WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO] - Gdzie koncerty Honey w 2014

Tagi związane z Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO]: honorata skarbek, honey koncerty, honey blog, honey my name is million tour

Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO]

RSS 31/01/2014 12:23 Komentarze
Koncerty 2014 - Honey. Autorka hitu Lalalove szykuje się do kolejnej trasy koncertowej! Jakie zapowiedziała atrakcje i co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? Sprawdź na ESKA.pl!
Honey / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO]
Koncerty 2014 - Honey. Autorka hitu Lalalove szykuje się do kolejnej trasy koncertowej! Na swoim blogu zapowiedziała, że przygotowuje dla fanów "nowe niespodzianki, lepsze choreografie, lepsze aranżacje, lepsze efekty".

Honey podpowiedziała także, co mogą zrobić wszyscy, którzy chcieliby zobaczyć jej występ w swoim mieście! Wystarczy zgłosić się do organizatorów, klubów i domów kultury w mieście, w którym powinna zaśpiewać gwiazda - i podać im kontakt do jej tour managera: office@hqtalents.com lub numer telefonu +48 61 641 6000 - a potem uzbroić się w cierpliwość i trzymać kciuki!

>>> Shakira i Rihanna uwodzą się nawzajem w nowym klipie Can't Remember To Forget You.

Kontynuacja trasy koncertowej Honey, MY NAME IS MILLION Tour, rozpocznie się już 14 lutego - czyli w Walentynki, występem w Bogatyni. Gwiazda zdradziła także, że podczas trasy zamierza pracować nad nowymi piosenkami na płytę, którą chce wydać pod koniec 2014 roku!

Honorata Skarbek - Fenyloetyloamina. Zobacz klip na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?
0

Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?

Oscary 2017 to także ceremonia, której powinni przyjrzeć się bliżej fani muzyki! Kto ma nominację w kategorii najlepsza piosenka i muzyka filmowa? Przekonacie się na ESKA.pl
26/02/2017 20:42
Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!
0

Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Koncerty 2017 - pełna lista na ESKA.pl. Kto wystąpi w Polsce w 2017 roku? Już teraz sprawdźcie spis najważniejszych koncertów w 2017 roku. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu! Wśród muzycznych gwiazd, które przyjadą do Polski, znajdują się m.in. Ariana Grande, Coldplay, Alan Walker czy The Weeknd!
26/02/2017 19:52
Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?
0

Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?

Oscary 2017 - transmisja w TV i online będzie dostępna? Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się 89. ceremonia? Przekonajcie się już teraz - oczywiście na ESKA.pl
26/02/2017 19:25
Idol: kosmici. Najgorsze występy odcinka drugiego!
0

Idol: kosmici. Najgorsze występy odcinka drugiego!

Idol wrócił do TV. Po 12 latach do programu zgłosili się niezwykle utalentowani artyści, ale nie tylko. Przecież Idol to też występy... kosmitów!
26/02/2017 18:34
Oscary 2017: Lady Gaga wystąpi trzeci rok z rzędu?
0

Oscary 2017: Lady Gaga wystąpi trzeci rok z rzędu?

Oscary 2017 znowu z występem Lady Gagi? Gwiazda ma wystąpić na gali rozdania najważniejszych nagród filmowych trzeci rok z rzędu!
26/02/2017 17:32
Lahti 2017 - TERMINARZ mistrzostw świata
0

Lahti 2017 - TERMINARZ mistrzostw świata

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 to wielkie emocje z udziałem Polaków! Skoki narciarskie, biegi i kombinacja norweska znajdują się w programie zimowych MŚ w Finlandii. Kiedy i w jakich dyscyplinach zawody? Szczegółowy terminarz z datami i godzinami do sprawdzenia na ESKA.pl
26/02/2017 17:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA