Rozprawiają się z mitami na temat karmienia piersią

2021-11-29 11:09
Wsparcie mam w laktacji
Autor: sippakorn/pixabay.com

Wsparcie dla mam w okresie laktacji - to główne zadanie wolontariuszek organizacji La Leche Leaque w Polsce.

Po dłuższej przerwie w Zielonej ​Górze odbyło się stacjonarne spotkanie grupy wsparcia, organizowane przez organizację La Leche Leaque w Polsce. Na takim spotkaniu mamy mogą między innymi podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z karmieniem naturalnym.

To cudowne móc dać kobietom ten rodzaj wsparcia, który powoduje, że jakby czują się silne w swoich decyzjach. Z drugiej strony jest to jednak smutne, że często dla wielu kobiet, ta droga przez laktację jest taką drogą usłaną kłodami rzuconymi gdzieś z zewnątrz, czyli jest to taka ciągła walka z jakimiś zewnętrznymi okolicznościami, które w tym karmieniu im przeszkadzają - mówi Julita Hypki, wolontariuszka La Leche Leaque, która działa w Zielonej Górze.

Spotkania grupy wsparcia odbywają się w regionie od kilku lat, online lub w wersji stacjonarnej. A z wolontariuszkami można skontaktować się poprzez stronę La Leche Leaque w Polsce na Facebooku.

Czy twoja rodzina zdrowo się odżywia?

Pytanie 1 z 7
Czy w waszym domu dzieci jedzą to samo co rodzice?
Rewitalizacja Parku w Zatoniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany