WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+] - Piosenka o Putinie

Tagi związane z Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+]: maleńczuk piosenka o putinie, maciej maleńczuk piosenki, maciej maleńczuk youtube, maciej maleńczuk psychodancing

Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+]

RSS 13/03/2014 16:03 Komentarze
Maciej Maleńczuk - Vladimir. Kontrowersyjny polski artysta nagrał utrzymaną w rytmach dance/elektro piosenkę o prezydencie Putinie! Co go zainspirowało? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO 18+, zawiera wulgaryzmy]
maciej maleńczuk - vladimir / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Maciej Maleńczuk - Vladimir. Maleńczuk nagrał piosenkę o prezydencie Putinie! [VIDEO 18+]
Maciej Maleńczuk - Vladimir. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich artystów nagrał utrzymaną w rytmach dance/elektro piosenkę o prezydencie Putinie! Z tekstu jawnie wynika, że wokalista znany z występów nie tylko solowych, ale także z zespołami Homo Twist, Pudelsi i Psychodancing, jest na prezydenta Rosji wyjątkowo wkurzony...

>>> Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Rodacy!

Od dwóch miesięcy prześladuje mnie refren „Vladimir Vladimir”.
Chcąc pozbyć się natręta stworzyłem owo dzieło.
W obecnej sytuacji pragnę podzielić się nim z całym narodem, aby wzmóc Jego Ducha i Siłę Bojową.
Jednocześnie chcąc osłabić morale wroga, utwór jest po rosyjsku, a raczej „po rusku”, co zwiększa siłę rażenia.
Każdy walczy jak potrafi, ja walczę pieśnią i słowem, wznoszę więc okrzyk „Ni ch***!”
Powinni zrozumieć.
Nic lepiej nie odzwierciedla w tym momencie mojej postawy, zaś „Ni ch***!” powinno być dziś na ustach wszystkich.

Maleńczuk mówi „NI CH***!” -
takiej treści obwieszczenie znalazło się na oficjalnym fanpage Maleńczuka.

Zobacz i posłuchaj na ESKA.pl. Uwaga, tekst zawiera wulgaryzmy!

)
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane 22.01.17 - SKRÓTY, WYNIKI, klasyfikacja PŚ
0

Skoki Zakopane 22.01.17 - SKRÓTY, WYNIKI, klasyfikacja PŚ

Skoki w Zakopanem 22 stycznia 2017 był dla Polaków udany! Na którym miejscu Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot i pozostali skoczkowie? Kto z naszych skoczył najdalej? Skróty oraz wyniki skoków do sprawdzenia na ESKA.pl!
22/01/2017 18:00
Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017 - ŻYCZENIA SMS, CIEKAWOSTKI, DOODLE!
0

Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017 - ŻYCZENIA SMS, CIEKAWOSTKI, DOODLE!

Dzień Babci i Dzień Dziadka obchodzone w styczniu to jedno z najcieplejszych świąt w rodzinie. Życzenia na dzień babci i dziadka, prezenty dla babci i dziadka - wszystko to musi być idealne, bo dla idealnych opiekunów, którzy częściej rozpieszczają niż karcą. Zobaczcie jaki może być scenariusz na Dzień Babci i Dziadka 2016
22/01/2017 15:48
Kiedy będzie wiosna 2017? Długoterminowa prognoza pogody
0

Kiedy będzie wiosna 2017? Długoterminowa prognoza pogody

Kiedy będzie wiosna w pogodzie? Ptaki śpiewają, dni są coraz dłuższe, a na niebie pojawia się coraz więcej słońca. Czy to oznacza, że ciepłe dni tuż tuż? Najnowsze przewidywania sprawdzamy na ESKA.pl!
22/01/2017 15:48
Dzień Wagarowicza 2017: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny!
0

Dzień Wagarowicza 2017: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny!

Kiedy jest Dzień Wagarowicza i czy przypada wtedy, co pierwszy dzień wiosny w 2017 roku? Na ESKA.pl serwujemy datę i pytamy o Wasze propozycje na spędzenie tego dnia!
22/01/2017 15:34
Trzech Króli - WYGRAJ koszulkę z autografem Popka, Matheo i Soboty
0

Trzech Króli - WYGRAJ koszulkę z autografem Popka, Matheo i Soboty

Na ESKA.pl mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest wyjątkowy T-Shirt z autografem Popka, Matheo i Soboty, czyli Trzech Króli! 
22/01/2017 14:49
Eurowizja 2017 - Aneta Sablik: wygrała Idola, a teraz powalczy w polskich preselekcjach!
0

Eurowizja 2017 - Aneta Sablik: wygrała Idola, a teraz powalczy w polskich preselekcjach!

Aneta Sablik wystartuje w polskich preselekcjach do Eurowizji 2017?! Zwyciężczyni niemieckiego Idola zgłosiła swój utwór Ulalala do krajowych eliminacji. Czy zagwarantuje sobie nim udział w Konkursie? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
22/01/2017 14:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA