Książulo ocenia catering Magdy Gessler

i

Autor: Screen YouTube: Książulo

Jedzenie

Książulo ocenił wielkanocny catering Magdy Gessler. Znów nie dostał całego zamówienia?!

Książulo wciąż zyskuje na popularności, dzięki tematyce testowania jedzenia na swoim kanale YouTube. Po kilku miesięcy znów zdecydował się na ocenę cateringu świątecznego Magdy Gessler. Za wielkanocny catering zapłacił niemal tysiąc złotych. Czy było warto?

Książulo zabrał w sieci milionową społeczność. Jego fani cenią w nim autentyczność, a przede wszystkim ciekawe testy jedzenia. Youtuber odwiedza wiele polskich miast, gdzie je m.in. kebaby, ale zdarza się, że trafia do znanych sieci fast food. Na tapet bierze także znane cateringi. Po raz kolejny zdecydował się, że spróbuje i oceni catering wielkanocny Magdy Gessler. Przypomnijmy, że Książulo przetestował świąteczny catering Magdy Gessler. Ceny z kosmosu, a czy było smacznie?

Pisanki, które wyglądają jak Magda Gessler

Książulo ocenił wielkanocny catering Magdy Gessler

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Książulo i Wojek kupili catering od Magdy Gessler. Wtedy zapłacili aż za niego 2730 złotych. Ile kosztował wielkanocny catering Magdy Gessler? Wielkanocny catering Magdy Gessler - cena zwala z nóg! Pasztet za prawie 100 złotych! Książulo i Wojek zapłacili za niego 921 zł. Jednak tuż po wyjściu z Restauracji Polka Magdy Gessler, bo właśnie tam odbierali zamówienie znów mieli przykrą niespodziankę. Youtuberzy otrzymali dwie torby. Całe szczęście szybko zorientowali się, że czegoś brakuje i wrócili się po resztę zamówienia. 

Na samym początek spróbowali jajek faszerowanych, która cena za pięć połówek to 34 zł. Później był pasztet, śledź pod pierzynką. Nie zabrakło oczywiście sałatki jarzynowej jak smakowała? 

"Nie jest to najlepsza sałatka jaką jadłem. Mi trochę tu brakuje musztardy, takiego pazura. Taka mdława jest w pewnych momentach" - powiedział Wojek.  

Jak wypadł żurek od Magdy Gessler? Książulo wskazuje

"No dobry, po prostu dobry, ale nie jest to poziom ten poziom co na Śląsku to na pewno. [...] To jest po prostu dobry żurek. Dobry zwykły żurek, ale bez żadnych uniesień. Jedliśmy po prostu lepsze i chyba tańsze też. Za mało kwaśny, ja lubię jak ten żurek, aż tak kąsa tak naprawdę solidnie" - powiedział Książulo.

Jak wypadł cały catering od Magdy Gessler? 

"Nie było tutaj dzisiaj nic nie dobrego. Można chyba tak powiedzieć. No, ale z drugiej strony tego by jeszcze brakowało za takie pieniędze. Zachwyciły mnie kluski śląskie naprawdę były przepyszne. Nawet w wersji odgrzewanej. Za te kluski totalnie "Muala". Pani Magdo były super. Reszta kurczę wydaje mi się, czy ta babka czy zrazy no nie zachwyciły tak tak naprawdę. [...] Moim zdaniem nie warto po prostu" - podsumował Książulo. 

Książulo był w Szczecinie. Co tam jadł?