Wyszukiwanie
Wyszukiwarka Hotplota.pl –

Adam Lambert

.

System tagów Hotplota.pl umożliwia dostęp do interesujących Cię artykułów. Klikając w słowo kluczowe, które Cię interesuje, np. Adam Lambert otrzymujesz listę treści powiązanych z hasłem Adam Lambert. Szukana fraza Adam Lambert została znaleziona 61 razy.

Wiadomości o Adam Lambert

Adam Lambert rozstał się ze swoim chłopakiem Sauli Koskinenem:(

Dawno nie pisaliśmy o tej parze... i pisać już nie będziemy. Adam Lambert i Sauli Koskinen rozstali się. Adam Lambert potwierdził to oficjalnie w wywiadzie...

Adam Lambert jest SIWY! Fajnie wygląda? Zdjęcia

Adam Lambert zaprezentował podczas Fashion Week w Nowym Jorku nową fryzurę. Jak Wam się podoba?

Adam Lambert ma NOWY TATUAŻ! Zobacz zdjęcie!

Adam Lambert pochwalił się w serwsie Twitter nowym tatuażem. Co gwiazdor hitu Never Close Our Eyes wypisał sobie na przedramieniu?

Blond Adam Lambert. Podoba się? ZDJĘCIA

To dopiero jest look! Adam Lambert zmienił kolor włosów. Nowe oblicze w blond odłsłonie wrzucił na swojego Twittera. Zobaczcie, jak prezentuje się Adam Lambert blond!

Adam Lambert dementuje plotki: Nie będę jurorem w Idolu!

Adam Lambert, który w miniony weekend zagrał świetny koncert razem z legendarną formacją Queen, często występuje także w talent shows. Pojawiły się plotki, że niebawem zobaczymy Lamberta w Idolu - w roli jurora. Dziś Adam zdementował te doniesienia. 

Adam Lambert po występie we Wrocławiu dziękuje Polsce: "Jesteście wspaniali!"

Zobaczcie zdjęcia z koncertu, które Adam Lambert wrzucił na twittera po wspólnym występie z legendarną grupą Queen.

Queen & Adam Lambert we Wrocławiu! Video YouTube!

Zespół Queen i Adam Lambert wystąpili w sobotę we Wrocławiu. Na YouTube'ie pojawiło się video, na którym Brian May mówi po polsku! Zobacz!

Adam Lambert - Never Close Our Eyes - video. PSYCHODELICZNY TELEDYSK! [YouTube]

Adam Lambert nakręcił psychodeliczny teledysk do piosenki Never Close Our Eyes z płyty Trespassing. Zobacz video [YouTube]!