Wypadek przy pracy w Świebodzinie. Prąd poraził trzy osoby

2023-01-25 10:57
karetka
Autor: Wojciech Wójcikowski

Strażacy ze Świebodzina interweniowali w jednym z zakładów pracy, w którym doszło do nieszczęśliwego wypadku. Podczas prac na wysokości doszło do zwarcia w skrzynce elektrycznej. Trzech poparzonych pracowników zostało odwiezionych do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w późnych godzinach nocnych w poniedziałek, 23 stycznia w jednym z zakładów produkcyjnych przy ulicy Zachodniej w Świebodzinie. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy PSP

Gdy strażacy dotarli na miejsce, okazało się, że podczas prowadzonych prac elektrycznych na wysokości, doszło do zwarcia w skrzynce elektrycznej. W wyniku czego trzech pracowników zostało porażonych prądem. Dwóch z nich doznało poparzeń całego ciała, trzeci miał poparzoną rękę. Na miejsce zostały wezwane zespoły ratownictwa medycznego, które po opatrzeniu zabrały poszkodowanych mężczyzn do szpitala.

Zgodnie z procedurami, po ogłoszeniu alarmu przeciwpożarowego pracownicy zakładu sami ewakuowali się na zewnątrz. Po zakończeniu działań ratunkowych hala została przewietrzona i sprawdzona detektorami.

Jak dobrze pamiętasz czasy PRL-u? QUIZ dla urodzonych w tamtych latach

Pytanie 1 z 10
Jakiś czas temu cała Polska oczekiwała statków z węglem z Indonezji. W PRL-u legendarne statki miały przywieźć:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany