IMGW GOŁOLEDŹ

i

Autor: pixabay.com

IMGW ostrzega. W Zielonej Górze będzie silny wiatr

2023-02-03 8:26

3 lutego, w piątek IMGW ostrzega przed silnym wiatrem. Przez warunki pogodowe na drogach może być niebezpiecznie - pamiętajmy o tym. Ważne jest zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy samochodem. Na drodze może pojawić się również gołoledź.

Alert IMGW. Będzie silny wiatr!

Według IMGW 3 lutego 2023, w piątek prognozowane są lokalnie wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, z zachodu i północnego zachodu. Temperatura ma się utrzymywać na poziomie -1  stopnia Celsjusza. Kierowcy w mediach społecznościowych informują również o możliwej gołoledzi na drogach. Kierowcy uważajcie podczas jazdy samochodem.  

Prognoza pogody na najbliższe dni w Zielonej Górze

Według prognozy pogody IMGW na najbliższe dni wynika, że w sobotę, 4 lutego zapowiadana jest temperaturą do 4 stopni Celsjusza w dzień. W niedzielę, 5 lutego mogą wystąpić opady deszczu, temperatura w dzień może osiągnąć nawet do 5 stopni Celsjusza w dzień. 

Sonda
Czy wymiana opon na zimowe powinna być obowiązkowa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE