Zbliża się Charytatywny Bieg Dobrych Mikołajów

2021-11-23 8:08
mikołaj
Autor: pexels.com

Charytatywny Bieg Dobrych Mikołajów odbędzie się już 5 grudnia. Uczestnicy tym razem przebiegną trasę w zielonogórskim Parku Poetów. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie 14-letniego Bartka Najdka z Sulechowa.

Tegoroczne hasło Charytatywnego Biegu Dobrych Mikołajów brzmi "Młodzież dla młodzieży". Tym razem biegacze wspomogą leczenie 14-letniego Bartka Najdka, który cierpi na rzadką chorobę. Impreza odbędzie się w zielonogórskim Parku Poetów.

QUIZ. Sobotnia ortografia. Tak trudno jeszcze nie było. Dasz radę osiągnąć wynik 10/15?

Pytanie 1 z 15
Wskaż poprawną odpowiedź

Zmaga się z nieuleczalną chorobą. To jest taki młodzieńczy Alzheimer. Potrzeba sporo pieniędzy, żeby zapewnić Bartkowi godne, młodzieńcze życie. 

Mówi Edyta Codogni-Dżyga, współorganizatorka biegu. Miesięczny koszt leczenie to 16 tys. zł. Warto, więc otworzyć swoje serca i portfele i wspomóc zbiórkę również na mikołajkowym kiermaszu.

Impreza już 5 grudnia. Start i meta biegu znajdą się na terenie LO4. Do pokonania będzie 7-kilometrowa trasa dla osób dorosłych oraz 4 dystanse dla dzieci: 100, 300, 700 i 2000 metrów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany