WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 1D Day: czy w Dzień One Direction zostanie ogłoszony koncert w Polsce? Sprawdź szanse na ESKA.pl! [VIDEO] - Koncert One Direction w Polsce: czy 1D zapowiedzą go w Dzień One Direction 23 listopada? Sprawdź! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z 1D Day: czy w Dzień One Direction zostanie ogłoszony koncert w Polsce? Sprawdź szanse na ESKA.pl! [VIDEO]: one direction w polsce, koncert one direction w polsce, dzień one direction, dzień one direction 23 listopada, dzień one direction niespodzianki, koncert one direction w polsce kiedy

1D Day: czy w Dzień One Direction zostanie ogłoszony koncert w Polsce? Sprawdź szanse na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 23/11/2013 10:39 Komentarze 0

1D Day zapowiada się na dzień przepełniony niespodziankami dla fanów zespołu. Czy jest szansa, że chłopaki w Dzień One Direction ogłoszą koncert w Polsce? Za to trzymają kciuki Polish Directioners. Jakie są szanse? ESKA.pl świętując 1D Day sprawdza je specjalnie dla Was. Klikaj i sprawdzaj!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: 1D Day: czy w Dzień One Direction zostanie ogłoszony koncert w Polsce? Sprawdź szanse na ESKA.pl! [VIDEO]
1D Day to kolejna szansa na koncert One Direction w Polsce. Czy w Dzień One Direction 23 listopada ogłoszone zostaną kolejne daty występów boysbandu w ramach ich trasy koncertowej Where We Are Tour zaplanowanej na 2014 rok? Takie się oczekiwania nie tylko polskich fanów One Direction, ale i pozostałych Directioners z Europy. ESKA.pl postanowiła zbadać, jakie są szanse na takie ogłoszenie.

>>> Hity Radia ESKA 2 x bez: eskaGO zaprasza na muzę bez przerwy i bez reklam!


Dzień One Direction i jego zaplanowana na 7 godzin transmisja to doskonały moment na ujawnienie uzupełnionej koncertowej listy - 23 listopada oczy całego świata będą skierowane właśnie na 1D. Co więcej, w 1D Day udział wezmą nie tylko członkowie zespołu, ale także cały jego sztab z Simonem Cowellem na czele. Tak, robi się oficjalnie!

Czy koncert One Direction w Polsce jest w ogóle realny? Oczywiście, że tak. Autorzy hitu Story Of My Life coraz częściej zauważają działania polskich fanów, czego efektem jest ich udział w jednej z akcji na Dzień One Direction. Jej szczegóły w artykule proponowanym poniżej. Gotowi na niespodzianki 1D Day ;)?


Zobacz Best Song Ever - One Direction na żywo na Take Me Home Tour!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]
0

Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]

Nie żyje Joe Cocker. Wiadomość o śmierci Joe Cockera obiegła media 22 grudnia 2014 roku. Joe Cocker zmarł w wieku 70 lat. Kim był Joe Cocker? Jaka jest przyczyna śmierci Joe Cockera? Za co zapamiętamy Joe Cockera, który odszedł od nas pod koniec grudnia? Wszystko o śmierci Joe Cockera i samym artyście na ESKA.pl.
22/12/2014 21:14
Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]
0

Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]

Joe Cocker nie żyje - ta wiadomość zaskoczyła fanów jego twórczości 22 grudnia 2014 roku. Kim jest Joe Cocker? Na ESKA.pl przypominamy jego największe dzieła. 
22/12/2014 21:12
Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]

Michael Buble to prawdziwy król świątecznych piosenek. Bożego Narodzenia bez aksamitnego głosu Michaela Buble nie wyobrażają sobie przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi. Dlaczego piosenki Michaela Buble cieszą się tak dużą popularnością? Sprawdźcie sami na ESKA.pl
22/12/2014 17:01
Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Oglądasz Taniec z Gwiazdami? Prawdziwy taniec obejrzysz za darmo na eskaGO w filmie Midnight Tango. Zobacz prawdziwe, argentyńskie tango w najlepszym wydaniu.
22/12/2014 16:54
Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI
0

Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI

Demi Lovato ujawniła kolejny singiel z płyty DEMI. Nowa piosenka amerykańskiej artystki nosi tytuł Nightingale. Czy nowy kawałek Demi zapewni jej wspięcie się na szczyty list przebojów? Sprawdź na ESKA.pl
22/12/2014 16:23
Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]
0

Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]

Świątecznego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w święta 2014 nie zabraknie w ESKA TV i na eskaGO. Święta 2014 możemy spędzić więc kolędującym z Dawidem Kwiatkowskim. Zobaczcie, jakie kolędy śpiewa Kwiat oraz kiedy i o której godzinie jego świąteczny koncert - wszystkie informacje na ESKA.pl!
22/12/2014 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska