piłka ręczna

i

Autor: Pixabay

Sport

Reprezentacja Polski w hali CRS. Znane sportowe wydarzenie znów w Zielonej Górze. Kiedy mecz?

Reprezentacja Polski kobiet przystępuje do gry o awans na turniej EHF EURO 2024. Szczypiornistki najpierw pod koniec lutego zmierzą się z rywalkami z Danii. Drugim rywalem Polek będą te z Kosowa. I to właśnie w zielonogórskiej hali CRS odbędzie się spotkanie Polska - Kosowo. Kiedy mecz? Ile kosztują bilety na mecz Polska - Kosowo?

Hala CRS w Zielonej Górze już gościła na swoim parkiecie żeńską reprezentację polskich szczypiornistek. Przypomnijmy, że w 2014 r. Polki pod okiem trenera Kima Rasmussena w eliminacjach mistrzostw Europy pokonały Portugalię 29:21. Rok później odbył się mecz Polska - Czarnogóra, i tym razem Polki zwyciężyły 28:26. W 2016 r. na zielonogórskim parkiecie odbył się towarzyski turniej. To właśnie wtedy Biało-Czerwone wygrały ze Słowenią 28:18, ale już w starciu ze Szwecją poniosły minimalną porażkę (27:31). Niedługo Polki rozpoczną zmagania o awans na turniej EHF EURO 2024. Pierwszy mecz odbędzie się 28 lutego. A pierwsze zmaganie Polek z Kosowem odbędzie się w Prisztinie 4 kwietnia, następnie w Zielonej Górze zagrają rewanż.

Trzycyfrowa kwota za jeden post. Tyle zarabia znana piłkarka w social mediach

Mecz Polska - Kosowo w Zielonej Górze

Współorganizatorami spotkania jest Miasto Zielona Góra oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. Mecz Polska - Kosowo odbędzie się 7 kwietnia, w niedzielę o godz. 18:00. To spotkanie będzie decydujące w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024.

Mecz Polska Kosowo w Zielonej Górze. Po ile bilety?

Dystrybucja biletów na mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy trwa.  Ceny zaczynają się od 20,04 zł.

Zobacz jak Enea Falubaz Zielona Góra awansował do PGE Ekstraligi w 2023 r.

Sonda
Czy interesujesz się piłką ręczną?