Cheerleaders Wataha Zielona Góra wróciły do treningów!

2020-07-30 17:01 Mateusz Jamroz
Cheerleaderki Wataha Zielona Góra
Autor: Beata Wołodkiewicz

Pandemia koronawirusa zatrzymała wiele sportów w miejscu, większość wróciła już do normalności. W tym tygodniu cheerleaderki z Watahy Zielona Góra po raz pierwszy mogły razem potańczyć. To dla nich wielka radość, bo wszystkie tęskniły za spotkaniami i tańcem!

Kiedy wybuchła pandemia, dziewczyny nie widziały, że przestaną trenować. Przygotowywały się do pierwszych występów, które miały nadejść wraz z początkiem sezonu, jednak zamiast sezonu przyszła pandemia i przez to wszystko w kraju zostało zamrożone. Teraz "piękniejsza strona" Watahy Zielona Góra powoli wraca do treningów.  

Trenuje się super, bo każda z nas bardzo, bardzo czekała na ten powrót, więc jak się spotkałyśmy od razu tańczyłyśmy i nie mogłyśmy skończyć tego treningu, bardzo dużo rozmawiałyśmy. Zawsze mamy taką fajną atmosferę, bawimy się, ćwiczmy i jest super po prostu i mega się cieszymy, że w końcu możemy wrócić do treningów. 

Mówi Nastya Rogachova - kierowniczka drużyny. Układy, które możemy podziwiać w trakcie meczów są okupione ciężką pracą, godzinami powtórzeń ale też dobrej zabawy i przyjemniej atmosfery! 

Trenujemy zazwyczaj dwa albo trzy razy w tygodniu, po półtora godziny. Zazwyczaj zaczynamy standardowo od rozgrzewki, później przechodzimy do układów, trenujemy różne figury czy podnoszenia i na końcu się rozciągamy. 

Dodaje Nastya Rogachova. Dziewczyny zobaczycie podczas pierwszego meczu Watahy w tym sezonie. Ten odbędzie się już 13 września. Jeśli ktoś z was chce spróbować swoich sił, wystarczy skontaktować się z Cheerleaders Wataha Zielona Góra przez Facebooka. 

Pierwszy pacjent wyleczony osoczem ozdrowieńca