Trwa lato z Norwidem [PROGRAM]

2021-08-03 8:30
zabawa
Autor: pixabay.com

Pokazy, warsztaty, spotkania , gry i zabawy - w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze dzieje się przez całe wakacje. Sprawdź, jakie wydarzenia odbędą się w tym tygodniu.

Cały czas trwa Letnia Czytelnia Norwida. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu: w każdy wtorek, środę oraz czwartek o godzinie 11 na patio biblioteki. We wtorki są to planszówki, z kolei w środy i czwartki to zajęcia, na które obowiązują zapisy. 

Ponadto w bibliotece odbywają się również wydarzenia stworzone z myślą o osobach dorosłych, takie jak spotkania autorskie czy wystawy. 

Program: 

Wtorek, 3 sierpnia

Letnia Czytelnia Norwida – Gry bez prądu – zapraszamy na planszówki!godz. 11.00, Koordynator: Centrum Biblioteczne Dzieci i Młodzieży (Biblioteka Pana Kleksa)

Środa, 4 sierpnia

Letnia Czytelnia Norwida – Idziemy na bal z Martynką, czyli zróbmy swoją biżuterię – zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci od 8 roku życia. Uwaga! Zapisy od 28 lipca br. Kontakt: tel.: 68 45 32 610, mail: biblioteka.pana.kleksa@biblioteka.zgora.pl, www.facebook.com/biblioteka.norwida.dziecigodz. 11.00, Koordynator: Centrum Biblioteczne Dzieci i Młodzieży (Biblioteka Pana Kleksa)

Czwartek, 5 sierpnia

Letnia Czytelnia Norwida – Bańko-Ula i Bańkowe zabawy – zabawa z bańkami różnych rozmiarów. Zamykanie w bańce, tworzenie baniek wszelkich rozmiarów i wiele innych bańkowych atrakcji. Zajęcia dla dzieci w każdym wieku. Uwaga! Zapisy od 29 lipca br. Kontakt: tel.: 68 45 32 610, mail: biblioteka.pana.kleksa@biblioteka.zgora.pl, FB www.facebook.com/biblioteka.norwida.dziecigodz. 11.00, Koordynator: Centrum Biblioteczne Dzieci i Młodzieży (Biblioteka Pana Kleksa)

Spotkanie autorskie z Daną Newelską, autorką książki „Talon na drugie życie" oraz powieści „Paracynamon", za którą otrzymała w 2015 roku wyróżnienie w Lubuskim Wawrzynie Literackim.Prowadzenie: dr Joanna Kapica-Curzytek. Wydarzenie w cyklu Z książką na leżaku w ramach Lata Muz Wszelakich.Wstęp wolny przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.godz. 18.00, sala im. Janusza Koniusza, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida, al. Wojska Polskiego 9

Piątek, 6 sierpnia

Otwarcie wystawy fotogramów „Pracuj i podróżuj”, zorganizowanej przez Bibliotekę Obcojęzyczną WiMBP im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze we współpracy z Ambasadą USA w Warszawie w ramach projektu "Spotkania z kulturą amerykańską", realizowanego przez Bibliotekę.Hol, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida, al. Wojska Polskiego 9

Letnia odsłona Parku w Zatoniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają