Dlaczego lubuskie jest warte zachodu?

2020-07-13 12:52
rzeka
Autor: pixabay.com

Mówi się, że nasze województwo jest warte zachodu. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego tak jest? Nasz region jest pełen atrakcji, które warto zwiedzić i poznać. Oczywiście jeśli jeszcze tego nie zrobiliście!

O to dlaczego lubuskie jest warte zachodu zapytaliśmy kierownika centrum informacji turystycznej w Zielonej Górze. Ten twierdzi, że wszystko co jest w około nas jest warte zachodu, ponieważ to wszystko jest nasze i jest naturalne.

Dla nas warte zachodu jest to co mamy dookoła, czyli te lasy, jeziora. Teraz w tej nowej rzeczywistości, mamy zagęszczenie regionu jeżeli chodzi o ludności. To wszystko są duże atuty, które pozwalają na wypoczynek oraz na aktywne spędzenie czasu. 

Mówi kierownik informacji turystycznej w Zielonej górze Hubert Małyszczyk. Nasze województwo to nie tylko piękne lasy i tereny przygotowane pod wypoczynek, to również miasta, po których można chodzić razem z przewodnikiem

Są różni klienci. Są klienci, z którymi już wcześniej mieliśmy kontakt, grupy zorganizowane, które u nas rezerwowały usługi przewodnickie. Są też grupy, które same wcześniej przygotowują wycieczkę a my je tylko nakierowujemy, tak naprawdę to badamy każdego naszego gościa bo każdy lubi coś innego. 

Skoro mamy wakacje to watro zaznaczyć, że zamiast zwiedzania innych krajów lub nawet naszego kraju najpierw można dobrze poznać swój region. Centrum informacji turystycznej w Zielonej Górze w swojej ofercie posiada przewodniki po Zielonej Górze oraz po naszym regionie. W nich znajdziecie wiele informacji i wiele atrakcji, które umilą wam odpoczynek w naszym mieście lub w jego okolicy. 

Pierwszy pacjent wyleczony osoczem ozdrowieńca