WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Justin Timberlake w Polsce 2014: koncert najbardziej wyczekiwanego wokalisty w PL potwierdzony! [VIDEO] - Koncert Justina Timberlake'a w Polsce: gdzie i kiedy zagra? Znamy pierwsze szczegóły! Zobacz [VIDEO]

Justin Timberlake w Polsce 2014: koncert najbardziej wyczekiwanego wokalisty w PL potwierdzony! [VIDEO]

RSS 17/02/2014 12:44 Komentarze

Koncert Justina Timberlake'a w Polsce już pewny! Autor hitów TKO, Mirrors czy Cry Me A River zagra w Gdańsku 19 sierpnia. Znamy dokładne ceny biletów i szczegóły koncerty

Justin Timberlake zagra koncert w Polsce / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Justin Timberlake w Polsce 2014: koncert najbardziej wyczekiwanego wokalisty w PL potwierdzony! [VIDEO]
Bilety na koncert Justina Timberlake'a w Polsce Bilety na koncert Justina Timberlake'a w Polsce / Prestige MJM
Ilustracja do artykułu: Justin Timberlake w Polsce 2014: koncert najbardziej wyczekiwanego wokalisty w PL potwierdzony! [VIDEO]
Justin Timberlake w Polsce w 2014 roku, koncert został potwierdzony 17 lutego przez Prestige MJM, organizatora koncertu Justina Timberlake'a w naszym kraju. Kiedy i gdzie zagra Justin Timberlake? Wokalista wystąpi w Gdańsku 19 sierpnia 2014 roku. Show odbędzie się na stadionie PGE Arena Gdańsk.

Koncert Timberlake'a w Gdańsku rozpocznie się o godz. 20.00, ale najpierw wystąpi support, który na razie jest tajemnicą. Jak myślicie, kto powinien wystąpić przed Justinem na PGE Arena Gdańsk?

>>> Hity Radia ESKA bez reklam i bez przerwy tylko na eskaGO! Odpal player teraz

Bilety na koncert Justina Timberlake w Polsce trafią do sprzedaży 21 lutego - wcześniej odbędzie się przedsprzedaż dla fan clubu.

Ceny biletów na koncert Justina Timberlake'a:

trybuny górne (na wprost sceny) - 150 zł
trybuny górne (boki) - 250 zł
trybuny dolne (na wprost sceny) - 350 zł
trybuny dolne premium (boki) - 450 zł
płyta 229 zł
Golden Circle - 390 zł
Golden Circle Fast Track - 450 zł
Golden VIP - 850 zł

Będzie to pierwsza wizyta Justina Timberlake'a (jako solowego wykonawcy) w naszym kraju i z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w 2014 roku. Podczas gdy fani Justina Timberlake'a trzymali kciuki za to, że wokalista zagra w ramach Orange Warsaw Festival 2014, to dziś planują już wakacyjne wycieczki nad morze ;).


Zobacz TKO - Justin Timberlake!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety
0

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.
24/07/2017 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta
0

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.
24/07/2017 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje
0

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.
24/07/2017 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!
0

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.
24/07/2017 16:56
Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona
0

Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona

Linkin Park przed śmiercią Chestera nie tylko wydali nowy teledysk, ale zdążyli wystąpić też w Carpool Karaoke.
24/07/2017 16:29
Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?
0

Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?

Edward Norton będzie gościem specjalnym na Transatlantyk Festival 2017 w Łodzi! Kiedy i gdzie spotkać aktora? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
24/07/2017 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program