Eska Cinema
 

50 Twarzy Greya - film. 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o aktorach z filmu 50 Twarzy Greya!

50 Twarzy Greya - film
już jest kręcony, ujawniani są także kolejni aktorzy, którzy wystąpią w ekranizacji powieści E.L. James. Zebraliśmy dla Was 10 ciekawostek na temat obsady 50 Twarzy Greya - tego na pewno nie wiedzieliście!

Jamie Dornan
(Christian Grey) - zanim został modelem i aktorem, swą przyszłość wiązał z grą w rugby. Porzucił nawet naukę na uniwersytecie, by zająć się sportem profesjonalnie, jednak ten pomysł nie wypalił i dlatego teraz cieszy oczy fanek i fanów nie będących wielbicielami tej gry.

Dakota Johnson (Anastasia Steele): w 2006 została Miss Złotych Globów. 31 lat wcześniej, w 1975 roku
ten sam tytuł zdobyła jej matka, popularna aktorka Melanie Griffith.

Callum Keith Rennie (Ray Steele)- zanim został aktorem, zarabiał na życie pracą fizyczną, między innymi kopaniem rowów - oraz jako barman. W młodości zmagał się z alkoholizmem i dopiero w wieku 33 lat zabrał się poważnie za aktorstwo.

Dylan Neal (Bob Adams) - od 1994 do 1997 grał w Modzie na Sukces.

Jennifer Ehle
(Carla) jest także aktorką teatralną. Jej występ z 2000 w sztuce The Real Thing przyniósł jej nominacje do najbardziej prestiżowych nagród, między innymi Tony - odpowiednika Oscarów w dziedzinie teatru. Część z tych nominacji przerodziła się w statuetki.

>>> Nimfomanka - trailer. Zobacz online fragmenty nowego filmu von Triera!


Luke Grimes (Elliot Grey) - gra na bębnach w grupie muzykującej w stylu country: Mitchell's Folly

Eloise Mumford - (Kate). Jej ojciec jest naukowcem zajmującym się wodorostami, więc i sama Eloise wychowując się w takich warunkach, zdobyła wiekszą wiedzę o wodorostach, niż ma przeciętny człowiek

Max Martini (Jason Taylor)- odrzucił stały angaż do serialu HBO True Blood, bo wolał zagrać u Benicio Del Toro w Pacific Rim - filmie sci-fi z 2013 roku.

Rita Ora (Mia)- w 2009 roku wzięła udział w przesłuchaniu dla kandydatów chcących reprezentować Wielką Brytanię w konkursie Eurowizji. W trakcie uznała jednak, że nie utożsamia się z ta imprezą i wyszła z przesłuchania przed podaniem wyników. Obecnie twierdzi, że gdyby wystąpiła na Eurowizji, to byłby koniec jej kariery.

Victor Rasuk (Jose Rodriguez) - w latach 2008-2009 grał w serialu ER (Ostry Dyżur).

Ciekawostki i inne newsy na temat książki i filmu 50 Twarzy Greya oraz miejsce do dyskusji znajdziesz na największym polskim fanpage 50 Twarzy Greya!

ac