WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Timberlake w Polsce 2014: koncert najbardziej wyczekiwanego wokalisty w PL potwierdzony! [VIDEO] - Koncert Justina Timberlake'a w Polsce: gdzie i kiedy zagra? Znamy pierwsze szczegóły! Zobacz [VIDEO]

Justin Timberlake w Polsce 2014: koncert najbardziej wyczekiwanego wokalisty w PL potwierdzony! [VIDEO]

RSS 17/02/2014 12:44 Komentarze

Koncert Justina Timberlake'a w Polsce już pewny! Autor hitów TKO, Mirrors czy Cry Me A River zagra w Gdańsku 19 sierpnia. Znamy dokładne ceny biletów i szczegóły koncerty

Justin Timberlake zagra koncert w Polsce / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Justin Timberlake w Polsce 2014: koncert najbardziej wyczekiwanego wokalisty w PL potwierdzony! [VIDEO]
Bilety na koncert Justina Timberlake'a w Polsce Bilety na koncert Justina Timberlake'a w Polsce / Prestige MJM
Ilustracja do artykułu: Justin Timberlake w Polsce 2014: koncert najbardziej wyczekiwanego wokalisty w PL potwierdzony! [VIDEO]
Justin Timberlake w Polsce w 2014 roku, koncert został potwierdzony 17 lutego przez Prestige MJM, organizatora koncertu Justina Timberlake'a w naszym kraju. Kiedy i gdzie zagra Justin Timberlake? Wokalista wystąpi w Gdańsku 19 sierpnia 2014 roku. Show odbędzie się na stadionie PGE Arena Gdańsk.

Koncert Timberlake'a w Gdańsku rozpocznie się o godz. 20.00, ale najpierw wystąpi support, który na razie jest tajemnicą. Jak myślicie, kto powinien wystąpić przed Justinem na PGE Arena Gdańsk?

>>> Hity Radia ESKA bez reklam i bez przerwy tylko na eskaGO! Odpal player teraz

Bilety na koncert Justina Timberlake w Polsce trafią do sprzedaży 21 lutego - wcześniej odbędzie się przedsprzedaż dla fan clubu.

Ceny biletów na koncert Justina Timberlake'a:

trybuny górne (na wprost sceny) - 150 zł
trybuny górne (boki) - 250 zł
trybuny dolne (na wprost sceny) - 350 zł
trybuny dolne premium (boki) - 450 zł
płyta 229 zł
Golden Circle - 390 zł
Golden Circle Fast Track - 450 zł
Golden VIP - 850 zł

Będzie to pierwsza wizyta Justina Timberlake'a (jako solowego wykonawcy) w naszym kraju i z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w 2014 roku. Podczas gdy fani Justina Timberlake'a trzymali kciuki za to, że wokalista zagra w ramach Orange Warsaw Festival 2014, to dziś planują już wakacyjne wycieczki nad morze ;).


Zobacz TKO - Justin Timberlake!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/05/2016 22:49
MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty
0

MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty

Męskie Granie 2016 w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Żywcu! Szefem muzycznym Orkiestry Męskiego Grania został Organek, a tegorocznej trasie towarzyszy piosenka Wataha. Ile kosztują bilety na Męskie Granie i kto wystąpi?
29/05/2016 22:39
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016