Catherine Zeta-Jones

i

Autor: Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News // Screen/Instagram/@carys.douglas Corka Catherine Zety-Jones pokazała sie w sukni mamy z 1999 roku

Dzieci gwiazd

Córka Catherine Zety-Jones w sukience mamy. Aktorka olśniewała w niej 25 lat temu

2024-04-24 12:12

Stylowe kreacje często przechodzą z pokolenia na pokolenie, a odkrywanie zakamarków szafy swojej mamy może przynieść wiele niespodzianek. Tak było w przypadku Carys Zety Douglas, córki Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa. Na swoich 21. urodzinach Carys zaprezentowała się w sukience, którą jej matka miała na sobie w 1999 roku!

Carys Zeta Douglas to córka aktorskiej pary - Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa. Carys przyszła na świat w 2003 roku. Właśnie świętowała swoje 21. urodziny i postanowiła uczcić je w wyjątkowy sposób zakładając sukienkę, którą jej mama miała na sobie w 1999 roku podczas gali MTV Music Awards.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy wychowują dzieci w związkach jednopłciowych [ZDJĘCIA]

Facebook - Wywiad Tadzik - o show Drag Me Out | ESKA

Niektóre stylizacje nigdy się nie starzeją

Delikatna, pastelowo różowa sukienka, delikatnie opinająca ciało z koronkowymi, kwiatowymi akcentami – ta kreacja, którą Carys założyła na swoje urodziny przyciągnęła uwagę całego świata. Carys złożyła w ten sposób hołd swojej matce i pokazała, że niektóre stylizacje nigdy się nie starzeją.

Catherine Zeta-Jones miała 29 lat i zachwycała w tej sukience na gali MTV Movie Awards. Carys w cudowny sposób przypomniała wszystkim o tym wydarzeniu. Fani natychmiast skomentowali jej wybór: Masz na sobie sukienkę swojej mamy?  // Sukienka twojej mamy, słodka Carys, jesteś taka piękna! // Ta sukienka! // Pięknie - czytamy pod postem.