Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA Dawid Kwiatkowski odszedł z The Voice Kids. Kto go zastąpi?

Kultura

Polska gwiazda muzyczna zagra w Lubuskiem. Przed nami Dni Żar 2023

Sezon wakacyjny jeszcze przed nami, lecz piękna pogoda sprzyja spędzeniu czasu poza domem. Imprezy plenerowe to jedna z propozycji na wysłuchanie swoich ulubionych artystów. Niebawem w Lubuskiem wystąpi Dawid Kwiatkowski. Poniżej znajdziecie szczegóły.

Kim jest Dawid Kwiatkowski?

Dawid Kwiatkowski urodził się 1 stycznia 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Od początku skupił się muzyce i to dzięki niej zyskał dużą popularność. Przerwana nauka w Liceum Ogólnokształcącym nr IV w Gorzowie Wielkopolskim. Dawid Kwiatkowski swoją popularność zdobył także na jednej z już nieszpetniejących platform, gdzie dzielił się swoimi przemyśleniami oraz zdjęciami. Swój pierwszy album Dawid Kwiatkowski wydał w wieku 17 lat, pt. "Biegnijmy". Od tamtego momentu jego popularność nabrała jeszcze większego tempa. Jest zdobywcą wielu nagród m.in. MTV Europe Music Awards 2014, JOY Influencer Roku 2019. Od 2018 r. Dawid Kwiatkowski zasiadał w fotelu jury w popularnym programie "The Voice Kids", po szóstej edycji w 2023 r., poinformowano o jego odejściu.

Dni Żar 2023 - data

W dniach 25-27 sierpnia 2023 r. w Żarach odbywać się będą Dni Żar. Podczas dwóch dni na mieszkańców, turystów i przybyłych gości czeka wiele atrakcji. Impreza będzie odbywać się na terenie Parku Miejskiego przy Alei Jana Pawła II w Żarach.

Dni Żar 2023 - koncerty. Kto wystąpi w Żarach?

Podczas tegorocznych Dni Żar na scenie pojawi się wielu artystów. Lista:

  • Lady Pank,
  • Dawid Kwiatkowski,
  • Łukasz Łyczkowski 5 rano,
  • Luka Rosi,
  • Classic,
  • i inni.

Dawid Kwiatkowski zagra także na zbliżających się Dniach Gorzowa

Dni Żar 2023 - program

Jak informują organizatorzy podczas Dni Miasta Żary będzie możliwość odwiedzenia licznych stoisk lokalnych artystów, rzemieślników czy producentów, gdzie zaprezentują swoje wyroby. Nie zabraknie także smakowitych regionalnych przysmaków. Dla dzieci i dorosłych czekać będzie także wesołe miasteczko. A dzięki diabelskiemu młynowi będzie można podziwiać panoramę miasta. O dokładnym programie wydarzenia będziemy informować na bieżąco. Śledźcie nasze newsy, bo będziemy aktualizować nasz materiał.

Zobaczcie jak kiedyś wyglądał Dawid Kwiatkowski 

Dawid Kwiatkowski: „Chyba nie ma dnia, kiedy nie ryczę… Jestem romantykiem”
Sonda
Lubisz Dawida Kwiatkowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE