WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Timberlake w Polsce 2014: koncert najbardziej wyczekiwanego wokalisty w PL potwierdzony! [VIDEO] - Koncert Justina Timberlake'a w Polsce: gdzie i kiedy zagra? Znamy pierwsze szczegóły! Zobacz [VIDEO]

Justin Timberlake w Polsce 2014: koncert najbardziej wyczekiwanego wokalisty w PL potwierdzony! [VIDEO]

RSS 17/02/2014 12:44 Komentarze

Koncert Justina Timberlake'a w Polsce już pewny! Autor hitów TKO, Mirrors czy Cry Me A River zagra w Gdańsku 19 sierpnia. Znamy dokładne ceny biletów i szczegóły koncerty

Justin Timberlake zagra koncert w Polsce / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Justin Timberlake w Polsce 2014: koncert najbardziej wyczekiwanego wokalisty w PL potwierdzony! [VIDEO]
Bilety na koncert Justina Timberlake'a w Polsce Bilety na koncert Justina Timberlake'a w Polsce / Prestige MJM
Ilustracja do artykułu: Justin Timberlake w Polsce 2014: koncert najbardziej wyczekiwanego wokalisty w PL potwierdzony! [VIDEO]
Justin Timberlake w Polsce w 2014 roku, koncert został potwierdzony 17 lutego przez Prestige MJM, organizatora koncertu Justina Timberlake'a w naszym kraju. Kiedy i gdzie zagra Justin Timberlake? Wokalista wystąpi w Gdańsku 19 sierpnia 2014 roku. Show odbędzie się na stadionie PGE Arena Gdańsk.

Koncert Timberlake'a w Gdańsku rozpocznie się o godz. 20.00, ale najpierw wystąpi support, który na razie jest tajemnicą. Jak myślicie, kto powinien wystąpić przed Justinem na PGE Arena Gdańsk?

>>> Hity Radia ESKA bez reklam i bez przerwy tylko na eskaGO! Odpal player teraz

Bilety na koncert Justina Timberlake w Polsce trafią do sprzedaży 21 lutego - wcześniej odbędzie się przedsprzedaż dla fan clubu.

Ceny biletów na koncert Justina Timberlake'a:

trybuny górne (na wprost sceny) - 150 zł
trybuny górne (boki) - 250 zł
trybuny dolne (na wprost sceny) - 350 zł
trybuny dolne premium (boki) - 450 zł
płyta 229 zł
Golden Circle - 390 zł
Golden Circle Fast Track - 450 zł
Golden VIP - 850 zł

Będzie to pierwsza wizyta Justina Timberlake'a (jako solowego wykonawcy) w naszym kraju i z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w 2014 roku. Podczas gdy fani Justina Timberlake'a trzymali kciuki za to, że wokalista zagra w ramach Orange Warsaw Festival 2014, to dziś planują już wakacyjne wycieczki nad morze ;).


Zobacz TKO - Justin Timberlake!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?
0

Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?

Idol wraca do TV! Muzyczne show po latach nieobecności powróci na ekrany telewizorów. Kiedy premiera nowego sezonu talent-show? Sprawdzamy to na ESKA.pl
30/07/2016 10:43
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać czwarty dzień obchodów? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę na 30 lipca sprawdzicie na ESKA.pl!
30/07/2016 10:07
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
30/07/2016 10:06
Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie

Światowe Dni Młodzieży 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku! Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie informacje dotyczące ŚDM w jednym miejscu.
30/07/2016 09:41
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 18:10
Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!
0

Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!

Piosenka Eweliny Lisowskiej - Prosta sprawa to najgorętszy hit lata 2016! Dowodem tego jest również przepełniony optymizmem teledysk. Gdzie został on nakręcony? O czym jest? W jakim klimacie został nagrany kawałek? Sprawdźcie się i odpowiedzcie na pytania w naszym QUIZie!
29/07/2016 17:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...