Podarte i zniszczone pieniądze należy wymienić w banku

i

Autor: pixabay.com

Nagrody dla zielonogórskich urzędników w 2022 roku. Nie uwierzycie ile dostali!

2023-02-21 14:22

Urzędnicy Urzędu Miasta w Zielonej Górze w 2022 roku nie mogli narzekać na otrzymane premie. Łączna kwota wypłaconych nagród to ponad trzy miliony złotych. Ile osób otrzymało nagrody?

Nagrody dla zielonogórskich urzędników. Łączna kwota nagród

O przyznane nagrody dla zielonogórskich urzędników skontaktowaliśmy się z Biurem Prasowym magistratu. W odpowiedzi otrzymaliśmy łączną kwotę nagród, która opiewa na kilka milionów złotych.

Informuję, że w Urzędzie Miasta Zielona Góra w 2022 r. wypłacono nagrody na łączną kwotę 3 mln 877 tys. 700 zł dla 630 osób - wskazała dla naszego portalu Monika Zapotoczna, Dyrektor Departamentu Komunikacji Społecznej w Urzędzie Miasta Zielona Góra.

Za co przyznano nagrody urzędnikom?

Urząd Miasta nie poinformował, za co konkretnie zostali nagrodzeni pracownicy. Otrzymaliśmy jedynie następującą informację "nagrody są przyznawane pracownikom za wykonywanie zwiększonych obowiązków służbowych wynikających w szczególności z zastępstw za pracowników będących na zwolnieniach lekarskich, kwarantannach itp." - dodała Monika Zapotoczna.

Sonda
Czy uważasz, że łączna kwota nagród dla zielonogórskich urzędników jest za wysoka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE