Eska Cinema
 
| 16:28 10.08.2017

Cena miłości – odcinek 101: ślub Jasemin i Sawasza, Nazan traci dziecko!

fot. Victory TV ( http://www.victoryenter.gr/) / youtube.com
Cena miłości – odcinek 101 ukaże sceny, na które czekali wszyscy fani tureckiej telenoweli! Jasemin i Sawasz w końcu wezmą ślub! Ich szczęściem nie będzie jednak cieszyła się Nazan, którą spotka dramat – kobieta straci dziecko. Mamy dla Was streszczenie i fragmenty!

Cena miłości – odcinek 101 ukaże sceny, które na zawsze zmienią życie bohaterów! Najważniejsze w tym epizodzie serialu Cena miłości będą trzy wątki: Cziczek odkrywająca zbrodnie brata, ślub Jasemin i Sawasza oraz poronienie Nazan. Wszystko rozpocznie się od Cziczek – w nowym odcinku serialu Cena miłości zszokowana dziewczyna postanowi odwiedzić brata w więzieniu. Sawasz zaprosi za to Jasemin na przyjęcie na łodzi – okaże się, że w nowym odcinku serialu Cena miłości postanowił poślubić ukochaną i zabrać ją w romantyczny rejs! Tymczasem Nazan w nowym odcinku serialu Cena miłości będzie przeżywała dramat – straci dziecko!

Cena miłości – ślub Jasemin i Sawasza. WIDEO

Cena miłości – nowy odcinek online i w tv

Nowy odcinek serialu Cena miłości zadebiutuje w piątek 11 sierpnia o 17:05 w TVP 2. Będzie to jedyna telewizyjna emisja tego epizodu, jednak spóźnialscy fani serialu Cena miłości będą mogli nadrobić zaległości przez internet. Nowy odcinek serialu Cena miłości trafi do sieci tuż po premierze. Cena miłości online zostanie udostępniona na vod.tvp.pl.

Cena miłości odc. 101 – streszczenie wideo