Biedronka

i

Autor: materiały prasowe Biedronka Biedronka

Miasto

Wielkie zmiany na parkingach Biedronki. Wiemy, gdzie będą one obowiązywać w Zielonej Górze

2024-01-26 14:59

Parkingi przy sklepach dużych sieci handlowych są oblegane przez klientów. Korzystanie z nich w wielu przypadkach wiąże się z pobraniem biletu. Inne są darmowe. Znana sieć wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów. Tym razem skorzystają na zmianach posiadacze aut elektrycznych.

Zmiany na parkingach przy Biedronkach - co się zmieni?

Na terenie Polski jest wiele stacji do ładowania aut elektrycznych. Kolejne już są planowane. Sieć handlowa Biedronka wychodzi na przeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu swoich klientów i zapowiada zwiększenie liczby ładowarek. Obecnie swoje auto elektryczne mogą naładować klienci na 56 parkingach przy Biedronkach w całej Polsce. Jednak sieć dyskontów ma dalekosiężne plany i chce zwiększyć tę liczbę do ponad 600. To kusząca wizja w szczególności, że ładowanie auta i zrobienie zakupów w ciągu 30 min może zwiększyć zakres naszej podróży o 200 km.

Totalne zmiany w centrum Warszawy. Powstaje gigantyczny parking

Przy tej Biedronce w Zielonej Górze naładujesz swoje auto

Sieć dyskontów Biedronka poinformowała o miastach, gdzie znajdą się dodatkowe miejsca do ładowania samochodów elektrycznych. W woj. lubuskim jest kilka takich Biedronek, także w Zielonej Górze. Gdzie dokładnie naładujesz swoje auto? Jak znaleźliśmy na liście znalazła się Biedronka znajdująca się na os. Kaszubskim 1 w Zielonej Górze. 

Sonda
Czy planujesz zamianę samochodu spalinowego na elektryczny?