Miasto

Intermarche przy ul. Batorego w Zielonej Górze. Byliśmy na otwarciu. Zobacz zdjęcia

Pod długiej nieobecności do Zielonej Góry wróciła sieć sklepów Intermarche. 18 kwietnia, o godz. 9:00 został otwarty druga placówka sieci przy ul. Batorego. Nie zabrakło zielonogórzan, którzy licznie stawili się na otwarciu. Jak sklep wygląda w środku? Sprawdź naszą galerię zdjęć.

Nowy właściciel Intermarche w Zielonej Górze

W Polsce działa obecnie 189 marketów sieci Intermarche, które wchodzą w skład Grupy Muszkieterowie. Nowym właścicielem i franczyzobiorcom sklepów Intermarche w Zielonej Górze jest Marcin Rusiniak.

Otwarcie pierwszego sklepu Woolworth w Polsce

Intermarche wraca do Zielonej Góry. Kolejne sklepy już otwarte

Pierwszy sklep znanej sieci sklepów został otwarty 7 marca o godz. 9:00. Ponad miesiąc później, bo 18 kwietnia zielonogórzanie licznie stawili się na otwarciu Intermarche przy ul. Batorego. Nie brakowało licznych uwag, m.in. "tęskniliśmy za tym sklepem tutaj" lub "w końcu będę mógł robić zakupy blisko domu". Tuż po godz. 9:00 drzwi sklepu otworzyły się, a klienci ruszyli na zakupy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się banany i lada z mięsem. To nie wszystko! Można było także napić się pysznej kawy z napisem "Intermarche". Podczas otwarcia był także obecny właściciel Marcin Rusiniak, który chętnie rozmawiał z mieszkańcami Zielonej Góry o powrocie sieci sklepów do naszego miasta. Klienci będą mogli także korzystać ze stacji paliw, która znajduje się pod szyldem Intermarche przy ul. Batorego. 

Otwarcie sklepu Intermarche przy ul. Batorego w Zielonej Górze

Sonda
Czy lubisz robić zakupy w Intermarche?