WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+] - Piosenka o Putinie

Tagi związane z Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+]: maleńczuk piosenka o putinie, maciej maleńczuk piosenki, maciej maleńczuk youtube, maciej maleńczuk psychodancing

Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+]

RSS 13/03/2014 16:03 Komentarze
Maciej Maleńczuk - Vladimir. Kontrowersyjny polski artysta nagrał utrzymaną w rytmach dance/elektro piosenkę o prezydencie Putinie! Co go zainspirowało? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO 18+, zawiera wulgaryzmy]
maciej maleńczuk - vladimir / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+]
Maciej Maleńczuk - Vladimir. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich artystów nagrał utrzymaną w rytmach dance/elektro piosenkę o prezydencie Putinie! Z tekstu jawnie wynika, że wokalista znany z występów nie tylko solowych, ale także z zespołami Homo Twist, Pudelsi i Psychodancing, jest na prezydenta Rosji wyjątkowo wkurzony...

>>> Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Rodacy!

Od dwóch miesięcy prześladuje mnie refren „Vladimir Vladimir”.
Chcąc pozbyć się natręta stworzyłem owo dzieło.
W obecnej sytuacji pragnę podzielić się nim z całym narodem, aby wzmóc Jego Ducha i Siłę Bojową.
Jednocześnie chcąc osłabić morale wroga, utwór jest po rosyjsku, a raczej „po rusku”, co zwiększa siłę rażenia.
Każdy walczy jak potrafi, ja walczę pieśnią i słowem, wznoszę więc okrzyk „Ni ch***!”
Powinni zrozumieć.
Nic lepiej nie odzwierciedla w tym momencie mojej postawy, zaś „Ni ch***!” powinno być dziś na ustach wszystkich.

Maleńczuk mówi „NI CH***!” -
takiej treści obwieszczenie znalazło się na oficjalnym fanpage Maleńczuka.

Zobacz i posłuchaj na ESKA.pl. Uwaga, tekst zawiera wulgaryzmy!

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Pazdan Boy - piosenka o Pazdanie hitem internetu! [VIDEO]
0

Pazdan Boy - piosenka o Pazdanie hitem internetu! [VIDEO]

Pomysłowość internautów nie zna granic! Tym razem w sieci pojawiła się parodia kultowego szlagieru disco-polo! Tarzan Boy w wersji Pazdan Boy to największy hit internetu w czerwcu 2016!
29/06/2016 16:04
ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?
0

ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?

ESKA Music Awards 2016 zbliża się wielkimi krokami! Już wkrótce ujawnimy datę gali, która odbędzie się w Szczecinie. Poznacie też nominacje do prestiżowej nagrody Radia ESKA.
29/06/2016 15:55
Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką w teledysku Cleo. N-O-C - premiera coraz bliżej!
0

Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką w teledysku Cleo. N-O-C - premiera coraz bliżej!

Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką wystąpią nowym teledysku Cleo. Premiera klipu do kawałka N-O-C coraz bliżej! Sprawdzajcie szczegóły!
29/06/2016 14:48
Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?
0

Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?

Mike Posner - Be As You Are (Jordan XL Remix): nowa piosenka amerykańskiego wokalisty brzmi, jak hit wakacji 2016?! Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl. i dajcie znać, czy powtórzy sukces przeboju I Took A Pill In Ibiza!
29/06/2016 14:29
Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia
0

Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia

Pazdan nad Tobą, Ronaldo! Internauci przestrzegają Portugalczyków przed naszym obrońcą! Dlaczego Cristiano Ronaldo musi się bać Michała Pazdana? Powodów jest kilka, a wszystkie odkryjecie na ESKA.pl!
29/06/2016 14:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA