WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO] - Gdzie koncerty Honey w 2014

Tagi związane z Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO]: honorata skarbek, honey koncerty, honey blog, honey my name is million tour

Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO]

RSS 31/01/2014 12:23 Komentarze
Koncerty 2014 - Honey. Autorka hitu Lalalove szykuje się do kolejnej trasy koncertowej! Jakie zapowiedziała atrakcje i co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? Sprawdź na ESKA.pl!
Honey / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO]
Koncerty 2014 - Honey. Autorka hitu Lalalove szykuje się do kolejnej trasy koncertowej! Na swoim blogu zapowiedziała, że przygotowuje dla fanów "nowe niespodzianki, lepsze choreografie, lepsze aranżacje, lepsze efekty".

Honey podpowiedziała także, co mogą zrobić wszyscy, którzy chcieliby zobaczyć jej występ w swoim mieście! Wystarczy zgłosić się do organizatorów, klubów i domów kultury w mieście, w którym powinna zaśpiewać gwiazda - i podać im kontakt do jej tour managera: office@hqtalents.com lub numer telefonu +48 61 641 6000 - a potem uzbroić się w cierpliwość i trzymać kciuki!

>>> Shakira i Rihanna uwodzą się nawzajem w nowym klipie Can't Remember To Forget You.

Kontynuacja trasy koncertowej Honey, MY NAME IS MILLION Tour, rozpocznie się już 14 lutego - czyli w Walentynki, występem w Bogatyni. Gwiazda zdradziła także, że podczas trasy zamierza pracować nad nowymi piosenkami na płytę, którą chce wydać pod koniec 2014 roku!

Honorata Skarbek - Fenyloetyloamina. Zobacz klip na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016

Wyniki LOTTO z 30.07.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 30 lipca 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
30/07/2016 21:48
Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!
0

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień w muzyce prezentuje się doskonale! Ostatni miesiąc wakacji 2016 bogaty jest w muzyczne perełki. Które kawałki pojawią się na listach przebojów i powalczą o status hitu lata 2016? Które utwory dopiero zostaną wydane? Playlista czeka do odpalenia na ESKA.pl!
30/07/2016 19:55
Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy
0

Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy

Mecz Wisła Płock - Legia: 30.07.2016 mecz online i w TV za darmo? Gdzie oglądać 3. kolejkę Lotto Ekstraklasy? Kibice szukający odpowiedzi na te pytania znajdą je na ESKA.pl!
30/07/2016 19:54
Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna
0

Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna

On jest mistrzem Lip Sync, a jego mama najbardziej cierpliwą osobą na świece. Połączenie samochodowego szaleństwa syna i kamiennej twarzy kobiety doprowadza do płaczu... oczywiście ze śmiechu ;)
30/07/2016 18:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
30/07/2016 17:53
Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?
0

Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?

Audioriver 2016: transmisja online z festiwalu w Płocku będzie udostępniona? Gdzie i o której godzinie oglądać stream w internecie? Na scenie wystąpi Ella Eyre i Sigma! Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl
30/07/2016 15:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...