Brave Wilderness stanął na ognistych mrówkach

i

Autor: Screen YouTube: Brave Wilderness

Natura

Co się stanie, gdy staniesz na mrowisku ognistych mrówek? Amerykanin sprawdził to na własnej skórze! Jak wygląda efekt?

W sieci można znaleźć wiele zachowań. Począwszy od urządzania domu po... ryzykowanie swojego zdrowia. Jeden z amerykańskich youtuberów postanowił na własnej skórze przekonać się jak to jest stanąć na mrowisku ognistych mrówek. Efekt może powalić na kolana.

Popularny amerykański youtuber przekracza granice. Kim jest Cayote Peterson?

Cayote Peterson to amerykański youtuber i przyrodnik, który w sieci pokazuje przekraczanie ludzkich granic. Na swoim kanale na YouTube - Brave Wilderness - zebrał już ponad 20 mln obserwujących. Możemy tam znaleźć filmiki przedstawiające jego w roli głównej, gdy bada wpływ niebezpiecznych roślin czy owadów na własnej skórze. Na jednym z nagrań, które notabene obejrzało już 8 mln razy Cayote Peterson ukazuje jak jego ciało zachowuje się po kontakcie z ognistymi mrówkami.

Bosa stopa i ogniste mrówki. Youtuber podjął niebezpieczny test

Amerykański youtuber nie zawodzi swojej publiczności, w sieci regularnie publikuje nietypowe filmiki. Tym razem na tapet wziął ogniste mrówki. Na świecie ten gatunek jest uważany za najbardziej inwazyjny, mimo, że w Europie jest bardzo rzadko spotykany. Co powodują ogniste mrówki? Po kontakcie z ognistymi mrówkami człowiek może mieć wiele nieprzyjemnych konsekwencji. Zalicza się do nich m.in. reakcje alergiczne czy także pęcherze.

To jednak nie zniechęciło przyrodnika do tego niebezpiecznego eksperymentu. Bosymi stopami Cayote Peterson zmierzył się z ok. 500 ognistymi mrówkami. Włos się może na ciele jeżyć, gdy to zobaczycie! Poniżej znajdziecie nagranie, na którym widać to doświadczenie. Na nim widać bose stopy przyrodnika oraz mrówki. Po kilku minutach widać, efekty uboczne. Zaczerwienienie i pęcherze to nie wszystko. W tle słychać krzyki mężczyzny. Cayote Peterson przyznaje, że jest to bardzo bolesne doświadczenie. Najgorsze dopiero przed nim. Po kilku godzinach widać efekt spotkania z ognistymi mrówkami. Stopy są w opłakanym stanie. Musicie to zobaczyć sami.

Sonda
Którego youtubera lubisz najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE