20:23
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 8 zakończył się zwycięstwem Kai Paschalskiej, która tym razem wcięliła się Lanę Del Rey. Polska aktorka zaśpiewała utwór Blue Jeans i wybrała odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo z 25 kwietnia 2015 roku
26/04/2015 19:56
Global Lista Nowość: Michael Calfan - Treasured Soul. Klip z seksownymi dziewczynami na deskach [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Michael Calfan - Treasured Soul. Klip z seksownymi dziewczynami na deskach [VIDEO]

W 169 notowaniu Golabl Listy na pozycji Nowości zadebiutował utwór Treasured Soul od Michaela Calfana. Teledysk do zobaczenia już teraz na ESKA.pl 
26/04/2015 18:35
MyIdol - aplikacja, której używa Miley Cyrus i Honorata Skarbek. Co to jest MyIdol i jak z niej korzystać? Sprawdź! [VIDEO]
0

MyIdol - aplikacja, której używa Miley Cyrus i Honorata Skarbek. Co to jest MyIdol i jak z niej korzystać? Sprawdź! [VIDEO]

Co to jest MyIdol? Nowa aplikacja na smartfony podbija sieć. Filmik z MyIdol na Facebooku wstawiły już m.in. Miley Cyrus i Honorata Skarbek. Jak korzystać z MyIdol? Jak stworzyć własną postać i umieścić ją na Facebooku? Na ESKA.pl bierzemy pod lupę aplikację MyIdol! 
26/04/2015 18:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska