Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Honorata Skarbek uzależniła się od … kropli do nosa! „Oddychałam przez buzię, bo inaczej nie umiałam” - "Skomentuj!"

Honorata Skarbek uzależniła się od … kropli do nosa! „Oddychałam przez buzię, bo inaczej nie umiałam”


RSS 12/08/2017 18:00 Komentarze

Piosenkarka w szczerym wywiadzie przyznała się do swojego uzależnienia!

Zdjęcie z artykułu: Honorata Skarbek uzależniła się od … kropli do nosa! „Oddychałam przez buzię, bo inaczej nie umiałam” Honorata Skarbek; AKPA
Ilustracja do artykułu Honorata Skarbek uzależniła się od … kropli do nosa! „Oddychałam przez buzię, bo inaczej nie umiałam”

Ostatnimi czasy o Honoracie Skarbek nie mówiło się zbyt dużo. Kariera piosenkarki przycichła, a sama ona usunęła się w cień. Nie wiadomo czym zajmuje się na codzień. Niedawno jednak udzieliła bardzo szczerego wywiadu w którym przyznała się do uzależnienia. Chodzi o … krople do nosa!

„Kiedyś całe noce oddychałam przez buzię, bo inaczej nie umiałam. Żeby skończyć z tymi kropelkami postawiłam sobie w mieszkaniu nawilżacz powietrza, a lek zastąpiłam bezpieczną wodą morską. Minęło kilka dni a już czuję się lepiej i mam nadzieję, że uda mi się na stałe odstawić kropelki” - powiedziała Honorata w rozmowie z dziennikarzami Faktu.

Lekarze przyznają, że uzależnienie się od kropelek do nosa jest bardzo częstym zjawiskiem. W ulotkach jest bowiem informacja, że nie należy ich stosować przez dłuższy czas. My trzymamy kciuki za Honoratę, by jak najszybciej udało jej się w stu procentach pokonać swój „nałóg”.

Zdjęcie z artykułu: Honorata Skarbek uzależniła się od … kropli do nosa! „Oddychałam przez buzię, bo inaczej nie umiałam” Eska Music Awards 2013 - Honorata Skarbek; Akpa
Ilustracja do artykułu Honorata Skarbek uzależniła się od … kropli do nosa! „Oddychałam przez buzię, bo inaczej nie umiałam”
Zdjęcie z artykułu: Honorata Skarbek uzależniła się od … kropli do nosa! „Oddychałam przez buzię, bo inaczej nie umiałam” Honorata Skarbek na Young Stars Festival 2015; Akpa
Ilustracja do artykułu Honorata Skarbek uzależniła się od … kropli do nosa! „Oddychałam przez buzię, bo inaczej nie umiałam”

dr

komentarze
Hotplota News

Taylor Swift usunęła wszystko z Facebooka, Twittera i Instagrama! Będzie wielki come back?

Taylor Swift przygotowuje nową płytę?

Robert Pattinson i FKA Twigs zerwali zaręczyny?! Ostatnio widziano ich razem w maju!

Związek Roberta Pattinsona i FKA Twigs nie wygląda ostatnio najlepiej.

Khloe Kardashian: surogatka urodzi jej dziecko? Khloe od miesięcy próbuje zajść w ciążę!

Khloe Kardashian i Tristan Thompson poważnie starają się o dziecko!

Paris Hilton przeprasza za obronę seksistowskich tekstów Trumpa! „Faceci tak mówią”

Paris Hilton twierdziła, że niewybredne komentarze na temat kobiet to u facetów norma.

Gra o Tron 7: Jon Snow jest smokiem? Mamy potwierdzenie! ŚMIESZNE VIDEO

Emilia Clarke nie może przestać się śmiać!

wczytaj więcej artykułów