WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO] - Gdzie koncerty Honey w 2014

Tagi związane z Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO]: honorata skarbek, honey koncerty, honey blog, honey my name is million tour

Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO]

RSS 31/01/2014 12:23 Komentarze
Koncerty 2014 - Honey. Autorka hitu Lalalove szykuje się do kolejnej trasy koncertowej! Jakie zapowiedziała atrakcje i co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? Sprawdź na ESKA.pl!
Honey / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014 - Honey. Co możesz zrobić, by wystąpiła właśnie w Twoim mieście? [VIDEO]
Koncerty 2014 - Honey. Autorka hitu Lalalove szykuje się do kolejnej trasy koncertowej! Na swoim blogu zapowiedziała, że przygotowuje dla fanów "nowe niespodzianki, lepsze choreografie, lepsze aranżacje, lepsze efekty".

Honey podpowiedziała także, co mogą zrobić wszyscy, którzy chcieliby zobaczyć jej występ w swoim mieście! Wystarczy zgłosić się do organizatorów, klubów i domów kultury w mieście, w którym powinna zaśpiewać gwiazda - i podać im kontakt do jej tour managera: office@hqtalents.com lub numer telefonu +48 61 641 6000 - a potem uzbroić się w cierpliwość i trzymać kciuki!

>>> Shakira i Rihanna uwodzą się nawzajem w nowym klipie Can't Remember To Forget You.

Kontynuacja trasy koncertowej Honey, MY NAME IS MILLION Tour, rozpocznie się już 14 lutego - czyli w Walentynki, występem w Bogatyni. Gwiazda zdradziła także, że podczas trasy zamierza pracować nad nowymi piosenkami na płytę, którą chce wydać pod koniec 2014 roku!

Honorata Skarbek - Fenyloetyloamina. Zobacz klip na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Popek x Sobota x Matheo - cyrk, hala sportowa i tor rajdowy w teledysku Bajka! ZDJĘCIA
0

Popek x Sobota x Matheo - cyrk, hala sportowa i tor rajdowy w teledysku Bajka! ZDJĘCIA

Popek, Sobota i Matheo w nowym teledysku pokazują 'bajkę' ciekawych ludzi! Zdjęcia z klipu do obejrzenia - tylko na ESKA.pl!
22/03/2017 20:32
Cenzura na YouTube: co to jest Restricted Mode?
0

Cenzura na YouTube: co to jest Restricted Mode?

YouTube przeprasza za blokowanie filmów o tematyce LGBT w trybie ograniczonego dostępu. Jak do tego doszło i o co dokładnie chodzi w Restricted Mode?
22/03/2017 19:35
Eurowizja 2017: reprezentantka Rosji jednak nie wystąpi w Kijowie!
0

Eurowizja 2017: reprezentantka Rosji jednak nie wystąpi w Kijowie!

Reprezentantka Rosji na Eurowizji 2017 nie wystąpi w Kijowie. Dlaczego Julia Samoylova nie może wziąć udziału w finale konkursu na Ukrainie?
22/03/2017 17:08
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Czarnogóra - Polska to najbardziej emocjonujący mecz w grupie E! 26 marca piłkarze Adama Nawałki powalczą o 3 punkty w eliminacjach MŚ Rosja 2018, dlatego nie możecie go przegapić! Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
22/03/2017 16:58
Ed Sheeran i Rupert Grint to ta sama osoba! O co chodzi? [VIDEO]
0

Ed Sheeran i Rupert Grint to ta sama osoba! O co chodzi? [VIDEO]

Ed Sheeran i Rupert Grint to jedna i ta sama osoba?! Nowy skecz z odtwórcą roli Rona z Harry'ego Pottera wywołuje wielkie zamieszanie. O co tak naprawdę chodzi? Sprawdzamy!
22/03/2017 16:54
Ciemniejsza Strona Greya - kiedy premiera na DVD?
0

Ciemniejsza Strona Greya - kiedy premiera na DVD?

Ciemniejsza Strona Greya na DVD już wkrótce trafi do sprzedaży! Dostępna będzie również wersja płyty z wywiadami, zakulisowymi materiałami i niepublikowanymi do tej pory materiałami. Kiedy premiera? Przekonajcie się na ESKA.pl
22/03/2017 16:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA