Eska Cinema
 
| 15:40 21.04.2017

Wojenne dziewczyny – 9 odcinek. Jurek na Pawiaku, Dietrich skompromitowany. STRESZCZENIE

fot. itvp / youtube.com
Wojenne dziewczyny – 9 odcinek okaże się szczególnie trudny dla Jurka, który zostanie aresztowany przez gestapo i trafi na Pawiak. Jego życiu będzie groziło wielkie niebezpieczeństwo, a ratunkiem może okazać się… Kleim! Streszczenie zdradza spoilery,a my radzimy, kiedy i gdzie oglądać!

Wojenne dziewczyny – 9 odcinek rozpocznie się od prób uporania się z problemami z poprzednich odcinków. Marysia postanowi skorzystać z rady Witka i powie Dietrichowi, że jest szantażowana przez gestapo, ale później razem z Ewką otworzy sejf mężczyzny. Okaże się, że ukrywano w nim broń, kompromitujące zdjęcia i zaszyfrowane zapiski. Co ciekawe, identyczne wcześniej Irka odkryje w sekretnym notesie Kamila! Tymczasem w 9 odcinku serialu Wojenne dziewczyny gestapo aresztuje Jurka. Chłopak będzie przesłuchiwany, a gestapowcy będą wypytywali go o szczegóły, które w końcu doprowadzą do Marysi. Dziewczyna zostanie przywieziona na przesłuchania, a z opresji uratuje ją… Kleim! Wybawca już wkrótce okaże się jednak wrogiem, bo chociaż obieca, że w zamian za pieniądze i zdjęcia Dietricha umożliwi uwolnienie Jurka, w rzeczywistości doprowadzi do jego rozstrzelania. W 9 odcinku serialu Wojenne dziewczyny Kleim może go to dużo kosztować!

Wojenne dziewczyny 9 odcinek – kiedy i gdzie oglądać online i w tv?

Premiera 9 odcinka serialu Wojenne dziewczyny jest zaplanowana na niedzielę 30 kwietnia o 20:25 w TVP 1. Widzowie, którzy przegapią tę emisję, nie muszą się jednak martwić, bo na kolejne dni są zapowiedziane powtórki. 9 odcinek serialu Wojenne dziewczyny zostanie pokazany ponownie w 6 maja o 18:35 w TVP 1 oraz 7 maja o 0:05 i 8 maja o 2:05 w TVP Seriale. 9 odcinek serialu Wojenne dziewczyny będzie można obejrzeć też w internecie. Wojenne dziewczyny online będą dostępne na vod.tvp.pl – przed telewizyjną premierą w ofercie płatnej, a po premierze za darmo.

Wojenne dziewczyny - ostatnio w serialu

  • /li<>

Wojenne dziewczyny – czekając na nowe odcinki

Serial Wojenne dziewczyny skupia się na kobietach, które próbują poradzić sobie w wojennej rzeczywistości. Silne bohaterki odnajdują się jednak w każdych warunkach – możemy oglądać je w produkcjach sensacyjnych, sci-fi, romantycznych czy nawet horrorach! Już dziś na eskaGO obejrzycie film Into the dark, w którym jedna dziewczyna stawia czoła wielkim niebezpieczeństwom, by ocalić swojego ukochanego. Nie zdaje sobie sprawy, jak wiele ryzykuje…