Mini maraton fitness i stoiska promujące zdrowy styl życia - to na Targach Boom na Zdrowie

2020-02-04 9:59
Boom na zdrowie
Autor: pixabay.com

Zdrowia dieta, treningi, a także fitness! Wielkimi krokami zbliżają się Targi Boom na Zdrowie. Wydarzenie rozpocznie się już 29 lutego i potrwa przez cały weekend. Impreza odbędzie się w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w zielonogórskim Drzonkowie.

Targi Boom na Zdrowie odbędą się w ostatni weekend lutego. Będzie to doskonała okazja do tego, żeby zarazić się pasją do zdrowego stylu życia. Na targach pojawi się łącznie dwadzieścia stoisk. W sobotę z kolei odbędzie się mini maraton fitness. Dziesięciu instruktorów zaprezentuje różne style fitnessu.

To jest kompendium wiedzy. Uczestnicy dowiedzą się jak oraz od czego zacząć. Chcemy pokazać fitness w różnych wymiarach. Forma naszej prezentacji będzie bardzo zróżnicowany. Pilates, zdrowy kręgosłup, taniec...

Mówi Grażyna Wyczałkowska, międzynarodowa instruktorka fitness. W niedzielę z kolei nie zabraknie konwencji fitness, na którą przyjadą nie tylko instruktorzy z Polski, ale również z Niemiec.

Są jeszcze wolne stanowiska dla wystawców. Mogą oni się zgłaszać poprzez specjalny formularz, dostępny na stronie internetowej targów.

Na naszych targach znajdą się takie stanowiska, jak te dotyczące zdrowej diety, czy też treningów.

Mówi Anna Sulima-Jagiełowicz z WOSiR Drzonków. Wydarzenie rozpocznie się już 29 lutego i potrwa przez cały weekend. Całość odbędzie się w hali tenisowej w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Drzonków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE