WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO] - Gdzie koncerty Honey w 2014

Tagi związane z Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO]: honorata skarbek, honey koncerty, honey blog, honey my name is million tour

Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO]

RSS 31/01/2014 12:23 Komentarze
Koncerty 2014 - Honey. Autorka hitu Lalalove szykuje się do kolejnej trasy koncertowej! Jakie zapowiedziała atrakcje i co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? Sprawdź na ESKA.pl!
Honey / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO]
Koncerty 2014 - Honey. Autorka hitu Lalalove szykuje się do kolejnej trasy koncertowej! Na swoim blogu zapowiedziała, że przygotowuje dla fanów "nowe niespodzianki, lepsze choreografie, lepsze aranżacje, lepsze efekty".

Honey podpowiedziała także, co mogą zrobić wszyscy, którzy chcieliby zobaczyć jej występ w swoim mieście! Wystarczy zgłosić się do organizatorów, klubów i domów kultury w mieście, w którym powinna zaśpiewać gwiazda - i podać im kontakt do jej tour managera: office@hqtalents.com lub numer telefonu +48 61 641 6000 - a potem uzbroić się w cierpliwość i trzymać kciuki!

>>> Shakira i Rihanna uwodzą się nawzajem w nowym klipie Can't Remember To Forget You.

Kontynuacja trasy koncertowej Honey, MY NAME IS MILLION Tour, rozpocznie się już 14 lutego - czyli w Walentynki, występem w Bogatyni. Gwiazda zdradziła także, że podczas trasy zamierza pracować nad nowymi piosenkami na płytę, którą chce wydać pod koniec 2014 roku!

Honorata Skarbek - Fenyloetyloamina. Zobacz klip na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Opole 2016 - Piotr Kupicha jako Eugeniusz Bodo!
0

Opole 2016 - Piotr Kupicha jako Eugeniusz Bodo!

Piotr Kupicha na festiwalu w Opolu 2016 zaśpiewa Eugeniusza Bodo! Lider zespołu Feel stanie na scenie podczas koncertu piosenek filmowych! Jaki hit wykona? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!
24/05/2016 13:07
The Nice Guys - soundtrack. Piosenki z filmu Równi Goście
0

The Nice Guys - soundtrack. Piosenki z filmu Równi Goście

The Nice Guys - soundtrack już teraz na ESKA.pl. Piosenki z filmu Równi Goście budzą coraz większe zainteresowanie wśród widzów, dlatego zebraliśmy dla Was wszystkie tytuły w jednym miejscu.
24/05/2016 12:54
Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?
0

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - gdzie i kiedy wyniki? Jak sprawdzić, ile procentów i punktów otrzymaliście? Wszystkie informacje w pigułce poznacie w jednym miejscu - na ESKA.pl!
24/05/2016 12:12
BET Awards 2016 - nominacje. Beyonce i Rihanna na czele!
0

BET Awards 2016 - nominacje. Beyonce i Rihanna na czele!

BET Awards 2016 - nominacje do tej prestiżowej statuetki zostały ogłoszone. Największe szanse na nagrody mają Drake, Rihanna i Beyonce. Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie pełną listę artystów, którzy powalczą o nagrody.
24/05/2016 11:56
Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - WYNIKI. Gdzie i kiedy je sprawdzić?
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - WYNIKI. Gdzie i kiedy je sprawdzić?

Gdzie i kiedy wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016? Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych i ich rodzice jak co roku przejmują się ilością zdobytych punktów. Specjalnie dla nich podajemy termin ogłaszania wyników oraz przekazania szkołom zaświadczeń. Sprawdź szczegóły, nie stresuj się i oglądaj teledysk do hitu Waiting na ESKA.pl
24/05/2016 11:34
Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!
0

Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!

Teledysk do Into You pojawił się 24.05.2016! Ariana Grande w nowym wideo wygląda bardzo kusząco, co zauważyli fani, a także redakcja ESKA.pl! Już teraz zobaczcie najlepsze, najseksowniejsze momenty! TOP 5 >>
24/05/2016 11:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

23/05/2016 16:20

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA