Walka Jake Paul vs. Mike Tyson

i

Autor: Screen Instagram: jakepaul miketyson ; H.S

Sport

Jake Paul i Mike Tyson w jednej walce. Prawa do walki kupiła znana firma

Oglądanie sportów walki stało się w ostatnich latach bardzo popularną formą spędzania czasu z przyjaciółmi lub w domowym zaciszu. Znane gwiazdy podejmują się stoczenia pojedynku. Tym razem fani Tysona będą mogli go zobaczyć w walce ze znanym amerykańskim influencerem. Kiedy walka Tyson vs. Paul? Gdzie obejrzeć walkę Paul Tyson?

Mike Tyson nie rezygnuje z ringu

Mike Tyson znany jest ze zdobycia tytułu mistrza świata wagi ciężkiej w zawodowym boksie. Osiągnął to w wieku 20 lat, 4 miesięcy i 22 dni. W całej karierze wygrał aż 50 walk. Zdobył dzięki temu fortunę, którą szybko stracił. Ogłosił upadłość, a jego długi sięgały bagatela 23 mln dolarów. Można było zobaczyć na wielkim ekranie, zagrał m.in. w dwóch częściach Kac Vegas. W 2024 r. Mike Tyson kończy 58 lata i znów wystąpi w ringu. Jego przeciwnikiem będzie youtuber i influencer Jake Paul.

Mike Tyson, Nicolas Cage - te gwiazdy straciły majątek | ESKA XD - Hotplota #14

Kim jest Jake Paul?

Jake Paul urodził się w 1997 r. i swoją karierę rozpoczął już w wieku zaledwie szesnastu lat. W latach 2013-2015 dzięki nagraniom, które udostępniał w aplikacji Vine zyskał na popularności. Razem ze swoim bratem Loganem stali się bożyszczem nastolatek na całym świecie. Później zaczął tworzyć filmy na YouTube. Swoją karierę zaczął ok. czterech lat temu, gdy w 2020 r. zadebiutował w boksie, Co-Main event z Ali Eson Gib i wygrał. Od tamtej pory pokochał ten sport i poświęca dla niego wiele czasu.

Walka Jake Paul - Mike Tyson. Gdzie oglądać?

Walka Jake Paul vs. Mike Tyson odbędzie się 20 lipca 2024 r., w sobotę na stadionie Dallas Cowboys. To widowisko ma zebrać blisko 80 tys. widzów. Prawo do transmisji walki wykupiła znana firma. To właśnie na Netflix będzie można obejrzeć walkę Paul-Tyson. Obecnie nie podano więcej szczegółów dotyczących tej walki jak m. in. liczby rund czy zasady starcia. Będziemy aktualizować nasz tekst, jak tylko będą podane dalsze informacje.

Zobacz też: Jake Paul imprezuje na jachcie

Sonda
Kto wygra walkę Mike Tyson - Jake Paul?