WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » 1D Day: czy w Dzień One Direction zostanie ogłoszony koncert w Polsce? Sprawdź szanse na ESKA.pl! [VIDEO] - Koncert One Direction w Polsce: czy 1D zapowiedzą go w Dzień One Direction 23 listopada? Sprawdź! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z 1D Day: czy w Dzień One Direction zostanie ogłoszony koncert w Polsce? Sprawdź szanse na ESKA.pl! [VIDEO]: one direction w polsce, koncert one direction w polsce, dzień one direction, dzień one direction 23 listopada, dzień one direction niespodzianki, koncert one direction w polsce kiedy

1D Day: czy w Dzień One Direction zostanie ogłoszony koncert w Polsce? Sprawdź szanse na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 23/11/2013 10:39 Komentarze 0

1D Day zapowiada się na dzień przepełniony niespodziankami dla fanów zespołu. Czy jest szansa, że chłopaki w Dzień One Direction ogłoszą koncert w Polsce? Za to trzymają kciuki Polish Directioners. Jakie są szanse? ESKA.pl świętując 1D Day sprawdza je specjalnie dla Was. Klikaj i sprawdzaj!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: 1D Day: czy w Dzień One Direction zostanie ogłoszony koncert w Polsce? Sprawdź szanse na ESKA.pl! [VIDEO]
1D Day to kolejna szansa na koncert One Direction w Polsce. Czy w Dzień One Direction 23 listopada ogłoszone zostaną kolejne daty występów boysbandu w ramach ich trasy koncertowej Where We Are Tour zaplanowanej na 2014 rok? Takie się oczekiwania nie tylko polskich fanów One Direction, ale i pozostałych Directioners z Europy. ESKA.pl postanowiła zbadać, jakie są szanse na takie ogłoszenie.

>>> Hity Radia ESKA 2 x bez: eskaGO zaprasza na muzę bez przerwy i bez reklam!


Dzień One Direction i jego zaplanowana na 7 godzin transmisja to doskonały moment na ujawnienie uzupełnionej koncertowej listy - 23 listopada oczy całego świata będą skierowane właśnie na 1D. Co więcej, w 1D Day udział wezmą nie tylko członkowie zespołu, ale także cały jego sztab z Simonem Cowellem na czele. Tak, robi się oficjalnie!

Czy koncert One Direction w Polsce jest w ogóle realny? Oczywiście, że tak. Autorzy hitu Story Of My Life coraz częściej zauważają działania polskich fanów, czego efektem jest ich udział w jednej z akcji na Dzień One Direction. Jej szczegóły w artykule proponowanym poniżej. Gotowi na niespodzianki 1D Day ;)?


Zobacz Best Song Ever - One Direction na żywo na Take Me Home Tour!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Święto Britney Spears w Las Vegas. Kiedy obchodzimy Dzień Britney Spears? [VIDEO]
0

Święto Britney Spears w Las Vegas. Kiedy obchodzimy Dzień Britney Spears? [VIDEO]

Britney Spears otrzyma swoje własne święto w Las Vegas. Kiedy i jak obchodzimy Dzień Britney? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
25/10/2014 12:46
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 10:26
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artysty [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artysty [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: