Eska Cinema
 

Pamiętniki Wampirów – 9 sezon. Wiemy, czy powstaną nowe odcinki The Vampire Diaries!

fot.BullsPix
Pamiętniki Wampirów – 9 sezon to dość trudny temat. Chociaż fani Eleny i Damona na pewno będą o nim marzyli, twórcy już jakiś czas temu zdecydowali, kiedy zakończą serial. Czy będą nowe odcinki The Vampire Diaries? Pewnie już znacie odpowiedź...

Pamiętniki Wampirów – 9 sezon nie powstanie! To już pewne! Serial Pamiętniki Wampirów zakończy się na 16. odcinku 8. sezonu, w którym poznamy zakończenie historii Eleny i Damona, Caroline i Stefana, a także Bonnie, Alarica, Matta i pozostałych bohaterów. Fani serialu Pamiętniki Wampirów mogą mieć oczywiście nadzieję, że 9 sezon powstanie za kilka lat, że nowe odcinki ukażą dalsze losy wampirzego świata (podobnie jak stało się to z serialami Z Archiwum X, Skazany na śmierć czy Gilmore Girls), jednak na razie nie ma takich nadziei. 9 sezon serialu Pamiętniki Wampirów w tym momencie jest niemożliwy z kilku powodów. Po pierwsze, historia się wyczerpuje, a produkcja w ostatnich latach straciła na oglądalności. Po drugie, gwiazdy serialu Pamiętniki Wampirów już od dawna mówią o angażowaniu się w nowe projekty. Po trzecie zaś, za głośno jest o konflikcie Niny Dobrev i Iana Somerhaldera (Elena i Damon), by w plotkach nie było ziarna prawdy.

Pamiętniki Wampirów – 9 sezon nie powstanie, bo...

Pamiętniki Wampirów – co zamiast 9 sezonu?

Chociaż 9 sezon serialu Pamiętniki Wampirów nie powstanie, fani wampirzych romansów nie zostają jednak pozostawieni sami sobie. Zamiast 9 sezonu serialu Pamiętniki Wampirów będą mogli oglądać jego spin-off – The Originals, a także inne fantastyczne produkcje! Na eskaGO już dziś możecie zobaczyć serial Nimfy, skandynawską historię nastolatki, która przypadkiem zabija swojego ukochanego i odkrywa w sobie niesamowite moce. Zobaczcie koniecznie: