Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » 1D Day: czy w Dzień One Direction zostanie ogłoszony koncert w Polsce? Sprawdź szanse na ESKA.pl! [VIDEO] - Koncert One Direction w Polsce: czy 1D zapowiedzą go w Dzień One Direction 23 listopada? Sprawdź! [VIDEO]

Tagi związane z 1D Day: czy w Dzień One Direction zostanie ogłoszony koncert w Polsce? Sprawdź szanse na ESKA.pl! [VIDEO]: one direction w polsce, koncert one direction w polsce, dzień one direction, dzień one direction 23 listopada, dzień one direction niespodzianki, koncert one direction w polsce kiedy

1D Day: czy w Dzień One Direction zostanie ogłoszony koncert w Polsce? Sprawdź szanse na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 23/11/2013 10:39 Komentarze

1D Day zapowiada się na dzień przepełniony niespodziankami dla fanów zespołu. Czy jest szansa, że chłopaki w Dzień One Direction ogłoszą koncert w Polsce? Za to trzymają kciuki Polish Directioners. Jakie są szanse? ESKA.pl świętując 1D Day sprawdza je specjalnie dla Was. Klikaj i sprawdzaj!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: 1D Day: czy w Dzień One Direction zostanie ogłoszony koncert w Polsce? Sprawdź szanse na ESKA.pl! [VIDEO]
1D Day to kolejna szansa na koncert One Direction w Polsce. Czy w Dzień One Direction 23 listopada ogłoszone zostaną kolejne daty występów boysbandu w ramach ich trasy koncertowej Where We Are Tour zaplanowanej na 2014 rok? Takie się oczekiwania nie tylko polskich fanów One Direction, ale i pozostałych Directioners z Europy. ESKA.pl postanowiła zbadać, jakie są szanse na takie ogłoszenie.

>>> Hity Radia ESKA 2 x bez: eskaGO zaprasza na muzę bez przerwy i bez reklam!


Dzień One Direction i jego zaplanowana na 7 godzin transmisja to doskonały moment na ujawnienie uzupełnionej koncertowej listy - 23 listopada oczy całego świata będą skierowane właśnie na 1D. Co więcej, w 1D Day udział wezmą nie tylko członkowie zespołu, ale także cały jego sztab z Simonem Cowellem na czele. Tak, robi się oficjalnie!

Czy koncert One Direction w Polsce jest w ogóle realny? Oczywiście, że tak. Autorzy hitu Story Of My Life coraz częściej zauważają działania polskich fanów, czego efektem jest ich udział w jednej z akcji na Dzień One Direction. Jej szczegóły w artykule proponowanym poniżej. Gotowi na niespodzianki 1D Day ;)?


Zobacz Best Song Ever - One Direction na żywo na Take Me Home Tour!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful
0

Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful

Edyta Górniak - Grateful: piosenka na Eurowizję 2016 już wkrótce pojawi się premierowo i to z nią weźmie udział w polskich preselekcjach. Gwiazda polskiej sceny zaśpiewa Grateful na żywo! Sprawdź, gdzie i kiedy - na ESKA.pl!
11/02/2016 11:02
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
11/02/2016 10:12
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
11/02/2016 09:37
Kaliber 44: płyta legend polskiego hip-hopu. Kto zastąpi Magika? Sprawdź!
0

Kaliber 44: płyta legend polskiego hip-hopu. Kto zastąpi Magika? Sprawdź!

Kaliber 44 ogłosił, że już niebawem ukaże się ich nowy album! Niespodziewanie zespół, który wprowadził do Polski muzykę z gatunku hip-hop - po 15. latach ponownie planuje podbić scenę muzyczną. Niestety, już bez Magika. Kto go zastąpi? Kiedy ukaże się nowa płyta K44? Sprawdzamy na ESKA.pl! 
11/02/2016 09:07
Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?
0

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy oglądać w TV i online? Podpowiedź dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć występ Margaret, czy Edyty Górniak, mamy na ESKA.pl! Niespodzianką jest, że to telewidzowie zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję 2016!
11/02/2016 09:00
Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy
0

Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy

Wraca obowiązkowy pobór do wojska 2016, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się do wojska. Kwalifikacja wojskowa od zawsze budzi ogromny niepokój wśród młodzieży. Więcej szczegółów do sprawdzenia na ESKA.pl
11/02/2016 09:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

11/02/2016 09:37

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA