Śmiertelny wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim. Domniemany sprawca znaleziony półżywy w zaroślach [ZDJĘCIA]

i

Autor: News Lubuski/East News

Tragedia w Nowogrodzie Bobrzańskim. W wypadku zginął mężczyzna

2023-01-27 11:23

Cztery osoby zostały zatrzymane przez zielonogórską policję po tragicznym wypadku, do jakiego doszło w czwartkowy wieczór w Nowogrodzie Bobrzańskim. Na miejscu zginęła jedna osoba.

Do zdarzenia z udziałem trzech samochodów osobowych doszło na rogatkach Nowogrodu Bobrzańskiego, tuż przy wyjeździe w kierunku Żar. W zderzeniu forda, mazdy i audi najbardziej ucierpiał kierujący fordem. Jego życia nie udało się uratować. Pasażerkę forda ratownicy zabrali do szpitala.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że w jednym z samochodów uczestniczących w wypadku nie ma nikogo - ani kierowcy, ani ewentualnych pasażerów. Po kilku godzinach od zdarzenia tuż po 1 w nocy służby ratunkowe zostały poinformowane, że w zaroślach przy ulicy Mickiewicza przypadkowy przechodzień znalazł leżącego mężczyznę. Był to najprawdopodobniej kierowca osobowego audi, który oddalił się z miejsca zdarzenia. Jego stan lekarze określali jako krytyczny.

Po zabezpieczeniu i przejrzeniu monitoringu, zielonogórscy policjanci zatrzymali cztery osoby - trzech mężczyzn oraz jedną kobietę. Dochodzenie w sprawie wypadku prowadzi policja pod nadzorem prokuratora

Jak dobrze pamiętasz czasy PRL-u? QUIZ dla urodzonych w tamtych latach

Pytanie 1 z 10
Jakiś czas temu cała Polska oczekiwała statków z węglem z Indonezji. W PRL-u legendarne statki miały przywieźć:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE