Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO] - Gdzie koncerty Honey w 2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO]: honorata skarbek, honey koncerty, honey blog, honey my name is million tour

Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO]

RSS 31/01/2014 12:23 Komentarze 0
Koncerty 2014 - Honey. Autorka hitu Lalalove szykuje się do kolejnej trasy koncertowej! Jakie zapowiedziała atrakcje i co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? Sprawdź na ESKA.pl!
Honey / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO]
Koncerty 2014 - Honey. Autorka hitu Lalalove szykuje się do kolejnej trasy koncertowej! Na swoim blogu zapowiedziała, że przygotowuje dla fanów "nowe niespodzianki, lepsze choreografie, lepsze aranżacje, lepsze efekty".

Honey podpowiedziała także, co mogą zrobić wszyscy, którzy chcieliby zobaczyć jej występ w swoim mieście! Wystarczy zgłosić się do organizatorów, klubów i domów kultury w mieście, w którym powinna zaśpiewać gwiazda - i podać im kontakt do jej tour managera: office@hqtalents.com lub numer telefonu +48 61 641 6000 - a potem uzbroić się w cierpliwość i trzymać kciuki!

>>> Shakira i Rihanna uwodzą się nawzajem w nowym klipie Can't Remember To Forget You.

Kontynuacja trasy koncertowej Honey, MY NAME IS MILLION Tour, rozpocznie się już 14 lutego - czyli w Walentynki, występem w Bogatyni. Gwiazda zdradziła także, że podczas trasy zamierza pracować nad nowymi piosenkami na płytę, którą chce wydać pod koniec 2014 roku!

Honorata Skarbek - Fenyloetyloamina. Zobacz klip na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
02/08/2015 13:02
Tour de Pologne 2015: 1. etap - transmisja w TV. Sprawdź i Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: 1. etap - transmisja w TV. Sprawdź i Watch Me!

Tour de Pologne 2015: 1 etap wyścigu startuje w Warszawie już 2 sierpnia 2015 roku. Gdzie oglądać transmisję na żywo z TdP 2015 w TV i online? Relacja z największego wyścigu kolarskiego w Polsce sama prosi się o Watch Me!
02/08/2015 09:30
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez stolicę pierwszego dnia wyścigu? Które ulice będą wyłączone z ruchu podczas startu TdP 2 sierpnia 2015 roku? Czy przejazd przez centrum Warszawy będzie Impossible? 
02/08/2015 09:19
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Częstochowie - Watch Me

Tour de Pologne 2015 w Częstochowie: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez centrum miasta. 2 etap wyścigu zahaczy również o Dąbrową Górniczą. Jak wygląda trasa Tour de Pologne 2015 podczas drugiego dnia? Odpowiedź na ESKA.pl 
02/08/2015 09:17
Dawid Kwiatkowski - Afraid. Teledysk z Janją Lesar został ujawniony! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski - Afraid. Teledysk z Janją Lesar został ujawniony! [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski - Afraid to ostatnia piosenka z płyty POP&ROLL do której został nagrany teledysk. Dawid pracuje obecnie nad kolejnym albumem, który ukaże się zapewne jeszcze w tym roku. Klip do Afraid to jego debiut w roli scenarzysty i reżysera, a pomogła mu również występująca w video tancerka Janja Lesar!    
02/08/2015 08:53
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
01/08/2015 21:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska