Eska Cinema
 

Wspaniałe stulecie: Kosem – odcinek 128: Faria wywołuje wojnę z Sanavber! Co teraz? WIDEO

fot. Muhteşem Yüzyıl: Kösem / youtube.com
Wspaniałe stulecie: Kosem – odcinek 128 ukaże szczyt zazdrości Farii, która nieprzemyślanym atakiem gniewu wywoła wojnę z Sanavber. Sułtan wcale nie będzie tym zachwycony! Czy już wiecie, kiedy i gdzie oglądać? Mamy streszczenie i wszystkie szczegóły!

Wspaniałe stulecie: Kosem – odcinek 128 skupi się na zazdrości Farii, intrygach Sanavber oraz siostrzanym konflikcie Gevheran. Nasze streszczenie zdradza spoilery z nowego odcinka serialu Wspaniałe stulecie: Kosem, więc jeżeli wolelibyście ich uniknąć, wróćcie do naszych tekstów o poprzednich epizodach>>> W nowym odcinku serialu Wspaniałe stulecie: Kosem Faria, zazdrosna o związek Murada z Sanavber, wypędzi dziewczynę z komnaty sułtana. Murad najpierw będzie rozzłoszczony jej postępkiem, ale potem opanuje jej wściekłość. Sanavber nie wybaczy tak łatwo i w nowym odcinku serialu Wspaniałe stulecie: Kosem wypowie otwartą wojnę prawowitej małżonce władcy. Na tym nie koniec! W nowym odcinku serialu Wspaniałe stulecie: Kosem Sinan pasza pozwoli uciec Ester, która poznała jego tajemnice, zaś Atike i Gevheran będą spotykały się z szambelanem. Chociaż młodsza z sióstr będzie miała nadzieję na szczęśliwą przyszłość, druga zacznie popadać w coraz większą rozpacz.

Wspaniałe stulecie: Kosem online i w tv. Gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie: Kosem można oglądać w telewizji i internecie, a nowe odcinki debiutują od poniedziałku do piątku. Premiera najnowszego odcinka serialu Wspaniałe stulecie: Kosem jest zaplanowana na 25 kwietnia o 18:35 i będzie to jedyna możliwość obejrzenia tego epizodu w telewizji. Niestety w tym momencie TVP nie przewiduje powtórek nowych odcinków, a to oznacza, że fani serialu Wspaniałe stulecie: Kosem, którzy przegapią jedyną emisję, będą skazani na internet. Nowy odcinek produkcji Wspaniałe stulecie: Kosem tuż po telewizyjnym debiucie trafi do sieci. Wspaniałe stulecie online będzie można obejrzeć na vod.tvp.pl.

Wspaniałe stulecie: Kosem – streszczenie wideo

  •  

Wspaniałe stulecie, czyli o miłości i zdradzie

Wspaniałe stulecie: Kosem ukazuje historię miłosną, która nie miała prawa się wydarzyć. Jeden mężczyzna, wiele kobiety, wielkie kłamstwa i śmiercionośna zazdrość – to wszystko musi skończyć się tragedią… Jeżeli chcecie oglądać jeszcze więcej filmów i seriali w stylu produkcji Wspaniałe stulecie: Kosem, już teraz wchodźcie na eskaGO! Jedną z propozycji serwisu są Wszystkie dziewczyny Raula – serial o charyzmatycznych bohaterach w bardzo niebezpiecznym świecie.