Policjant nie wyłączył kamery. Nagrał się pościg za nietrzeźwym kierowcą [WIDEO]

2022-08-11 18:03
Policjant nie wyłączył kamery. Nagrał się pościg za nietrzeźwym kierowcą [WIDEO]
Autor: Lubuska Policja/Facebook/Screenshot

Policjant zielonogórskiej policji podczas interwencji miał włączoną kamerę. Dzięki temu nagrał się cały pościg za kierowcą motocykla, który prowadził pojazd po narkotykach. Na nagraniu możemy zobaczyć zajście niemal od samego początku, aż do efektownego zatrzymania mężczyzny. Wideo trafiło na Facebooka Lubuskiej Policji.

Emocje jak przy oglądaniu dobrego filmu akcji, a nawet większe ponieważ działo się to naprawdę. Tak można krótko podsumować nagranie z policyjnej kamery, które trafiło na Facebooka Lubuskiej Policji. Wideo zaczyna się od momentu, gdy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód. Podczas rozmowy z kierowcą nieopodal nich wywrócił się motocyklista. Całe zajście działo się na oczach mundurowych. Chwilę później policjanci prowadzili już pościg. Na opublikowanym nagraniu możemy zobaczyć nawet moment zatrzymania uciekiniera.

Katastrofa ekologiczna w Odrze. Kto truje ryby w rzece?

Pościg w oku kamery. Kierowca po narkotykach zatrzymany

Nietrzeźwym kierowcą okazał się był 29-letnie mieszkaniec Zielonej Góry. W jego organizmie wykryto amfetaminę i marihuanę. Nie dość, że zielonogórzanin prowadził pod wpływem narkotyków, to dodatkowo miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.Teraz za swoje zachowanie odpowie przez sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają