Kirill Tereshin

i

Autor: Pexels; Canva; Screen: www.instagram.com/kirilltereshin96; H.S

Influencerzy

Zamiast formy na siłowni poszedł na skróty. Influencer wstrzykiwał sobie olej do bicepsów i w końcu wybuchły. Oto jak wygląda dzisiaj

Idealna sylwetka wymaga dużego nakładu pracy na siłowni i samozaparcia. Nie każdy jednak wybiera taką drogę. Jeden z rosyjskich influencerów, Kirill Tereshin postanowił iść na skróty. Jego "Hands-Bazooka" wywołują w sieci wiele kontrowersji. Bowiem do bicepsów wstrzykiwał olej. Wybuchły. Jak teraz wygląda?

Kirill Tereshin i jego "Hands-Bazooka''

Jeszcze kilka lat temu Kirill Tereshin był nie do poznania. Obecnie w sieci wywołuje duże kontrowersje. Jego wygląd odbiega od naturalnych kanonów piękna. Jego wygląd charakteryzują powiększone usta, kości policzkowe i wspomniane bicepsy. W sieci popularny Kirill Tereshin tworzy filmiki, pod którymi można przeczytać mało pochlebne komentarze. Na platformie TikTok regularnie pokazuje swoje życie. Nazywany jest także rosyjskim Popeye.

Nie chciał ćwiczyć, więc wlewał olej do bicepsów

Kirill Tereshin chciał dobrze wyglądać, przy czym nie włożyć wielkiego wysiłku. Wybrał najszybszą drogę i sięgnął po zastrzyki z oleju. Jak wspomina najpierw był to olej roślinny. Jednak efekty nie były dla niego zadowalające i szybko z nich zrezygnował. Zaczął do tego wykorzystywać synthol. Co to takiego? To preparat skłądający się z oleju MTC, alkoholu benzylowego i lidokainy. Zastrzyk z syntholem powoduje stan zapalny w obrębie mięśnia, który zostaje otorbiony. W efekcie obwód ramienia zwiększa się nawet o kilkanaście centymetrów. Długo nie trzeba było czekać na konsekwencje używania tego preperatu. Kirill Tereshin przekonał się o tym na własnej skórze.

Bicepsy Kirilla Tereshina wybuchły

Kirill Tereshin walczył w MMA. Podczas jednej z walk na ringu, w 2021 r. jego bicepsy eksplodowały. Mężczyzna musiał przejść szereg operacji, które polegały na usunięciu martwej tkanki mięśniowej. Mimo, że od tego wydarzenia minęło sporo czasu to Kirill Tereshin wrócił do starych nawyków. Jak teraz wygląda?

Po powrocie do zdrowia znów podjął się wstrzykiwania substancji do swojego ciała. Zobaczcie poniżej kilka jego zdjęć. Ten widok nie należy do najprzyjemniejszych.

Jak dobrze pamiętasz piosenki Britney Spears? Przyporządkuj tytuł po wersie piosenki lub kadru z teledysku. QUIZ

Pytanie 1 z 10
Na początek coś bardzo prostego. Z którego teledysku pochodzi ten kadr?
Britney Spears, Baby One More Time