Nowe szlaki rowerowe, a także rajdy dla cyklistów. To już wiosną w naszym województwie

2020-02-17 9:23
Rower
Autor: pixabay.com

Nie lada gratka dla wszystkich cyklistów! Zarówno amatorzy, jak i zaprawieni rowerzyści będą mogli wziąć udział w dwóch rajdach rowerowych organizowanych przez fundację Natura Polska. Więcej w artykule.

Fundacja Natura Polska jest w trakcie opracowywania nowych szlaków rowerowych w okolicy Nowogrodu Bobrzańskiego. To właśnie z tej okazji już wiosną odbędą się dwa rajdy rowerowe.

W tym roku wykonamy pierwszy taki szlak przez teren byłej fabryki amunicji, a także wzdłuż Bobru. To będzie 27 kilometrów nowego szlaku.

Mówi Tomasz Żółkiewicz, prezes fundacji Natura Polska. Pierwszy rajd obędzie się 18 kwietnia w niemieckim Forst, a drugi 13 czerwca w Nowogrodzie Bobrzańskim.

Zachęcamy cyklistów, a także wszystkich ludzi, którzy chcą spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu do tego, aby wzięli udział w naszych rajdach.

W ramach realizowanego projektu fundacja przygotuje również mapy, które rowerzyści otrzymają podczas drugiego rajdu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany