Eska Cinema
 
| 14:43 19.06.2017

Transformers: Ostatni Rycerz to ostatni film Michaela Baya i... Marka Wahlberga?! Dlaczego?

fot. TYLKOHITY / youtube.com
Transformers: Ostatni Rycerz to pożegnanie z serią Michaela Baya! Reżyser co prawda już kilka filmów temu ogłaszał, że kończy z Transformers, ale tym razem chyba naprawdę powinniśmy w to uwierzyć, bo odejście wraz z nim zapowiada Mark Wahlberg.

Transformers: Ostatni Rycerz (premiera: 23 czerwca) to piąta część serii, którą Michael Bay stworzył od właściwie podstaw. Nic dziwnego zatem, że niektórzy fani obawiają się jego odejścia. To prawda – bez Michaela Baya Transformers mogą pogrążyć się w jeszcze większym chaosie, ale jednocześnie chyba nigdy nie będzie na to lepszego momentu. W ostatnim wywiadzie z MovieWeb Michael Bay przyznał, ze chociaż Paramount po premierze filmu Transformers: Ostatni Rycerz planuje nawet 14 produkcji ze świata Transformers, on ma już dosyć. Stwierdził „Odejdę z hukiem. Myślę, że z Transformers zrobiłem coś wielkiego, ale teraz mam wiele innych filmów do nakręcenia”.

Transformers: Ostatni Rycerz pożegnaniem Wahlberga?

Reżyser nie będzie zresztą jedyną osobą żegnającą się z serią po premierze Transformers: Ostatni Rycerz. Mark Wahlberg w czasie programu The Graham Norton Show, mówiąc o premierze nowej części Transformers, stwierdził: „To już ostatnia, więc odzyskam swoje życie!”. Wiadomo, że nie mówił o całej serii, bo już na 2018 rok jest zapowiedziana premiera filmu Transformers o Bumblebee, miał więc na myśli własny w jej udział. No cóż, przygotowania fizyczne, znienawidzona fryzura, ciężkie zdjęcia – każdy mógłby mieć dość, ale po jego odejściu Transformers zmienią się jeszcze bardziej niż po rezygnacji Shii LaBeoufa.

Transformers: Ostatni Rycerz – zwiastun

Ratowanie Ziemi nie tylko w Transformers

Bohaterowie filmu Transformers: Ostatni Rycerz będą musieli poświęcić wszystko, by ocalić Ziemię i ludzkość. Na to samo są jednak gotowi wojskowi z produkcji Desperacka misja, którzy ruszą w kosmos, by zapobiec pęknięciu Księżyca. Ich starania to jedyna nadzieja dla świata, jaki znamy! Zobaczcie film na eskaGO jeszcze przed premierą piątej części Transformers!