Winobranie 2023. Tak wygląda Zielona Góra przed startem Największego Święta Wina w Polsce

i

Autor: H.S

ZAKOŃCZENIE LATA

Huczne zakończenie lata w Zielonej Górze. Gdzie odbędzie się wspólne grillowanie? Znamy program imprezy

2023-09-22 11:00

To będzie bardzo ciekawe zakończenie lata w Zielonej Górze! Urząd Miasta zaprasza na "ostatnie grillowanie tego lata" w Dolinie Gęśnika. Kiedy impreza? Szczegóły wydarzenia znajdziecie poniżej.

Zakończenie lata w Zielonej Górze – program

W programie dyskoteka pod chmurką, którą poprowadzi DJ Bamse, znany z winobraniowej Dyskoteki Dorosłego Człowieka, do tego wspólne grillowanie i piknikowanie. – Pod okiem profesjonalistów wypróbujemy nowe klinkierowe grille, które stanęły na plaży – zapowiadają radni Filip Gryko i Rafał Kasza, organizatorzy pikniku. Zapewniają kiełbaski i dodatki, leżaki oraz kosze piknikowe wypełnione po brzegi jabłkami i winogronami. Dla najmłodszych atrakcje przygotowuje ZGrana Rodzina. Jedną z niespodzianek będą gigantyczne bezpłatne dmuchańce, które przyjadą do nas z Poznania. To 23-metrowy Labirynt Minotaura oraz Tajemnicza Arena Zmagań.

Na plaży w Dolinie Gęśnika rozstawione będą leżaki i koce piknikowe, ale ich liczba jest ograniczona, więc organizatorzy zachęcają do tego, aby zabrać ze sobą własny koc.

Niedawno zakończyło się Winobranie 2023 w Zielonej Górze. Tak bawiliście się między innymi na koncercie DonGURALesko i DJ Soiny!

Rozpoczęło się winobranie w Zielonej Górze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE